Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piaggio NRG

Jest to usportowiony skuter(tylko mechanicznie z zewn. zwyczajnie wygladajacy skuter) jeden z szybszych w kraju o takiej pojemnosci(jesli nienajszybszy). No jest to skuter z 2002r przebieg na nowym stunningowanym silniku wynosi 120km i jes on jeszcze niedotarty. Hamulce oczywiscie tarczowe chłodzony ciecza, sportowy tłumik, cylinder, uklad napedowyitd. praktycznie wszystko przerobione. Osiagi jakie posiada:

V max-(w zaleznosci od zalozonego paska)110km/h - 200km/h

przyspieszenie do 80km/h(na odpowiednim pasku)-4,3s

moc 27 KM(z sys. Xtem 43KM)

Mozliwosc zamontowania do niego systemu Xtem(tzw. butelka z aztem) oczywiscie za doplata, butla starcza na 190 s dzialania non stop.Koszt montazu do negocjacji.

Oczywiscie cylinder z aluminium układ napedowy z najwyzsze połki. Cały ten zestaw tuningowy kosztowal mnie 8 400zl(niewliczajac mojej robocizny).

Wraz z skuterem daje wszystkie oryginalne czesci, 3 rózne paski( dzieki ktorym mozna ustawic proporcje miedzy przyspieszeniem a V max, oczywiscie wszystkie sa przeznaczone do sportowej jazdy), 3 tłoki wrazie zajezdzenia.

Skuter nieposiada klatki bezpieczenstwa(na zyczenie moge domontowac) i jest oczywiście zarejestrowany na motorower.

Jesli masz jakies pytania to pisz:

GG: 3666144

e-mail:[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaggio NRG

Jest to usportowiony skuter(tylko mechanicznie z zewn. zwyczajnie wygladajacy skuter) jeden z szybszych w kraju o takiej pojemnosci(jesli nienajszybszy). No jest to skuter z 2002r przebieg na nowym stunningowanym silniku wynosi 120km i jes on jeszcze niedotarty. Hamulce oczywiscie tarczowe chłodzony ciecza, sportowy tłumik, cylinder, uklad napedowyitd. praktycznie wszystko przerobione. Osiagi jakie posiada:

V max-(w zaleznosci od zalozonego paska)110km/h - 200km/h

przyspieszenie do 80km/h(na odpowiednim pasku)-4,3s

moc 27 KM(z sys. Xtem 43KM)

Mozliwosc zamontowania do niego systemu Xtem(tzw. butelka z aztem) oczywiscie za doplata, butla starcza na 190 s dzialania non stop.Koszt montazu do negocjacji.

Oczywiscie cylinder z aluminium układ napedowy z najwyzsze połki. Cały ten zestaw tuningowy kosztowal mnie 8 400zl(niewliczajac mojej robocizny).

Wraz z skuterem daje wszystkie oryginalne czesci, 3 rózne paski( dzieki ktorym mozna ustawic proporcje miedzy przyspieszeniem a V max, oczywiscie wszystkie sa przeznaczone do sportowej jazdy), 3 tłoki wrazie zajezdzenia.

Skuter nieposiada klatki bezpieczenstwa(na zyczenie moge domontowac) i jest oczywiście zarejestrowany na motorower.

Jesli masz jakies pytania to pisz:

GG: 3666144

e-mail:[email protected]

 

 

 

8O BUAHAHAHAHAHAHA!!!!! 8O Pasek dajacy roznice 110-200 km/h...no i 70-ka(68 ccm) ktora jezdzi powyzej 130km/h nawet z maksymalnym tuningiem jest raczej wyssana z palca.No i te koniki hehe:27 KM daje po przeliczeniu 385,7 KM z jednego litra-wynik godny osiagow maszyn MotoGP.Powiedz tylko czy ten wytwor(wyobrazni) skladales sam w garazu??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bols2:

Noto jest do ustalenia kto da wiecej ten jego ale to niejest rozmowa juz na forum;-)

Tak propo ja nim jezdze z prawkiem bo nieraz mialbym juz problemy jak zlapali mnie z 90 na blacie.

 

 

dr.Big:

No widze ze nieznasz sie zabardzo na tuningu. Po

1. to nie jeden pasek tylko 3 paski daje do niego i jedne sa nastawione na predkosc max a drugie na przyspieszenie.

