Skocz do zawartości

Kulikowisko warszawskie na Bemowie.


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze odradzam taka trasę. Chociaż to sobota rano i korków nie powinno być ale skrzyżowanie przy Galerii Mokotów to syf nie mówiąc o Łopuszańskiej i dalszej drodze. Na dodatek co chwilę światła.

Ja proponuję Al. NIepodległości do trasy Łazienkowskiej -> Dw. Zachodni -> Trasa Toruńska (fajne winkielki) -> wjazd w lewo na Powązkowską i prościutko do Powstańców Śląskich i jesteś z drugiej strony skrzyżowania przy Carrefour. Trochę dłuższa trasa ale moim zdaniem przyjemniejsza.

Dobrze wymyślone :D

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie ma z Lublina ani okolic ?

 

Do Wawy dojade ale potem ? nie mam pojecia

Jest jeden Kolega z Lublina, flancowany warszawiak, czyli maciejdubis.

Myślę że się nie obrazi za zdemaskowanie...

Wal do niego.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jechać z Sulejówka - to jest na Twojej trasie z Lublina, więc jak się zmówimy np. w Zakręcie na stacji BP ( to jest w miejscu, gdzie z trasy z Lublina skręcisz w lewo na Wwę) to możemy pojechać dalej razem. Dogadamy tylko godzinę.

 

pzdr

Olga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem powiedzmy, ze bede wiedzial jak jechac GPSa wujas ma, cudowna rzecz.

 

Jest jeden Kolega z Lublina, flancowany warszawiak, czyli maciejdubis.

Myślę że się nie obrazi za zdemaskowanie...

Wal do niego.

 

dzieki ! postaram sie skontatkowac

 

Ja będę jechać z Sulejówka - to jest na Twojej trasie z Lublina, więc jak się zmówimy np. w Zakręcie na stacji BP ( to jest w miejscu, gdzie z trasy z Lublina skręcisz w lewo na Wwę) to możemy pojechać dalej razem. Dogadamy tylko godzinę.

Ja jestem z Pulaw. Tobie chodzi chyba o Kurow gdzie skrecajac w lewo jade na Wawe a w prawo na Lublin. Ja w Zyzynie bede czekac na trasie, bede na zielono ubrany w kamizele to poznacie mnie napewno. Jeszcze dogadamy sie co do pkt spotkania. Ja tylko rzuce okiem na mape i powiem co i jak.

 

Do wieczora !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprostsza trasa z Piaseczna? lecisz traska na gdańsk na wysokosci ostatniego mostu wbijasz sie na trase toruńską - kierunek bielany

trasa przelatujesz pod pięcioma kładkami, po piatej odbijasz w prawo (broniewskiego/Pozwązki) skrzyzowenie z Broniewskiego śmigasz prosto, potem lekko pod górke na światłach w prawo i do samego końca na światłach lewo i juz prawie jesteś mijasz Kerfura po lewej i na światłach w prawo, a potem to juz tylko hard enduro i przeprawowa droga na placyk ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YARECK ja też bee jechał z Piaseczna tzn z pod Piaseczna ale moge podjechac do Ciebie do salonu gdzie robisz przeglada i śmigniemy spokojnie we dwóch. napisz do mnie na pw i podaj nr kom do ciebie zadzownie i sie umowimy na sobote pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem powiedzmy, ze bede wiedzial jak jechac GPSa wujas ma, cudowna rzecz.

dzieki ! postaram sie skontatkowac

Ja jestem z Pulaw. Tobie chodzi chyba o Kurow gdzie skrecajac w lewo jade na Wawe a w prawo na Lublin. Ja w Zyzynie bede czekac na trasie, bede na zielono ubrany w kamizele to poznacie mnie napewno. Jeszcze dogadamy sie co do pkt spotkania. Ja tylko rzuce okiem na mape i powiem co i jak.

 

Do wieczora !

he he he kolezance chodzi o miejscowosc Zakręt, znajduje się ona w miejscu, w którym jadąc od strony Lublina przez Garwolin do Wawy skrecasz na światłach w lewo i wjezdzasz juz do aglomeracji warszawskiej (mozesz w tym miejscu skrecic w lewo na Wawe lub w prawo Terespol/Siedlce/Białą Podlaską).

Takze nie czekaj w Zyzynie bo sie nie doczekasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie ma z Lublina ani okolic ?

najprawdopodobniej bede sie wybieral, moge Cie odprowadzic do skretu na Wiazowna i/lub w strone "do" rowniez sie jakos umowic (chociaz bardziej mi pasuje rozwidlenie Terespol/Lublin - czyli to samo miejsce co proponuje Oleska)

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he kolezance chodzi o miejscowosc Zakręt, znajduje się ona w miejscu, w którym jadąc od strony Lublina przez Garwolin do Wawy skrecasz na światłach w lewo i wjezdzasz juz do aglomeracji warszawskiej (mozesz w tym miejscu skrecic w lewo na Wawe lub w prawo Terespol/Siedlce/Białą Podlaską).

Takze nie czekaj w Zyzynie bo sie nie doczekasz :bigrazz:

 

Dokładnie o tym Zakręcie mówiłam ;) Więc sprawdź na mapie gdzie to jest i tam mogę cię zgarnąć i eskortować na Kulikowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

polecam odwiedzić stronę:

 

http://www.de.map24.com - wersja w języku niemieckim

http://www.uk.map24.com - wersja w języku angielskim (domyślnie odległości w milach)

 

Na tych stronach można sobie zaplanować trasę z miejscowości A do miejscowości B z dokładnością do wybranej ulicy, również można sobie wydrukować mapkę z opisami itp. Polecam.

Życzę wszystkim udanej imprezy - mnie nie będzie bo jak zwykle muszę wyjechać jak jest Kulikowisko ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opracuje dwie trasy ktorymi moge jechac i podam je tutaj. Jedna napewno idzie przez Ryki, Garwolin a druga przez Deblin i tam jedzie sie Nadwislanska. Wjezdzajac do Wawy ktos juz musi mnie eskortowac.

Jak bedzie pewne, ze jade to napewno sie dogadamy. W piatek wieczorem dam ostateczne slowo.

 

Pozdro Waldi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi, jak bedziesz lecial nadwislanka (801), to moge Cie przejac juz w wafce na stacji BP tuz za mostem siekierkowskim (taki duzy z dwoma pylonami i czeronymi linami :P )... jakby co odezwij sie na PW...

 

...aha... i jeszcze jedna sprawa... w celach marketingowych :P zamieszczam tu link do pewnego tematu, jednakze mocno zwiazanego z kulikowiskiem... :bigrazz:

http://forum.motocyklistow.pl/Przejazdzka-...705-t47327.html

...moze ktos jeszcze sie skusi... ;)

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...