Skocz do zawartości

Rybnik, Rybnik i po Rybniku ;]


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde, Astarte, dalas d*py :flesje:.

Jestem na az dwoch fotkach :flesje:.

Ja kce wiecej zdjec!! :buttrock:

Model się znalazł :buttrock:

 

Ja także proszę innych fotografów o udostępnienie zdjęć. Moje zdjęcia się mi już opatrzyły... ileż razy można oglądać to samo :icon_biggrin:

Proszę także o opisanie przeżyć wewnętrznych bohaterów naszej pacyfikacji :icon_mrgreen:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin: Astarte ale jest uwieczniony FZX przykryty warstwą ziemi :icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock:

 

.. ogólnie fotki fajne !!

 

Jak masz to zapodaj jakis filmik jeszcze !! :flesje:

 

PoZdRo !!

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze, że impreza się udała ale cos strat mało, więc chyba nie było za dużego hardkora...

 

A my spaliliśmy remizę i druhny posłaliśmy na OIT :icon_biggrin: :buttrock: :buttrock:

 

Wiejskie wesela RULEZ :flesje: :flesje: :flesje: :icon_mrgreen:

 

Widziałem Was wrocławskie pały na autobanie :flesje: (jechałem w przeciwną)

 

Pozdro i następnym razem się stawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój rekord życiowy-wyjechaliśmy z Kotwicy o 12,w domu byłem o 20.

230 km w 8h :buttrock: :buttrock:

Zatrzymaliśmy sie w barze nad jeziorkiem na obiad ,a po chwili sie zjawiła ekipa motocyklistow z Kraka,co to z otwarcia z Bemowa wracali.I sie piknik-party nad woda zrobił.Tylko sie wedkarze burzyli,że ryby płoszymy.Ale co to kogo obchodzi;-)

 

Ogólnie wielkie dzięki dla wszystkich ,organizatorów i członków :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

A szczególnie "rzeźnickiemu" domkowi :flesje: :flesje:

Z każdym Rybolem wiecej maszych i nowych twarzy.Jak tak dalej pójdzie,to z z pierwszych kameralnych spotkań sie spore zlocisko urodzi :flesje: :flesje:

 

Zdjęcia,zdjęcia,zdjęcia.

 

Do jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy na miejsce ok. 15.30

ku*wa ostatni raz wracam z taką ekipą do domu :flesje: pokupowali sobie szlifierki i darli 200 a ja za Nimi moim GS-kiem 170 i dalej nicio :flesje:

Pocieszam się tylko myślą, że za nami jechał Mishel padłem na 4 kołach a to więcej niż 160 nie szło :flesje:

A teraz tak poważnie: podziękowania dla wszystkich którzy jechali na Rybol jak i dla tych co wracali ze mną, wszyscy dostosowali jazdę do możliwości i moich umiejętności :buttrock: szacun jak byk :icon_biggrin:

 

Podziękowania dla organizatorów bo było zajefajnie, wielki szacun dla wszystkich uczestników bo bez Was ta impreza nie byłaby taka :flesje: I pomyśleć, że w zeszłym roku z Protem nie pojechaliśmy na Rybnik bo się Was baliśmy, a dziś tylko mówcie gdzie a my jak w dym :icon_mrgreen:

 

Gumy spalone, rów wykopany, wóda i piwo się lało, były śpiewy i przechadzki nad jezioro, Burek został wyprowadzony na spacer, ktoś się ze*rał, ktoś zarzygał także tradycja została utrzymana :cool:

Nie wiem tylko dlaczego Gregu chciał nam wcisnąć, że jedna Łania to Jego kuzynka :flesje: no i nie wiem co się stało podczas przejazdu po mieście, że Sosna ciągle mnie namawiał, żebyśmy przejechali się polansować po Rybolu :buttrock:

 

Jeszcze raz szacun jak byk za imprezkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: ja też juz na klina wbilem 2 piwka :flesje: moto wypucowane spi sobie w garażu :buttrock:

 

 

DaWAĆ FoTkI !!! :icon_biggrin:

 

 

 

:flesje: ja też juz na klina wbilem 2 piwka :flesje: moto wypucowane spi sobie w garażu :buttrock:

 

 

DaWAĆ FoTkI !!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: :buttrock: :flesje:

 

dzieki za wspolny rozpizdziel :flesje: :icon_biggrin:

Bylo tak fajnie ze o 20 bylem juz sztywny :flesje:

nawet moj zoladek byl w takiej extazie ze sie ze*ral :flesje:

 

ale rano juz nie bylo sladu :icon_mrgreen:

 

Szykujcie sie na zakonczenie sezonu na przelomie wrzesnia/pazdziernika

 

do pieklaaaaaaa :flesje:

 

ps. Bahama ty szmato:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się odmeldowuję.

niedawno wróciliśmy. naszą ekipę (ja, dangel, konik, witas) zaskoczył deszcz za katowicami i przy opolu. dupa zmokła, na zajeździe chlew lekki odstawiliśmy (przedłużenie rybnika) i po 19 wyjechaliśmy jak przestało lać. droga zrobiła się przepiękna, zachód, pusta szosa, poszaleliśmy trochę :buttrock: :flesje:

 

dzięki zbychu i tuba za organizację!! :buttrock:

dzięki wszystkim za zajebistą atmosferę!! na zakończenie i następny rybnik jadę obowiązkowo! było wspaniale! nawet na 18 jakiejś łani się wbiłem, darmowa vóda się lała, tańce i harce :icon_mrgreen: :icon_biggrin: :flesje: potem całe bydło skupiło się w jednym domku, jakieś dupy i cycki gołe, ogólnie rzeź :flesje: :flesje: potem gdzieś zasnąłem na 2h (nie pamiętam gdzie), a jak wróciłem, to już niedobitki przy ognisku leżały

...ale najpiękniejszy widok był, jak jechaliśmy całą grupą już od reala.... szacun. i zdrowie tych, co tak pięknie blokowali :flesje:

 

pozdrawiam!!

 

draco fisher. jak ja się zachowywałem, jak wróciłem do domku, bo nic nie pamiętam. grzeczny byłem, czy popylina jakaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... szacun. i zdrowie tych, co tak pięknie blokowali :flesje:

 

aaaaaaaaa dzięki dzięki :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock: :flesje: :flesje:

 

 

PS. ludzie wrzucajcie fotki i filmiki jak macie bo trza posklejać slajdy w głowie :flesje:

 

PoZdRo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...