Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra dzięx :)

 

TEJ CHŁOPAKI TAK SOBIE MYŚLAŁEM ODNOŚNIE DUŻYCH NASZYWEK. :buttrock: MARCO PISZE ŻE NIE MIAŁBY GDZIE PRZYSZYDŹ, INNYM Z KOLEI MOŻE BYĆ SZKODA KOMBI I WPADŁEM NA POMYSŁ. :D CO WY NA TO GDYBY NA SKÓRZANE KAMIZELE (WCZEŚNIEJ ZAKUPIONĄ) PRZYSZYDŹ? WIADOMO ŻE TO INDYWIDUALNA SPRAWA ALE... JAK TO WIDZICIE? :wink:

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... Czy ktoś wspominał o TESCO na Mrągowskiej? :evil: Chłopaki co potrzebujecie to wam powiem co jest dobre a "dobre".

 

nie gadaj, że pracujesz u tych złodzieji !!! ostatnio kupowałem nocnik małemu i pieluchy ! pampery były po 47,a kaczucha po 7 = 54 ! zawołała 72, po czym się poprawiła i skasowała 68 - a ja zagadany palant tego nie zauważyłem ! paragon wywaliłem :evil: ale co się okazało ! na nocniku jest naklejka "wanna plastikowa 100 cm" a pod nią naklejka "nocnik" - złodzieje pierdolone ! jutro do nich zawitam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tak nie narzekaj najwyzej nie kupisz pannie nowej pary stringów na mikołaja, ona to zrozumie

 

:clap: :clap:

 

hahahah no dokladnie NEH kup jedna mala naszywke dwa sznurki z zrób oryginalne STRINGI NIEZNISZCZALNYCH!!!!hahahha :crossy:

 

 

No no Panowie, naszywki na plecach, skórzane kamizelki... A na Kongresie już byliście?

 

bedziemy... swoja drogą to Ty dlugo nic nie mowisz ale jak wypierd.... to konkretnie :) :)

tak jak z POKAZ DUPE :biggrin: hahaha

 

POZDRO NIEZNISZCZALNI :biggrin:

 

A JESLI CHODZI O KAMIZELKI TO CHYBA NIE.... KRIS POZNIEJ MOZE TAK ZA.... 40 LAT NA CHOPPERA :bigrazz: :lalag: :buttrock:

 

 

KIEDY SPOTKANIE W KINEPOLIS NA MALY TERROR KARTINGU???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojęcia nie mam ! jak nie chcesz niszczyć to przyklej na babola :) ja nie będę patrzył i przyszyje na moim nowiutkim kombi FLM :) :banghead:

 

Hehe... a chciałem napisać nie dotyczy Luzera... ;) ale zmieniłem...

 

A JESLI CHODZI O KAMIZELKI TO CHYBA NIE

 

No tej luzik... Tak tylko rzuciłem ;)

 

Luzer przyjedź tak około 20 to pogadamy. SECURITY NIEZNISZCZALNEMU pomoże w nocniku. HEHE... :) ;) :)

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah no dokladnie NEH kup jedna mala naszywke dwa sznurki z zrób oryginalne STRINGI NIEZNISZCZALNYCH!!!!hahahha :notworthy:

 

 

Ciekawy pomysł NORBI, masz moze jakies foty???? :notworthy:

 

Moze ktoś jutro polata, podobno ma być ładna pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chłopak miał wiecej szczescia niz rozumu dobrze ze tak sie skonczyło i znów Niezniszczalni okazali sie niezniszczalni

 

Do Norbiego i Kuby jesli zobacze was na moto bez wiadomo czego osobiscie was rozlicze jak nie wierzycie to sie przekonacie :lapad: :smile: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dzisiaj bardzo niebezpiecznie ale jakoś z tego obronna reką wyszedłem ale moto nie zabardzo!

Podziękowania dla chlopaków oczywiście NIEZNISZCZALNYCH czyli mam na myśli Riko i Luziego za szybką reakcje i mega wielka pomoc jak i Norbertowi i Tomajowi! :icon_twisted:

 

A Twoje zdanie Laska podwarzam i w poniedzialek sie za to biore!

Edytowane przez Kuba Fzr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...