Skocz do zawartości

Wypadek


PawelP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli uważnie czytasz to ciężarówka była uszkodzona i na miejscu była już pomoc drogowa która po nią przyjechała.

Uważam iż niestety była to brawura . Koledzy naprawdę trzeba uważać.

 

na jakiej podstawie uważasz że tam była pomoc drogowa ?

przeczytaj jeszcze raz od początku, bo ty masz problemy ze zrozumieniem

Miedzmin napisal: Przejeżdżałem w momencie, gdy samochód pomocy drogowej ustawiał się do podczepienia ciężarówki.

ale widział to już po wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy Niemiec nawet nie pomysli o wyprzedzaniu z prawej strony, wiec naprawde nie wiem o czym piszesz....

 

Prawdziwy Niemiec? Poprosiłbym o szerszą definicję tego terminu, bo nie rozumiem, czy piszesz o kryterium:

rasowym, etnicznym, społecznym, kulturowym?

Co do uwagi, że prawdziwy Niemiec nie pomyśli o wyprzedzaniu z prawej strony, to na forum pojawiają się filmy z autostrad niemieckich, gdzie panowie gnają na sprzetach, aż miło, czy tak jeżdziłby prawdziwy Niemiec? W moim poście- jeszcze raz przypomnę- chodziło mi o pokazanie, że ten motocyklista mógł zachowac się w ten sposób w wyniku wcześniejszych doświadczeń na autostradach niemieckich. Jego nieszczęscie polegało na tym, iż nikt go nie uświadomił, o warunkach i kulturze jazdy na polskich drogach.

Pozdr.

Edytowane przez xj 600 n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy Niemiec? Poprosiłbym o szerszą definicję tego terminu, bo nie rozumiem, czy piszesz o kryterium:

rasowym, etnicznym, społecznym, kulturowym?

Co do uwagi, że prawdziwy Niemiec nie pomyśli o wyprzedzaniu z prawej strony, to na forum pojawiają się filmy z autostrad niemieckich, gdzie panowie gnają na sprzetach, aż miło, czy tak jeżdziłby prawdziwy Niemiec? W moim poście- jeszcze raz przypomnę- chodziło mi o pokazanie, że ten motocyklista mógł zachowac się w ten sposób w wyniku wcześniejszych doświadczeń na autostradach niemieckich. Jego nieszczęscie polegało na tym, iż nikt go nie uświadomił, o warunkach i kulturze jazdy na polskich drogach.

Pozdr.

Jak do debowego kolka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak mówisz to tylko pogratulować głupoty.

Ty jesteś głupi skoro tak komentujesz. Zawsze robisz wszystko poprawnie i prawidłowo? Maszyna nigdy nie zrobiła nieoczekiwanego? Jesteś mistrzem i nie robisz błędów? Żenujące. Zwłaszcza, że uważasz się za motocylistę :/ Dla mnie to jest strata kolejnego brata...pewnie czuł motocykle, jazdę i to coś.... [*] dla niego a dla ciebie 'opamiętaj się'.

 

Trzeba umieć się dostosować do warunków panujących na drodze.150km/h jedzie się jak jest względnie pusto i już na własny rachunek wliczając w to związane z tą prędkością ryzyko.Pozatym nie zauważyłeś ,że moja wypowiedż jest hipotetyczna "jeśli" - właśnie dlatego ,że mnie tam nie było i tego nie widziałem.

A co do jazdy motocyklem to nie jeżdżę , zmieniam olej ,serwisuje moto i cały sezon stoi w garażu :biggrin: :clap: :) Z każdym swoim postem udowadniasz mi ,że jesteś poprostu super głupi i nie umiesz czytać :icon_razz: :icon_razz:

A co to za prędkość te 150km/h ??!! To niby tak bardzo dużo? Ponad normę? Jak ludzie jeżdżą? (większość w trasie). Jak nie jeździsz motocyklem to co w ogóle tu robisz ignorancie? Jeśli nie czujesz jazdy moto to po co się wypowiadasz? Ty chyba w ogóle nie jeździsz niczym oprócz PKP i MZA.

 

............

 

Panowie uspokujcie sie.. jezeli lykal po prawej stronie to faktycznie przegial bo to wiaze sie z bardzo duzym niebezpieczenstwem..dlaczego? - nie trzeba wyjasniac... jakby nie bylo w tym momencie nie jest to juz wazne... szkoda chlopaka i wspolczuc trzeba rodzinie...

 

ps. Wasza kłótnia naprawde nie jest na miejscu w topicu tego typu.. pozdrawiam i zycze szerokich rownych drog..

 

[*] [*] [*]

Może i przegiął. Nie chodzi o to. Chodzi o komentarze niektórych 'motocyklistów', którzy uważaja, że to mu się należało.

 

 

To się nazywa selekcja naturalna. [*].

^^ A to się nazywa 'motocyklista doskonały'. Załóżcie z Radkiem klan niepokonanych.

Edytowane przez weasel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...