Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

siema

może pytanie z deka głupie...

ale jakie ciśnienie powinno być w oponach w f4?

czy to jest standard czy zależne od opon i na nich powinno być napisane..?

 

No głupie rzeczywiście :icon_twisted:

 

Manual, naklejka na osłonie łańcucha i masz napisane -

 

Front 250 kPa = 2,5 bar

Rear 290 kPa = 2,9 bar

 

Oczywiście dla ogumienia przewidzianego przez producenta - chodzi o rozmiar a nie model czy markę :icon_mrgreen:

 

Pozdro

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam CBR maniaków latam na CBR 600F3 i musze wymienić w niej opony a że jest to mój pierwszy moto to mam pytanko jakie gumy założyć czy są jakieś które do CBR pasują lepiej ich mieszanka bardziej odpowiada ciężarowi i wielkości HONDY czy niczym się to nie za bardzo nie różni?? Obecnie mam założone Dunlop ale już padaka z miesiąc wytrzymają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie moze jakis sklep internetowy, ktory zajmuje sie sprzedaza tego typu akcesorii... chodzi mi o podnozki racingowe do cbr 600 f4...

Przeszukuje allegro.pl w poszukiwaniu standardowych podnozkow ale ni ma... a jak jest ogloszenie z czesciami to albo sprzedawca milczy albo juz sprzedane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące Hondy cbr 600f z 2005 roku , chodzi mi o wskaźnik poziomu paliwa w momencie przekręcenia kluczyka kiedy licznik się zeruje jest wszystko ok , ale po chwili znika cały wskaźnik tz. ( ten mały dystrybutorek , kreseczki , napis RES) i nic już nie wskazuje. Może ktoś z was miał podobny problemik a może ja czegoś nie umiem zdziałać . Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No głupie rzeczywiście :)

 

Manual, naklejka na osłonie łańcucha i masz napisane -

 

Front 250 kPa = 2,5 bar

Rear 290 kPa = 2,9 bar

 

Oczywiście dla ogumienia przewidzianego przez producenta - chodzi o rozmiar a nie model czy markę :crossy:

 

Pozdro

 

Dzięki Ziomek :flesje: Koła dopompowane i od razu lepiej sie jeździ. Aż wstyd przyznać się ile powietrza brakowało :icon_mrgreen:

 

Mam pytanko dotyczące Hondy cbr 600f z 2005 roku , chodzi mi o wskaźnik poziomu paliwa w momencie przekręcenia kluczyka kiedy licznik się zeruje jest wszystko ok , ale po chwili znika cały wskaźnik tz. ( ten mały dystrybutorek , kreseczki , napis RES) i nic już nie wskazuje. Może ktoś z was miał podobny problemik a może ja czegoś nie umiem zdziałać . Z góry dziękuję.

 

Ja też tak mam, ale rozkminiam to tak, że kreseczki z dystrybutorem i napisem res pojawia się Ci dopiero jak zaczniesz na rezerwie jezdzić. A jak się myle to niech ktos mnie poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie fabrycznie były Michelin Pilot Sport

 

Na twoje pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć ...to zależy jak używana będzie Twoja cebra :banghead:

 

 

Dzięki M4NIEK mysle ze bede używał swojrj CBR do zwykłej jazdy jakoś wybitnie szalec nie bede :bigrazz: wkońcu to moje pierwsze moto :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam, ale rozkminiam to tak, że kreseczki z dystrybutorem i napisem res pojawia się Ci dopiero jak zaczniesz na rezerwie jezdzić. A jak się myle to niech ktos mnie poprawi :)

 

 

Ja to rozumuje tak samo i tak jest bo sprawdzałem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...