Skocz do zawartości

Klx ceny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie o ceny klx250® w polsce i za granicą (niemcy?)i ile trzeba miec pieniedzy na rocznik powiedzmy 95?I czy to jest dobra cena z klx http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M189553 ? {ytam tak z ciekawosci bo niewim ile musze conajmniej uzbierac do prszyszłego roku :D :D

 

prosze o usunięcie jednego z 2-wóch tematów poniewaz cos mi sie przyblokowało i wszysło podwójnie :D sory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak . to jest licytacja i cena jeszcze penie wzrośnie. Klxy sa drogie bo to naprwde dobre motocykle. Dziwnąrzeczą jest to ze na mobile czy scout24 są droższe niż u nas.

Co do tego linka z otomoto to trzeba dożucic jeszcze 600zł na rejstracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być mój.. a tutaj psikus , z gotówką przyjechali przedemną. Też rozglądam sie za KLX'em .. widze w nich potencjał :D Gdybyście mieli kogoś kto chce sprzedać jakiegoś chętnie rozpatrze ogłoszenie. Pozdrawiam.

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłym na KLX 300 R .. z tego co mi wiadomo KDX 250 to dwusuw więc chyba odpada a zaś KLX nad DR'ką wygrywa z zawieszeniem. KLX bardziej uniwersalna maszyna.. chyba , że odpowiadają Ci dwusuwy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zrozumiałeś mnie :D Mi chodzi jaka jest wysokość siedzenia w klx 250/300 i kdx 125 :D I pomyliłem się na co byście postawili dr 350 czy KLX250/300

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D I pomyliłem się na co byście postawili dr 350 czy KLX250/300

rzeczą oczywistą jest ze klx - po pierwsze jest chlodzony cieczą

no i to kawa a nie suzuki

jezdzi u nas klx 300 i idzie troche gorzej od wr'ki

idzie z 3 na koło i ogolnie zajebisty motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to kawa a nie suzuki

 

 

Heh :biggrin: Rzecz jasna i oczywista :icon_exclaim: :cool:

Ale jak jeździ wami to możesz mi powiedzieć czy jest wyżej siedzenie niż w kdx?

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego linka z otomoto to trzeba dożucic jeszcze 600zł na rejstracje.

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad. Nie ma juz oplaty za karte pojazdu 500zl. Zredukowali do 75zł. Oplata recyklingowa nie dotyczy motocykli. Reszta po staremu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to kawa a nie suzuki

Mi to jakoś nie przeszkadza że mam suzuki, a nie kawasaki :icon_exclaim:

 

 

Pójdzie za 2000 euro

 

To i tak cena nie taka kosmiczna, ale do tego jeszcze transport doliczyć trzeba :/

Edytowane przez >DANIEL<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być mój.. a tutaj psikus , z gotówką przyjechali przedemną. Też rozglądam sie za KLX'em .. widze w nich potencjał :biggrin: Gdybyście mieli kogoś kto chce sprzedać jakiegoś chętnie rozpatrze ogłoszenie. Pozdrawiam.

:icon_exclaim:

 

Możesz przyjechać obejrzeć mojego KLXa 300 R z 97 roku, zarejestrowanego. Mogę go sprzedać, lub chętniej zamienić (z moją dopłatą) na nowszego KLXa, najlepiej po 2000 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...