Skocz do zawartości

Starość czy zazdrość ??


Majusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż niewiedziałem gdzie wrzucic ten temat.Do mechaniki mi to wybitnie nie pasowało, wiec tutaj dałem.Otóż ostatnio zauważyłem na siedzeniu mojego GSa.Niewiem czy to normalka czy ktoś mi w szkole z zazdrości jakimś kluczem ... :evil: pęknieci ma około 3-4 cm <górna warstwa materiału>Jest na boku, nie na górnej częsci.

Czy wam tez pękaja te powłoki, to normalne czy niebardzo :banghead: Czy można to czymś zabezpieczyć zeby nie pękało dalej :P :evil:

z góy dzieki pozdro :evil: :evil:

 

Cholera, pozjadałem wyrazy, chodzi o ''pęknięcie''

SORY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż niewiedziałem gdzie wrzucic ten temat.Do mechaniki mi to wybitnie nie pasowało, wiec tutaj dałem.Otóż ostatnio zauważyłem na siedzeniu mojego GSa.Niewiem czy to normalka czy ktoś mi w szkole z zazdrości jakimś kluczem ... :evil: pęknieci ma około 3-4 cm <górna warstwa materiału>Jest na boku, nie na górnej częsci.

Czy wam tez pękaja te powłoki, to normalne czy niebardzo :banghead: Czy można to czymś zabezpieczyć zeby nie pękało dalej :P :evil:

z góy dzieki pozdro :evil: :evil:

 

Cholera, pozjadałem wyrazy, chodzi o ''pęknięcie''

SORY !!

 

u mnie też pękło. mam to pod prawym udem- z boku. peknięcie powiększa się powoli-do boku do srodka sedziska... w wolnej chwili oddam do kaletnika znajomego(zakleiłem to nalepką ,ale juz spod niej wylazło. mysle,ze wiekszośc kaletników obije Ci to ze skai za 50zł :buttrock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi peklo, tez po prawej... Fatum ? :P Mysle, ze to raczej z zuzycia niz czyjejs zazdrosci, ewentualnie zachaczyles butem :banghead:

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...