Skocz do zawartości

pierwsze jazdy R6


Rekomendowane odpowiedzi

we wtorek zaczalem sezon na mojej R6 i jestem pod ogromnym wrazeniem, moto pieknie sunie i odczucia sa niesamowite. Pierwszy raz na moto i niestety musialem zrobic trase Radom Wawa i dalem rade, raz tylko mialem cieplo i skutecznie mnie to przywolalo do rozsadku. Wiem jedno ze na pewno duuuuuzo nauk jeszcze przedemna ale z dnia na dzien zauwazam takie malutkie kroczki ktore robie i to strasznie cieszy. Wszyscy odradzali R6 na poczatek, moze to nie taki calkiem poczatek ale poczatek wiekszych moto, a mnie sie calkiem fajnie jezdzi, wcale nie jest taka mocna jak sie nie kreci jej wysoko, bardzo plynnie przyspiesza i jak sie jezdzi na nizszych obrotach i czesto biegi zmienia to mozna w miare bezpiecznie jechac bo faktycznie dolu to ten motorek nie ma. Jezdze sobie narazie tak spokojnie i probuje wjezdzic sie w moto, respekt czuje przed nim ale nie boje sie go a chyba na tym to polega. Dzis po wielkich trudach udalo sie AC zalatwic i juz jestem spokojniejszy :wink: pogoda marzenie :cool: nic dodac nic ujac

do zobaczenia na ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 to moze rzeczywiscie ciut zamocna ale zalezy jakim olejem masz zalaną głowe.

Wczoraj byłem po ZX12R dla mojego kumpla który jezdził jakieś 15 lat temu na simsonie i MZ.Mimo ze odradzałem na maxa i mowiłem zeby sobie kupił max jakieś 600 (np thundercat) na początek to nie dał sie jąć.Ma kase noi kupił.Nich mu wystarczy tylko rozsądku.

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 to moze rzeczywiscie ciut zamocna ale zalezy jakim olejem masz zalaną głowe.

Wczoraj byłem po ZX12R dla mojego kumpla który jezdził jakieś 15 lat temu na simsonie i MZ.Mimo ze odradzałem na maxa i mowiłem zeby sobie kupił max jakieś 600 (np thundercat) na początek to nie dał sie jąć.Ma kase noi kupił.Nich mu wystarczy tylko rozsądku.

PZDR

Tacy ludzie jak twoj kolega najczęściej zostają dawcami organow,nic że nie mają doświadczenia,mają dużo kasy i chcą tylko taki motor,ktory pojedzie 300.A to chyba nie tędy droga :wink:

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie jak twoj kolega najczęściej zostają dawcami organow,nic że nie mają doświadczenia,mają dużo kasy i chcą tylko taki motor,ktory pojedzie 300.A to chyba nie tędy droga :banghead:

 

Ta ta ta ta, tylko się tam nie zafukaj za bardzo.....

 

 

R6 jak ta lala malowana,

Dbajcie o siebie nawzajem...

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: :P :evil: WITAM! WITAM! :evil: :evil: :evil:

Daj znać kiedy masz czas to polatamy!!! :buttrock:

 

jeszcze chwile musze pojzdzic swoim tempem ale na 100% sie odezwe do ciebie, to bedzie meeting :D moze jakis "patrick's club" zalozymy hehe

 

R6 jak ta lala malowana,

Dbajcie o siebie nawzajem...

 

dzieki, staram sie jak moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie ludzi, którzy całe życie jeżdżą rozpadającymi się 2-taktami.

 

Wszystko nadaje się na 1wszy motocykl - wszystko zależy od IQ, tego co się lubi i jak chce się jeździć.

 

Akurat R6 to dobry wybór, trzeba tylko pamiętać, że amorek to konieczność oraz trzeba się przyzwyczaić do nieliniowego oddawania mocy.

Najgorzej to trzeszczeć, że coś jest niebezpieczne jak to coś widziało się samemu tylko na plakacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie ludzi, którzy całe życie jeżdżą rozpadającymi się 2-taktami.

 

Wszystko nadaje się na 1wszy motocykl - wszystko zależy od IQ, tego co się lubi i jak chce się jeździć.

 

Akurat R6 to dobry wybór, trzeba tylko pamiętać, że amorek to konieczność oraz trzeba się przyzwyczaić do nieliniowego oddawania mocy.

Najgorzej to trzeszczeć, że coś jest niebezpieczne jak to coś widziało się samemu tylko na plakacie.

 

 

czyzbys do mnie pil....?

:banghead:

 

tylko taka mnie refleksja naszla, dlaczego w cywilizowanych krajach mamy stopniowane prawo jazdy w zaleznosci od pojemnosci motocykla i wieku kierowcy :P

Edytowane przez MOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 to moze rzeczywiscie ciut zamocna ale zalezy jakim olejem masz zalaną głowe.

Wczoraj byłem po ZX12R dla mojego kumpla który jezdził jakieś 15 lat temu na simsonie i MZ.Mimo ze odradzałem na maxa i mowiłem zeby sobie kupił max jakieś 600 (np thundercat) na początek to nie dał sie jąć.Ma kase noi kupił.Nich mu wystarczy tylko rozsądku.

PZDR

No ja słyszałem opowieść o kolesiu który na pierwszy sprzęt kupił sobie Hayabuse :evil: Nasz rodak z Warszawy :evil: Chłopaki z POLANDPOSITION byli przerażeni :banghead: No ale koleś jakoś sobie radził i chyba radzi dalej :evil: Jestem zwolenikiem spokojniejszych sprzętów na początku no ale każdy ma własne zdanie.

 

Do zobaczyska na trasie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...