Skocz do zawartości

Jeszcze nie ochłonąłem


weasel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tyle odpowiedzi na ten post i wszystkie o amorku?

śmieszne..

 

Miales duzo szczescia, bo mogles stać się kolejnym przykładem ludzi, których powinno się izolować od motocykli..

200km/h na terenie zabudowanym...

 

Lepiej chyba uslyszeć słowa krytyki niż nie usłyszeć JUŻ nic... ?:P

3maj sie i nie szalej aż tak :clap:

Je**ć !! :clap: Udało się ! Nie jestem przykładem :icon_razz: I słyszę. Ciągle słyszę. Tylko czemu tyle debili? Też sie trzym, a szaleć będę całe życie. Ja mam tylko jedno ;p

 

 

łasic, weź się chłopie puknij w czaszkę, jeszcze tu się chwalisz, żeś taki kolo, bo doprowadziłeś do shimmi przy 200 na godzinę w mieście. Się lepiej nie ciesz, że Ty żyjesz, tylko że nie siedzisz teraz w pokoju z kratkami za spowodowanie śmierci niewinnych osób. O tym pewnie nie pomyślałeś. Nie zdziwiłoby mnie to.

 

Się lepiej nie cieszę! Masz rację chłopie. Gdyby nie Ty to nie wiem co bym zrobił. Siedzę w pokoju i nie mam kratek i się cieszę. Pomyślałem teraz o tym, że gdybyś to Ty mi wyjeżdżał z prawej (bo pewnie ze swoim refleksem to byś wyjechał) to chętnie bym Ci j*b**ł.

 

 

pogratulowac glupoty..

Powiedz mi to w twarz fraje**rze to Cię przerobię na kotlet mielony.

 

O rany... Wiecie co? Jak tak sobie Was słucham, to rzeczywiście zaczynam myśleć, że jestem nieodpowiedzialny i za szybko jeżdżę. Mogłem sobie kupić jakąś padakę (jaką Wy jeździcie) zamiast zapierd**lacza. Przecież chyba mogę sobie uświadomić, że jestem pi*zdą taką jak Wy. Boshe! Co ja robię?! Sprowadź mnie na dobrą drogę !!! Śmierć frajerom. :icon_razz: :)

 

oho znaczy sie.Teraz Turek odbije piłeczkę :biggrin:

Nie! Teraz mycior pokaże pi**zdeczkę.

 

wcale nie takie dobre. Bo nie los trzeba prosić żeby się nie powtórzyło, tylko jeździć z głową!

Tak mistrzu.

"rad3k" a Ty już się pokazałeś z każdej strony na tym forum. Wg mnie to Ty nie jesteś wart funta kłaków.

 

tak. Miałem już dwa wypadki: jeden samochodem - sobie nic nie zrobiłem, ale udzkodziłem innych ludzi i ich pojazdy, drugi na motocyklu - skasowałem doszczętnie motocykl i siebie na 2 miesiące. Teraz inaczej na to patrzę Turku. Z resztą przed wypadkami takie przechwałki też odbierałem jako głupotę a nie kozactwo. Widzisz, bo to zależy jakie kto ma priorytety w życiu i jaki szacunek do innych ludzi...

A widziałeś kabaret "ani mru mru" i skecz o macieju i królu? Maciej wtedy mówił o swoim synu antku, że "głuuuuuuuuupiii"... Ty przypadkiem Antoś nie masz na imię?

 

no comments

200 km/h to ponad 50 m/s dodaj czas reakcji i nawet nie zdazysz zobaczyc przeszkody zanim w nia wjedziesz

IIIHAAAA !!!

 

Zdecydowanie za szybko smigasz po miescie, wystarczy przeciez ulamek sekundy i przy takiej szybkosci nie trudno o wypadek ;)

O rety rety rety !!! :)

Edytowane przez weasel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(MYCIOR1 @ 25 Kwiecień 2006 - 18:10)

 

oho znaczy sie.Teraz Turek odbije piłeczkę

 

 

Nie! Teraz mycior pokaże pi**zdeczkę.

 

 

Buahahahahahaha, no zaraz jebnę ze śmiechu!!!!

 

Patrze, że Myster Łasica jedzie po bandzie na maxa hehehe.

 

Co do tematu to dziwna sprawa....

Mam fazy żeby pouczać i moralizować, a sam lepszy nie jestem, więc nie wiem skąd to się bierze...hmmm...może dlatego, że mam dziś gigakaca :icon_razz:

 

Jazda 2 paki po mieście to na pewno mądra nie jest ale za to jaką frajdę sprawia....mniam...heh, no nie wierzę chłopy (Ci co tak krzyczą), że nie zdarza Wam się odjebać od czasu do czasu, czy to w mieście czy gdzie indziej.

Tak to już jest, że moto to szybka zabawka i nie zawsze się odkręca tam gdzie powinno.

