Skocz do zawartości

KTM Adwenture


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Osobiście jeszcze nie jeździłem. O ile mi wiadomo w Polsce jeszcze nikt nie kupił 950 Adventure. Ale sporo czytałem, również w prasie zagraniczej. Generalnie genialne moto. All Terain Enduro to chyba najlepsze określenie - motocykl do miasta, na trasę, w łagodniejszy teren. Uwielna zakręty, świetny moment i niezła moc pozwalają śmiało pojechać w dłuższą trasę (do tego firmowe kufry idealnie nadają się do jazdy).

Gdybym miał kasę na kolejne moto na pewno byłby to Adventure.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "jazda probna" trwala ok. 2 godzin (na modelu S) wiec nie moge duzo powiedziec...jedno jest raczej pewne-znalazlem swoj nastepny motocykl. :lol:

Jednak musze przyznac iz rozmawiajac z kilkoma osobami ktore sa w temacie, doszedlem do wniosku ze jednak poczekam az zostana wprowadzone poprawki i usuniete usterki "wieku dzieciecego". Tak wiec czekam do przyszlego sezonu i obserwuje rozwoj sytuacji, po prostu ja kupuje moto na lata i nie musze miec nowosci za ktora sie wszyscy ogladaja, wazniejsze jest dopracowanie techniczne i miarodajne testy dlugodystansowe(zas o te jeszcze bardzo ciezko).

 

PS. Musze powiedziec ze krotko przejechalem sie tez Adventure normalnym(nie S) i smiem twierdzic ze po miescie oraz asfaltowych drogach jest nawet lepszy.Tylko ten kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jemu chodzi o LC4 640 Adwenture a nie o LC8 - wiem bo to jest mój szwagier :wink:

Pozdrawiam Wojtek.

 

I możemy tak się k... z Doktorem tutaj produkować aż do usra... śmierci.

Pozdrów Woytas szwagra i powiedz mu, że jak chce się coś dowiedzieć o "KTM Anwenture" niech lepiej zadzwoni do lokalnego dealera.

Tu nie ma jasnowidzów :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez nerwow ,mozna bylo przewidziec ze pyta o 640 ,a nie o Lc8 [w stanach ciagle maja problem z podaniem jego ceny-wiecie ile moze chca w PL :?: ],LC4 przejechalem prawie cala Arizone -przyjemny motorek dla jednej osoby,na asfalcie po pewnym czasie mozna dostac kota [ale to pewno tez troche wina opon ],cos za cos ja staralem sie unikac drog asfaltowych i darlem po drogach ale nie asfaltowych cos jak ubity szuter,piach ,-do tego niezle sie nadaje

Jesli taki rodzaj jazdy cie interesuje to kupuj z tego co piszene Dominik z serwisem i czesciami w Pl nie ma problemu

Ps no i to chlodzenie ciecza wspaniaa sprawa szczegolnie na pustyni jak mialem ponad40 stopni w cieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Dziekuje za rady.Pietnascie lat pracuje na motocykl,i przez ten czas nie udalo mi sie uskladac ani jednej zlotowki,ale teraz mam taka prace ze ze spokojnym sumieniem moge zaciagnac kredyt.Razem z zona dlugo myslelismy i wybor padl na KTM,oczywiscie uzywany.Troche sie jednak boimy tzw miny.Jak myslicie czy kupowac w Polsce czy za granica :?: KINIEK-MOTOCYKLISTA PIESZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...