Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, przymieżam się do kupna F4 lub F4i i chciałbym się dowiedzieć coś o ich słabych stronach (jeśli takie mają) tzn na co zwrócić szczególną uwage przy kupnie tego motocykla by nie trafić na mine.

 

 

na to samo co we wszystkich sprzetach - opcja szukaj

 

slabe punkty - napinacz rozrzadu - opcja szukaj

 

ogolnie bardzo polecam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie najlepsze opony do F3? Pamiętajcie, że tam z tyłu jest 160 :icon_eek:

Chodzi mi o opony które głównie będą latać po normalnych drogach więc zależy mi na wytrzymałości ale nie kosztem "trzymania". Na tor też bym się chciał w nich wybrać. Najbliżej jestem zakupu Conti Road Attack.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie najlepsze opony do F3? Pamiętajcie, że tam z tyłu jest 160 :(

Chodzi mi o opony które głównie będą latać po normalnych drogach więc zależy mi na wytrzymałości ale nie kosztem "trzymania". Na tor też bym się chciał w nich wybrać. Najbliżej jestem zakupu Conti Road Attack.

 

 

A Ty gdzie się Foksiu wpier.....niczasz??? Aaa? Za starą masz padaczkę na ten temat :bigrazz:

 

Słuchaj, ja w swojej najbardziej byłem zadowolony z Pilot Roada, ale 170 (miałem też 160). Kumpel miał 180 i mówił,że gra i bucy. Nie wiem, nigdy na jego nie latałem.

Prawda też jest taka, że na tor nią nie wyjeżdżałem, więc w tej kwstii nie pomogę, nie żebym nie chciał :banghead:

 

Buźka :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce jakieś preclo sportówki :)

...zerknij tu: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=71598&hl=

 

 

EDIT: ...albo tu: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=84446&hl=

te lepiej trzymają ale giną sporo szybciej :icon_rolleyes:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty gdzie się Foksiu wpier.....niczasz??? Aaa? Za starą masz padaczkę na ten temat :)

 

Słuchaj, ja w swojej najbardziej byłem zadowolony z Pilot Roada, ale 170 (miałem też 160). Kumpel miał 180 i mówił,że gra i bucy. Nie wiem, nigdy na jego nie latałem.

Prawda też jest taka, że na tor nią nie wyjeżdżałem, więc w tej kwstii nie pomogę, nie żebym nie chciał :icon_mrgreen:

 

Buźka :icon_rolleyes:

 

mialem roada 180 porazka... fanktycznie schodzi dlugo, zamyka sie bez wiekszych przygod ale trzeba ostronie z gazem przy wychodzeniu. Jak dla mnie lapie za duzo bocznych uslizgow i za cholere tego modelu juz nie kupie... byc moze sprawdzi sie road 2 z dwoma mieszankami... ale tu juz nie moge sie wypowiedziec...

 

ps. Foks rennsport zostaly juz tylko 190 (160 podobno nie mieli...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów :crossy:

Przymierzam się do zakupu CBRki 600, dysponuje kwotą 10 000 złotych, nie więcej bo musi zostać na wymiany, opłaty itd.

Czy za kwote 10 tyś. szukać F4-ki ? Czy raczej F3 w dobrym stanie znajde w tych pieniądzach ?

I jeszcze pytanie, w którym zimowym miesiący najlepiej kupować motocykl ? Myślałem o styczniu-lutym.

A może ktoś z forumowiczów sprzedaje swoją maszynke :lalag:

Na co zwrócić uwage przy zakupe Cebry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamierzam kupić tylko że chcę przeznaczyć na nią <15000 i celuje bardziej w F-sporta. Ja na Twoim miejscu kupowałbym bardziej w F4 jesli znajdziesz w miare dobrym stanie choć <10000 to raczej mało jest jeszcze. Też uważam że najlepszy miesiąc to styczen, luty bo ceny jeszcze zimowe, choć ja szukam i być może kupie jeszcze w tym roku. Ale spytaj użytkowników oni napewno lepiej wiedzą. A motocykl podobno poza wadami takimi jak każdy motocykl posiada to jest niezawodny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma szans kupić F4 w dobrym stanie za 10 tys.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pojechaniem na zachód to nie jestem pewien czy to coś da... Przeglądając oferty na mobile.de zawsze dziwie się, jak to możliwe, że ceny porównywalnych motocykli są tam droższe niż u nas :wink:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chcialbym kupić używaną hondę cbr 600f4i lub wersję f sport, rocznik to od 2001 już z wtryskiem. Cena to do 16000zł. Czy za tą cenę uda mi się kupić porządny motocykl w dobrym stanie, zadbany. Co sądzicie o tym motocyklu, wasze opinie o tym motocyklu i porady dotyczące eksploatacji. Jakie on ma przywary, czy dobrze sprawuje się w mieście i na trasie jeżdżac z przepisowymi prędkościami. :P Na co zwracać uwagę przy kupnie używki, gdzie najlepiej kupywać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...