Skocz do zawartości

Kulikowisko warszawskie na Bemowie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Byłem na chwilę, bez zapowiedzi, bo cały czas wizyta na Bemowie była pod znakiem :D , ale udało się tak ułożyc sobotnia trasę, zeby zajrzec choc na chwilę.

Widziałem fragment jednego cwiczenia i bardzo mi się to podobało. Udziału nie brałem, bo chyba 15 min. to za mało aby cokolwiek cwiczyc - motocykla z tego powodu się raczej nie pozbędę :D

Przywitac się też było trudno, nie znam nikogo z Was osobiście, a ja już taki nieśmiały jestem :)

Postaram się następnym razem przybyc na początek - jak dożyję, rzecz jasna :D

A przy okazji, pytanie do Tomka: czy jest możliwośc wykupienia jazd doszkalających, a jeżeli nie u Ciebie to ewentualnie gdzie możesz polecic? - mam sporo konkretnych braków, o których wiem i pewnie jeszcze więcej takich, z których nie zdaję sobie sprawy.

Do mrf: jak widzisz, na chwilę wpadłem po 13, a le nie wiedziałem jak cie poznac, telefonu oczywiście nie zapisałem :(

Pozdrawiam

Piotr

P. S. Sorki za brak "c" z kreseczką, ale gdzieś sobie z klawiatury poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Udziału nie brałem, bo chyba 15 min. to za mało aby cokolwiek cwiczyc - motocykla z tego powodu się raczej nie pozbędę :D

(...)

Jesteś usprawiedliwony brakiem czasu.

Miałem na myśli tych którzy byli od rana na imprezie i pytani dlaczego nie ćwiczą, wykręcali się wolą nieumienia :D

 

Na doszkalanie zapraszam. Mój numer telefonu: 692 026 505.

Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrf dzięki za obrazki! Udało się ściągnąć (te w mniejszej rozdzielczości), rozzipować i obejrzeć. To moje pierwsze zdjęcia na kawce :D

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie - z jaka czestotliwoscia sa Kulikowiska? Czy jest szansa na spotkanie jeszcze w tym sezonie :)

 

Do mrf: jak widzisz, na chwilę wpadłem po 13, a le nie wiedziałem jak cie poznac, telefonu oczywiście nie zapisałem :D

A ja glupi zapomnialem przypomniec o ewentualnym kontakcie ze soba bo jakby nie patrzec tez nie mam do Ciebie numeru (skasowalo sie razem z PW). daj znac kiedy bys sie doszkalal u Tomka to mi pokazesz dla czego porzuciles XJ :D

 

Acha, chcialbym tez przeprosic tych, ktorzy wyszli na zdjeciach rozmazani ewentualnie zaslonieci slupkami itd - jestem fotografem amatorem :D

 

I takze chcialem przypomniec ze nalezy sciagnac wszystkie 4 czesci - bo narazie jest 8 sciagniec 1 czesci i w ogole reszty :(

Edytowane przez mrf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry mimo szczerych chęci nie dałem rady. Moto z przeglądu odebrałem dopiero koło 14 więc sobie pomyślałem że pewnie już za późno i z tego co czytam to się nie myliłem. Może następnym razem się uda.

Z tego co czytam - organizotorom szacun i gratulacje za świtną imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem na myśli tych którzy byli od rana na imprezie i pytani dlaczego nie ćwiczą, wykręcali się wolą nieumienia :biggrin:

 

 

 

bo oni pewnie w wojsku nie byli:)

Sam nie wiem czy zaluje bardziej grilla, czy treningu (bo trening z Tomkiem i Piotrkiem juz zaliczylem, ale grilla sobie z nimi nie podjadlem:) ale jak juz mi wydadza prawko to zdecydowanie pisze sie na Kulikowisko next time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Osobom które przyjechały i nie brały udziału w ćwiczeniach z powodów dziwnych i trudnych do logicznego uzasadnienia, proponuję pozbycie się motocykla. Mówię poważnie, lepiej przesiąść się do samochodu, niż będąc pierdołą użytkować motocykl bez opanowania elementarza.

