Skocz do zawartości

Zapisałem się na kurs


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdzi się na tym i na tym... I jeszcze na tamtym ;)

A dokładniej, to w Dąbrowie jeden z ośrodków prowadzi kurs na CB250, a drugi (tam gdzie ja chodze) na GN250. W Częstochowie spotkałem natomiast jeszcze Yamahe TW.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta honda to raczej z tej nowszej serii, a zapytam się na następnej jeźszie, tylko to dopiero 4 lipca, bo instruktor jedzie na wczasy, a w tej szkółce to tylko on prowadzi jazdy na moto, na szczęście jazdy na katamaran mam z kimś innym przez ten czas.

Pozdrawiam,

 

ps.

tak się zastanawiam ile ta honda cb ma mocy i ile poleci.

Moze ktoś wie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest uzależniona od sprzętów, wygód i miejsca na mapie :wink:

 

Ja w Warszawie zapłaciłem 1100zł za kat. B i 1000 za kat A. Czyli łącznie 2100zł plus lekarz (bez stresowy) 60zł.

I jestem zadowolony bo wszystko zdałem za pierwszym razem (więc nie ładowałem kasy w WORD). Moim zdaniem lepiej jest zapłacić za lepszy kurs niż później chodzić parę razy na egzamin (tracić pieniądze i nerwy).

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droższy kurs, lepszy kurs ?

 

Oj chyba sie nie zgodzę ...

Podam taki mały przykład kurs za 700zł na sprzęcie o nazwie WSK, czy kurs za 1000zł na sprzęcie HONDA CBF250 (taki jaki jest na egzaminie)[Warszawa]. Chyba że u Ciebie zdaje się na Wiejskim Sprzęcie Kaskaderskim.

 

Następny przykład wolisz sobie pojeździć po mieście z instruktorem w roli pasażera, czy z kolesiem w puszcze który wlecze się za tobą i pieprzy głupoty przez słuchawkę.

 

No i jeszcze jeden przykład do przekonania wolisz jak instruktor zostawia Cię na placu i idzie sobie pogadać zamiast wyłapywać twoje błędy które popełniasz.

 

Ja akurat nie.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździć po mieście z instruktorem w roli pasażera

Jasne Czarny, jak Cię źle przygotuje , to na pierwszej krzyżówce sam będzie miał pełne majty. Myślę, że takie szkoły jak Pro Motor / bo o niej chyba piszesz/ to rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro Motor może być tu dobrym przykładem. Może i rzadkość nie bądźmy bardzo wymagani ale jak nieraz widzę że kursant jedzie motocyklem a drugi kursant z instruktorem w samochodzie (to mi żal du*e ściska) że są takie szkoły. /szkoda gadać/

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...