Skocz do zawartości

moto do 3400zł


Muma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

suzuki RG z tego co zauwazylem jest bardzo niski, chyba ze te co widzialem to jakies unikaty. dzwiek jak na 80ccm niczego sobie, ale to juz kwestia gustu

Musze przyznać racje suzuki jest bardzo niskie w porównaniu do simsona...(jeszcze nim niejechałem ale słyszałem opinie kumpli że się dziko siedzi i trza mieć jakieś buty "halowki" bo w zwykłech "kajakach" to ciężko nawet stopke założyć)

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Gudajem...ja mam 177 wzrostu i nie mam ŻADNYCH problemów z pozyją podczas jazdy,a juz tym bardziej z ułożeniem nóg na stopkach...

Muma - ci twoi kumple to chyba są bardzooo wysocy,mój kumpel jak siadł na rg ( ma jakieś 190 wzrostu ) wyglądał troche śmiesznie na takim małym motorku ale z nogami nie miał żadego problemu!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fote. :icon_razz: ta suzi jak na 80, to wcale bardzo mała nie jest, przeciez nie może być wysoka jak jakaś crossowka, bo to jest na szosy, niskie, żeby dawało mały opór i dobrze sie drogi trzymało. A powiedźcie jeszcze czy ten tył w suzuki w realu też wygląda tak brzydko jak na niektórych fotach, czy sobie wrzucacie jakies inne lampki i wygląda lepiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam ci derbiaka i zalozysz sobie opony na asfalt mocny zrywny szybki ! :)

Sprzedam DErbi sede :)

nawet nawet ale jak byś mógł przybliżyć o nim troche(opis) i podać jakieś fotki :)

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedałem RG. Kto nie kupił niech żałuje, a w garażu jest już 125. :bigrazz:

bardzo żałuje bo byłem już z tobą umówiony na sobote żeby przyjechać.Kaske załatwiłem a ty mi dzisiaj wyskakujesz z tekstem że sprzedałeś:biggrin: no nic teraz musze szukać innego :icon_rolleyes: a tak się cieszyłem że będe miał suzi Gudaja

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...