Skocz do zawartości

Bazar w Łodzi


pigal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek ludzie są wpuszczani do około 20 – ale o tej porze stoiska się chowają i powoli zaczyna się imprezowanie

 

W sobote około 14 stoiska zaczynają się zwijać .

 

...a jak tam najlepiej (najłatwiej i najszybciej) dojechać z dworca Łódź Fabryczna ??

Niestety nie orientuje się w komunikacji Łódzkiej

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola wiec wsiadasz przy dworcu w autobus 99 i jedziesz prawie pod sam stadion. Tylko ten autobus troszke okrezna droga jedzie ale nie trzeba sie przesiadac. Wsiadasz w 99 i jedziesz 15(16) przystankow i wysiadasz na przystanku "stadion start' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola wiec wsiadasz przy dworcu w autobus 99 i jedziesz prawie pod sam stadion. Tylko ten autobus troszke okrezna droga jedzie ale nie trzeba sie przesiadac. Wsiadasz w 99 i jedziesz 15(16) przystankow i wysiadasz na przystanku "stadion start' ;)

 

wielkie dzięki :D ;) :eek:

 

...może się nie zgubie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.

Wybieram sie na Łodź ale w sobote.Zawsze jezdziełm w sobote od 7 rano tam jestem. Wy piszecie ze w Piatek sie to zaczyna.Z tego co pamietam to zawsze jak byłem w sobote to rano jeszcze jest kilkanaście stanowisk wolnych, a dopiero okolo 10 jest full ludzi i wszystkiego.Nie wiem moze sie to zmienilo i teraz full jest w piatek, a moze tak zawzze było tylko ja ni ebyłem w Piątek.Ja byłem na łodzi juz 5 razy 4 w maju i raz we wrzesniu i zawsze w sobote.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było w piątek.

A że w sobote się ostatnie stanowiska wypełniają to inna bajka.

 

W sobote jest tłok jak cholera, piątek jest wszystko jeszcze nie przebrane.

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wruciłem .Szukałem zadupka do bandita,znalazłem ,ale powiem szczerze że ceny mieli wyrąbane.do tego interesu doliczywszy paliwo powiem że sie nie opłacało .Na Allegro bym kupił taniej.Akcesoria też drogie.Aczkolwiek warto było jechac różności w pip i moje serducho zabiło goręcej na widok Yamahy Bulldog-piękny naked , i chyba muj kolejny motocykl.

Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten buldog to troche był ściorany życiem :icon_razz: ale ogólnie ładna maszyna .Właśnie wróciłem z bazaru i mam mieszane uczucia ,ceny kosmiczne wybór raczej średni chcialem kupic laczka na tył w sumie dwóch gości miało jaki taki wybór opon nowych.Troche sprzetów różnego kalibru a najwięcej cześci do rusków :clap: Atmosfera jak zawsze dobra,pogoda też dopisala więc wyjazd uważam za dość udany choc mogło by być lepiej .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy znalazłby się jakiś dobry człowiek, który przetransportowałby mnie z dworca Łódź Fabryczna na stadion? Byłoby to jakoś wczesnie rano (ale bez przesady). Wielkie dzieki wam z góry, bo dzisiaj mi sie posypał transport, a bilety i wszystko juz mam :/. W zamian odstąpie jeden bilecik. Pzdr

Edytowane przez ojro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...