Wiem, żę nie wolno, ale sam tak robię, więc nie poczuwam się do opierdalania i jak Wy macie czasami tak samo to też się nie poczuwajcie....Jeżeli nie macie to....a zresztą, nie wierzę, że nie macie heh.

Jakby nie patrzył jak sie rozjebiesz Łasica (tfu) to masz przej**ane bo topic się odgrzebie i się urządzi wieczorek wspomień niebieskiego mundurka.

Nom, dlatego staram się na forum raczej nie pisać o moich przygodach kontrowersyjnych bo widzę co się dzieje. Tobie polecam to samo :biggrin:

 

No to narazka,

 

P.S. Jak kiedyś będziesz miał w Wawce 200 na zegarku i ktoś Ci śmignie to będę ja :icon_razz:

 

 

Hehehehe, no nie mogę z tego motywu, ależ Mycior kurwicy dostanie hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh weasel bo ci zylka zaraz je.ie. Swoja droga ladnie musiales byc nakrecony jak na forum pol nocy siedziales i komentowales wszystkie watki :icon_razz:

 

Co do strony merytorycznej :icon_razz: - smiej sie smiej z tych "pizd" i "frajerow", jezdzij sobie na tym twoim "zapierdalaczu" - prosze bardzo, ale takie wlasnie sa objawy owej selekcji o ktorej czasem na tym forum sie slyszy.. Bylebys kiedys kogos nie pociagnal za soba tfardzielu

Edytowane przez rzoov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dorośli a dzieci. WSZYSTKICH da się tu sprowokować. I z odpowiedzialnych 'motocyklistów' robicie się zawistnymi, wściekłymi i jadowitymi ludźmi :biggrin:

 

smiej sie smiej z tych "pizd" i "frajerow"

Nieważne jak kto jeździ, ale na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Jeżeli ktoś ma prawo uważać, że jestem nieodpowiedzialnym szaleńcem jeżdżąc 200km/h po mieście, to ja mam prawo uważać go za ...(wtsaw co chcesz). Jeżeli ktoś wyciąga wnioski o człowieku na podstawie jednego topicu to .... ŻAL.

 

mistrzu :icon_razz: tego oczekiwałeś????

:icon_razz:

Od ciebie nie oczekiwałem niczego kmiotku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weasel jasne ,ze powiem a gdy już będziesz kotletem odleje się na ciebiea ty jeszcze mi za to podziekujesz :)

 

... :)

 

...rad3k opanuj emocje :icon_razz: :icon_razz: trzeba wiedzieć na ile można sobie pozwolić żeby nie przesadzić :biggrin:

 

BRAK SŁÓW :clap:

Edytowane przez Jola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weasel jest wogole przesympatyczny na forum :

 

Mnie ostatnio spotkal komplement, ze Forum dzieki mnie jest bardziej kolorowe (ja bym dodal pstrokate)

 

...ale w takim razie dzieki Weaselowi jest bardziej ...mieszczanskie (powiedzialbym wiejskie - ale oskarzylby mnie o to ze sie dalem sprowokowac)

 

Calusy :icon_razz:

 

PS Poza tym Weasel mam wrazenie po tym co piszesz, ze bym cie w miescie smignal moja 250-tka rocznik '88 .

:icon_razz:

Edytowane przez Zawalidroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a gdy już będziesz kotletem odleje się na ciebiea ty jeszcze mi za to podziekujesz :)

 

zobaczymy gnoju czy będziesz taki twardy jak się spotkasz z Weasel-em lub ze mną osobiście :icon_razz:

 

 

 

pees. właśnie podali w kurierze, że jakieś sk***ysyny zabiły w 100-licy chłopaka (17 lat), wpadli na niego z tyłu z dużą prędkością samochodem jak skręcał motocyklem w boczną uliczkę i zbiegli z miejsca wypadku :clap: i jak po takiej informacji - widząc jeszcze w TV leżący kask na ziemi czytam posta, takiego pryszczatego gnoja to się nóż sam w kieszeni otwiera... przesadziłeś już po raz kolejny.... :icon_razz:

 

Dopisane:

 

i zanim zaczniesz ludzi obrażać w każdym temacie to się lepiej dwa razy zastanów bo może Ci się to kiedyś odbić czkawką :biggrin:

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy gnoju czy będziesz taki twardy jak się spotkasz z Weasel-em lub ze mną osobiście

 

Żebym się tam tylko ja nie zaplątał.....bo pół imprezy poskłada się jak krzesła turystyczne :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym się tam tylko ja nie zaplątał.....bo pół imprezy poskłada się jak krzesła turystyczne :icon_razz:

 

tak BTW ABS to mógłbyś się w końcu do tej 100-licy zaplątać :clap: - a nie ganiasz te biedne zwierzaczki po lasach.. :biggrin: ileż kurka można :icon_razz: :)

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...