Skocz do zawartości

NAGŁOŚNIENIE WYDECHU W HONDZIE NSR 125


olorol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym podglośnić wydech w hondzie nsr 125. Czy można to zrobić przez np ucięcie końcówki tłumika o pare cm ? Kolega mówił żebym coś takiego zrobił ale na wszelki wypadek się pytam :wink: Czekam na jakieś propozycje :icon_mrgreen: :flesje:

 

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj kumpel chyba mechanikiem to nie zostanie.

 

Jesli masz zblokowany na wydechu w nsr to bedziesz po zdjeciu wydechu widział odrazu na jego samym poczatku taki pierscien go musisz rozpiłowac. W wiekszosci sprzetow pomaga tez rozciecie wydechu w jakims sensownym miejscu, wyjecie syfu ze srodka i ponowne zaspawanie, ale w nsr z tego co mi wiadomo na samej koncowce nie ma zadnej blokady.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu sie akurat majster nie popisales;]pucha od 600 4T niespelni takiej roli jak dyfuzor;]jezeli juz to nalozyc pusche na orygialny wydech :icon_mrgreen:

a tam :smile: jak już coś mam kupować nowego to sobie tlumik kupie z 600 cały :cool: :flesje:

 

olorol Zawsze mozna zrobic przelotowa koncowke wydechu i "cos" zyskac na mocy ale nsr wtedy bedzie glosna i moim zdaniem brzydko chodzi:):crossy:

ee heheh fajnie chodzi własnie :wink: wczoraj zdjąłem filtr powietrza i pogazowałem bez tego i było całkiem całkiem :smile: jakby mu mocy przybyło troche :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

no tu sie akurat majster nie popisales;]pucha od 600 4T niespelni takiej roli jak dyfuzor;]jezeli juz to nalozyc pusche na orygialny wydech :wink:

tak wlasnie mialem na mysli :crossy:

napisalem ze za nie przed :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego moim zdaniem filtr stożkowy jest lepszy niż zwykły dlatego ze czasami dodaje mocy a napewno lepszy jest dzwięk :wink:

 

No i jak kupisz taniego syfa to milego tuningu, bo do silnika doleci Ci o wiele wiecej syfu niz jakbys mial oryginalnego airboxa z filtrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy powyżej ci napisali, ale napisze jeszcze raz, silnik o pojemnosci 125ccm tak samo jak i moja 50tka bedzie pierdziec i nikt tego nie zmienic, nie zrobisz zadnego rasowego dzwieku chociazby nie wiem co bys wymyslil, jedyne co to podglosnisz go troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagraj sobie dźwięk od 4t na płyte potem, tuba na plery, podłączasz discmana i puszczasz jak najgłośniej sie da. Niedość że bedzie głośno to jeszcze rasowo. Tak naprawde innego wyjścia nie ma, albo sie przyzwyczaisz ale sprzedasz moto i kupisz 4T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...