2. To sa 65cc, 68cc, 70 itd. moze byc nawet 70,1 i to niejest seryjny cylinder wiec moze byc mniezony co do 0,001.

3. 130km/h to bez problemu moze pojechac 50cc I TO Z PALCEM W D.... . Jak sie nieorientujesz to niemow ze niemoze a jak niewiezysz to mozesz jutro przyjezdzac i pokazuje ci jak jade ku*wa 200km/h a nawet i troche ponad!!!

4. Chlopie nieznasz sie wogule na usportowionych rzeczach. Ostatnio nawet widzialem seryjnie prod. 70 z 21KM. Ps 125 w motorach bez problemu maja 50KM i sa one jeszcze ograniczone scislymi regulaminami. A co do azotu to chlopie moge ci nawet przeslac filmik jak przerobiony maluch z dodatkiem Xtem`a bierze porsze 911. I niemow mi ze jest to nierealne bo to naprawde potrafi zdzialac cuda lecz jednak kosztem silnika dlatego niejest on jak narazie zamontowany.

5. Nieskladalem go sam bo zajelo by mi to zaduzo czasu. Robilismy go z 3 kolesiami w profesjonalnym warsztacie-którego ja jestem własciecielem!!! Ps pewnie niesluszales o grupie "WEAMIL99-tuning"??

/Ps niewyrazaj swojej opini na rzeczy o ktorych jestes zadobrze poinformowany!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyslalem ci filmiki mam nadzieje ze sie spodobaja :-)

hehe no moze hayabuse nie ale jak narazie to o ile sie orientuje to doruwnuje 250 hehe a z systemem Xtem przypuszczam ze 500cc zadne seryjne mnie niewezmniej bynajmniej do tych 200km/h :-) , niestety niejezdzilem jeszcze na tym sprzecie z systemem Xtem jedynie z podlaczonym do maszyny i musze powiedziec ze jest to piekne wrazenie hehe :-) ceny wywolawczej jak narazie niema ale niechcialbym zaduzo stracic na tym skuterze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr.Big:

No widze ze nieznasz sie zabardzo na tuningu. Po

1. to nie jeden pasek tylko 3 paski daje do niego i jedne sa nastawione na predkosc max a drugie na przyspieszenie.

2. To sa 65cc, 68cc, 70 itd. moze byc nawet 70,1 i to niejest seryjny cylinder wiec moze byc mniezony co do 0,001.

3. 130km/h to bez problemu moze pojechac 50cc I TO Z PALCEM W D.... . Jak sie nieorientujesz to niemow ze niemoze a jak niewiezysz to mozesz jutro przyjezdzac i pokazuje ci jak jade kur*a 200km/h a nawet i troche ponad!!!

4. Chlopie nieznasz sie wogule na usportowionych rzeczach. Ostatnio nawet widzialem seryjnie prod. 70 z 21KM. Ps 125 w motorach bez problemu maja 50KM i sa one jeszcze ograniczone scislymi regulaminami. A co do azotu to chlopie moge ci nawet przeslac filmik jak przerobiony maluch z dodatkiem Xtem`a bierze porsze 911. I niemow mi ze jest to nierealne bo to naprawde potrafi zdzialac cuda lecz jednak kosztem silnika dlatego niejest on jak narazie zamontowany.

5. Nieskladalem go sam bo zajelo by mi to zaduzo czasu. Robilismy go z 3 kolesiami w profesjonalnym warsztacie-którego ja jestem własciecielem!!! Ps pewnie niesluszales o grupie "WEAMIL99-tuning"??

/Ps niewyrazaj swojej opini na rzeczy o ktorych jestes zadobrze poinformowany!!!

 

Mam w takim razie skromne pytanie : ile skuterów dużej pojemności osiąga 200km/h ? Zważ na to, zę takowy skuter njie jest przystosowany do duzych prędkości tak więc ja niewierze w te 200km/h

Co do mocy - z tego co wiem, to 50KM mają dopiero 125 stuningowane na 160ccm (kit Polini + większy gaźnik->większy przelot + inny filtr powietrza)

Co do mocy z podtlenkiem to nie możesz określić ile z takowym będzie miał (no chyba, ze na chamowni), ponieważ podtlenek dje od 30% do 200% wzrostu mocy

Skąd te 27KM ? Zauważ, że crosy o poj 80ccm mają ok 30KM a ich czas jazdy liczy się w godzinach ->pamiętaj, że takim skuterem trzeba zrobić przynajmniej 1000km, więc musi być większa trwałość a w efekcie niższa moc

 

A z tym maluchem to ciekawe . . . ok 26KM seryjnej mocy + ten Xtem vs Porche 911 (ile ono ma mocy ? zdaje mi się że ok 180KM, tyle, że jest cięższe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bols2:

Noto jest do ustalenia kto da wiecej ten jego ale to niejest rozmowa juz na forum;-)

Tak propo ja nim jezdze z prawkiem bo nieraz mialbym juz problemy jak zlapali mnie z 90 na blacie.