Sugerujesz, że co poniektórzy przyjechali tylko po to, żeby się polansować? :biggrin: :bigrazz:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

Kulikowisko, pierwsze w mojej karierze, bylo udane. Dokładnie tak je sobie wyobrażałem... Nie za tłoczno, kulturalnie, wszyscy byli po to żeby sobie miło i pożytecznie spędzić czas w toważystwie innych o podobnych pasjach... rewela. A że ktośtam przyjechał sobie na grilla... jego broszka :bigrazz:

 

Kumpel co był ze mną zajeździł już trzy Dniepry, a po sobotnim spotkaniu przyznał, że prawie niczego nie umiał z rzeczy które ćwiczyliśmy... no może oprócz przeciwskrętu...

Niestety, nie zostałem do końca... a po zdjęciach widzę, że potem trenowaliście coś dziwnego z przepychaniem nogą innego motocykla albo co?- Spytam dziś o to Tomka na kursie :biggrin:

 

 

>>>------------>

Edytowane przez ruso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś komu się udało może wytłumaczyć mi - blondynce, jak obejrzeć te zdjęcia :biggrin:

może być na PW :wink:

 

moje zdjęcia postaram się wrzucić najpóźniej jutro - bo takie są niestety uroki robienia zdjęć lustrzanką... :wink:

 

co do samego Kulikowiska - pierwsze na jakim byłam i na pewno nie ostatnie, rewelacyjna atmosfera i strasznie fajni ludzie :bigrazz:

 

pozdrawiam Wszystkich!

iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci w jakiej rozdzielczosci chcemy sciagnac zdjecia

Wersja 13 mb

http://www.vfr.superhost.pl/ort/forum/imag...ko27.0506lo.zip < klikamy i zapisujemy

 

wersja 100 mb:

cz. 1 http://rapidshare.de/files/21604679/Kuliko....part1.rar.html

cz. 2 http://rapidshare.de/files/21606684/Kuliko....part2.rar.html

cz. 3 http://rapidshare.de/files/21609178/Kuliko....part3.rar.html

cz. 4 http://rapidshare.de/files/21609917/Kuliko....part4.rar.html

 

Klikamy na link pierwszy, przewijamy strone do dolu i wybieramy 'Free'. Otworzy sie 2 strona i tam powinno sie pojawic nad tabelka cos takiego:

You have requested the file Kulikowisko27V06.part1.rar (25600 KB). This file has been downloaded 25 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

Download-Ticket reserved. Please wait 30 seconds.
Avoid the need for download-tickets by using a PREMIUM-Account. Instant access!

 

Po uplywie prawdopodobnie 30 sekund pojawi sie co takiego:

To provide maximum reliability, RapidShare offers different download-networks for you.

Download Kulikowisko27V06.part1.rar from Mirror Alpha: dl15CG.rapidshare.de (8382 of 10000 MBit/s in use)
Download Kulikowisko27V06.part1.rar from Mirror Omega: dl15L3.rapidshare.de (7104 of 10000 MBit/s in use) 

No premium-user. Please enter  here:  

i po wpisaniu kodu z pliku graficznego klikamy na download i powinno sie otworzyc okno do pobierania

 

 

Jakbyscie mieli jakies pytania to piszcie smialo na PW :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja zanim otrzymalem komunikat "Download-Ticket reserved. Please wait 30 seconds." musialem poczekac 49 min (oczywiscie stosowny komunikat byl o tym, wraz z zacheta do wykupienia abonamentu:), wiec cierpliwosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest limit bodajze 80 mb na jeden adres IP. Tak wiec prosze sie uzbroic w cierpliwosc. Chyba, ze znajde jeszcze jakeis miejsce skad mozna lajtowo zassac te zdjecia - chyba, ze wrzuce na jakas poczte np. na wp.pl i stamtad moglibyscie sciagnac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...