Skocz do zawartości

Kaski SUOMI


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź, chodzi o to:

"Slyszalem ze ogolnie te kaski sa b.dobre i odpowiedniki np. modeli nolana sa duzo lepsze a za razem i tansze. Czy lepiej szarpnac sie na shoei ?"

Proszę o przetłumaczenie, to może coś doradzę, bo sam jeżdżę w Suomy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arai i Shoei sa raczej drozsze od Nolana.

Na nakeda bedziesz chcial raczej sportowy kask.

Nolana to raczej na dzien dzisiejszy nie polecam, bo sam jestem zdziwiony postawa tej firmy.Moj ostatni kask Nolana to byla piekna replika Melandriego(n92) z numerkiem hehe 13.Teraz jezdze w X-901 replika Checa.Kask jest niezly ale wkurza mnie niemoznosc dostania szybki mocno przyciemnionej lub jeszcze lepiej lustrzanej(tu prosba-gdyby ktos cos wiedzial).Ja osobiscie przywiazuje duza wage do wygody, bezpieczenstwa i wygladu.Sam sie zastanawiam jaki bedzie ten nastepny kask.Suomy nie byl zly, jedyne co mnie troche zniechecalo to projekt graficzny replik jako ze normalne malowania sa dla mnie nudne.Niestety czasy Kocinskiego czy Doohana minely i dzisiaj repliki(zwlaszcza japonczykow) sa naprawde trudne do odroznienia i co za tym idzie malo interesujace.

Jeden plus maja na pewno: z takim garnkiem na glowie jest sie bardziej widocznym a co za tym idzie bezpiecznym. 8)

 

 

PS Tak na marginesie ciekaw jestem KTO projektuje owe knoty graficzne??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jak byś tak jeszcze trochę dołożył to byś miał niezłego ARAI. Plusem tych kasków jest to , że są zawsze dostępne części akcesoryjne (bardzo ciemne szybki też - choć w piekielnych cenach) Plusów jest oczywiście o wiele więcej 8) :lol:

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...