 

 

dr.Big:

No widze ze nieznasz sie zabardzo na tuningu. Po

1. to nie jeden pasek tylko 3 paski daje do niego i jedne sa nastawione na predkosc max a drugie na przyspieszenie.

2. To sa 65cc, 68cc, 70 itd. moze byc nawet 70,1 i to niejest seryjny cylinder wiec moze byc mniezony co do 0,001.

3. 130km/h to bez problemu moze pojechac 50cc I TO Z PALCEM W D.... . Jak sie nieorientujesz to niemow ze niemoze a jak niewiezysz to mozesz jutro przyjezdzac i pokazuje ci jak jade kur*a 200km/h a nawet i troche ponad!!!

4. Chlopie nieznasz sie wogule na usportowionych rzeczach. Ostatnio nawet widzialem seryjnie prod. 70 z 21KM. Ps 125 w motorach bez problemu maja 50KM i sa one jeszcze ograniczone scislymi regulaminami. A co do azotu to chlopie moge ci nawet przeslac filmik jak przerobiony maluch z dodatkiem Xtem`a bierze porsze 911. I niemow mi ze jest to nierealne bo to naprawde potrafi zdzialac cuda lecz jednak kosztem silnika dlatego niejest on jak narazie zamontowany.

5. Nieskladalem go sam bo zajelo by mi to zaduzo czasu. Robilismy go z 3 kolesiami w profesjonalnym warsztacie-którego ja jestem własciecielem!!! Ps pewnie niesluszales o grupie "WEAMIL99-tuning"??

/Ps niewyrazaj swojej opini na rzeczy o ktorych jestes zadobrze poinformowany!!!

 

 

@ 1: Aha to uwzasz ze wymiana paska w skuterze powoduje wzrost predkosci o ponad 40% ? Ah te senne marzenia...Zwiekszenie predkosci w skuterze powoduje zmiana kol zebatych w przekladni a nie zaden pasek.

@ 2: Co do tego czy jest to 68 ccm czy 70 ccm-tak naprawde to NIE ROBI ZADNEJ ROZNICY.

@ 3: Tak PRAWIE kazdy skuter 50-ka zwlaszcza...po tuningu za minimum 5000-7000 pln a i to czasami malo. Po drugie nie jest juz wtedy 50-ka, lecz ma wieksza pojemnosc.

@ 4: Jak wiadomo max. moc z litra pojemnosci silnika dwusuwowego wynosi w przeliczeniu cos ok. 400-450 KM (najwyzszy poziom swiatowy), Ty zas "osiagasz" 385 KM (1000 ccm przez 70 ccm=14,285 i to razy 27 KM daje 385,7 KM) w garazu z kolesiami...hehe...

To Porsche to chyba model z lat 60-tych lub chodzil na dwa "gary".Sama aerodynamika nie pozwoli rozwinac Maluchowi predkosci rzedu 250 km/h.

@ 5: Co do czasu profesjonalnego "zrobienia" takiego skuterka to sie mylisz idzie to dosyc szybko wystarczy miec odpowiednia ilosc kasy(Ty ja miales :wink: ) i dostep do odpowiednich czesci i ludzi ktorzy sie czyms takim zajmuja.Chodzi mi o te 130km/h bo dalej twierdze ze 200 km/h jest na skuterze 70-ce niemozliwe.

