Skocz do zawartości

Opony


Rekomendowane odpowiedzi

nie pamiętam jaki model. z tym że już wiele razy spotkałem się z opinią,że źle się sprawują na mokrym.

to co napisałem to moje odczucia i może nie sprawdzają się we wszystkich motocyklach.....?

ale i tak nie polecam. chyba że jako alternatywa dla używanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dwa sezony Kawasaki GPZ 500S i miałem założone Heidenau K63-przód i K64-tył.

Byłem zadowolony z tych opon :D . Na suchym asfalcie wszystko ok, natomiast na mokrym trzeba uważać.

W tym przedziale cenowym, był to dobry wybór. W motocyklu z mocą 60KM były w zupełności wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Mialem Heidenauy w GSie i poza ruletka z ich zalozeniem, nie mialem do nich zadnych zastrzezen. Mysle, ze informacja, ze sa sliskie na mokrym wyplywa wlasnie z tej ruletki zakladania :D.

 

Generalnie o co chodzi - na dwoch identycznych oponach Heidenau (jedna na kolo 17 druga 18 cali) strzalki kierunkowosci byly odwrotne. W rezultacie zalozylem oponki odwrotnie niz kazaly strzalki (a zgodnie ze strzalka na oponie 18 calowej) i mnie sie nic nie slizgalo na mokrym.

 

Mialem fotki tych strzalek, ale gdzies mi sie zgubily :).

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Dokladnie, pamietam, ze Vlaad az mi polecal napisac do samej firmy Heidenau :(.

 

Bylem na bazarze w Katowicach, przyjechala tam firma, ktora ma stronke: www.motorad.pl . Poprosilem ich, eby pokazali mi dwie opony o biezniku K64, ale jedna na felge 17 a druga 18 cali.

I co?

Dwie identyczne opony, a na jednej strzalka w prawo, na drugiej w lewo. Az zaluje, ze zgubilem zdjecia tych opon...

 

No i "wybralem" sobie, ze wole miec zalozone opony zgodnie ze strzalka z opony 18 calowej ("zgodnie z jodelka bieznika"), mimo, ze na mojej 17 calowej byla w przeciwnym kierunku...

 

Pozdrawiam

 

PS

Sprawdzalem to tylko na bieznikach K63 i K64 - bo te mnie interesowaly, jak mialem GSa.

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...