 

PS I po co wprowadzasz ludzi w blad opowiadajac takie pierdoly???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak.... zastanawiam się czy znajdzie sie idiota, który skuterkiem rozpędzi sie do 200 km/h ;P pomyśl co piszesz, bo takiemu skuterkowi przy prędkości powyżej 150 km/h odpadłyby kółka ;P to jest naprawdę śmieszne, robisz z siebie idiotę, rozpędzenie skuteka do prędkości około 130 km/h (nie mówiąc już o 200 km/h ;P) jest możliwe, ale po naprawdę potężnym tuningu. Po takim tuningu żywotność silnika spadłaby o co najmniej 60 % więc przy osiągnięcu Twojej wymarzonej prędkości 200 km/h Twój korbowód zamieniłby sie w opiłki metalu, a tłok zrobiłby Ci wielką dziurę w głowicy, a potem w owiewce i zatrzymałby Ci sie gdzieś w przestrzeni kosmicznej :) taki opis zdarzeń bardzo pasuje do Twojej wyobraźni :P ;P skoro ze skuterka o pojemności 50 cm3 zrobiłeś 27 KM to może z Hayabusy zrobisz prom kosmiczny?? ;P

P.S. Wielkie pozdro i uznanie dla dr. Big (widać, że gość sie zna i jest w temacie) :D prawdziwi motocykliści sie rozumieją :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciał bym sie za bardzo wtrącać. Chciałem tylko podratować chłopaka i powiedzeć ze 130km/h to jest realna prędkoćś jak na 70ccm. Mój kumpel ma właśnie Aprilie RS50 (kit 70ccm) i moze nią polecieć 130km/h. A co do reszty - "no coment" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko ciekaw jednego : jak on by się zatrzymał takim skuterkiem(który jest przygotowany do hamowania z prędkości 80km/h) przy prędkości 200km/h

Ooo i jeszcze jedno : czy są robione gumy dla skuterów umożliwiające jazde z taką prędkością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiedzialem ze beda same niedowiarki hehe

Czy ktorys z was przegladal chociaz raz oferte firmy Polini badz jakiejs innej firmy tuningowej?????

jesli nie to zapraszam chocby na ponizszy adresik

http://www.polini.it/catalogo/english/dett...colo.php?id=230

jest tam 'seryjny' cylinderek 70cc z 21KM!!!!!!

Teraz przechodzac do tych 200km/h hehe.

Oryginalna rama jak testowalismy na dobrej nawierzchni niesprawia problemow (drgania itp.) do ~230km/h

Co do tego azotu to jak pisalem daje on~47KM dlatego w przyblizeniu bo jest to jeszcze uwarunkowane kilkoma szczegołami ale niemoze byc ona odchylona wiecej niz o 1KM w lewo badz w prawo. A dlaczego wiem ze 47KM skoro nawet niejest on zalozony?? hehe

Niejest to 1 ani 2 silnik o pojemnosci 70cc na ktory zakladamy taki system Xtem i na wszystkich wychodzila taka sama proporcja co do zwiekszenia mocy i bylo to miezone na specjalnej maszynie ktora podaje moc silnika co do 0.00001 KM.

Teraz ten pasek hehe

Wiem ze predkosc zalezy od przekladni lecz jednak pasek mozna zmienic w 5-6 min a przekladnie w pare godzin zatem ten skuter ma odpowienia przekladnie + specjalne paski od wlasnie ktorych teraz jest uzalezniona predkosc max!!! Niebede tłumaczyl jak zostalo to uzyskane ale moge powiedziec ze takie rozwiazanie jest stosowane w dłuższych wyscigach skutrowych.

 

Ktos napisal ze 125 niemoze miec 50KM i ze w przerobce na 150cc dopiero sie zwieksza.

To ja odpowiem na to najkrocej jak sie da!!

Katalog Motocyklowy 2003, strona 110 motor Manuela Poggiali`ego(125cc)-zapraszam serdecznie do lektory

 

Częsc z was jeszcze pewnie nieuwiezy w osiagi mojego skutera zatem zapraszam każdego kto moze na jazde pokazowa ktora odbedzie sie 3 maja a spotykamy sie na rondzie Bema w Olsztynie jak ktos jest chetny niech da mi znac!! to wtedy podam wiecej szczegolow

 

hehe oto i link do tego fascynujacego malucha:

 

http://enigma.pol.lublin.pl/~borkus/elx/filmy/a1.rar(maluch vs golf)

http://enigma.pol.lublin.pl/~borkus/elx/filmy/a2.rar(maluch vs porsche)

http://enigma.pol.lublin.pl/~borkus/elx/filmy/a3.rar(maluch vs scigacz)

Teraz widzicie co da sie zrobic z malucha to se teraz pomyslcie co mozna ze skutera!!

I tak propo niedługo jak sie orientuje bedą organizoawne kolejne podobne zawody i bedzie bral tam udzial mój kumpel na swojej jawce!!!Jak cos bede mial film z calosci imprezy, lecz jednak to w krotce, a jak narazie to chciałbym sprzedac skutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...