Skocz do zawartości

"neony"


markos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o te plastikowe co można tylko raz zacisnąć? Trzyma się dobrze?

Tak właśnie chodzi o te zaciski . a co do trwałości tych zacisków to przejechałem dzisiaj 30 km po łódzkich dziurawych drogach i się nawet nie poluzowały . :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo te zaciski juz tak sa zrobione, ze ci sie za chiny nie obluzuja. a jesli juz pojdzie to sie zdejmie cale. masa neonka tego typu jest znikoma- beda sie trzymac wiecznie:P

wiekszosc trzyma tak mocno ze keidy chce rozerwac to peknie szybciej cala glowka niz zaczep oslabnie.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, te paski są niezniszczalne, ale można je otworzyć. :buttrock: Wystarczy mały śrubokręt, podkładasz go pod ta niby zapadke, czy jak to tam nazwac, lekko ją podważasz i wyciągasz ten pasek i jest otwarte.. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie nasrane w głowach... Paczka w któej jest 100 tych opasek kosztuje pare złotych ... :icon_razz: Wieś i druciarstwo, a myślałem że to fourm ma to juz a sobą. FUCK ... Brawo tak dalej, jeszcze jakieś głośniki sobie załóżcie i na festyny jeździjcie... Może wiatraczek z odpustu na kierownice ? Niezły tjunink by był ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zastosował bym prawdziwy neon, a nie jakieś gówno. A po drugie taki neon na swych końcach posiada miejsca, w które wkręca sie śruby i sprawa jest prosta. A w tych diodowych shitach to pewnie opaski wystarczą... Zpierdzielą sie za pare dni to przynajmniej będzie można zdjąć szybko... Gówno przypinamy gównem ...

Edytowane przez Z3US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Był już jeden temat o tym czy wolno mieć diody ja wiem że niewolno

Mój kumpel jeżdzący skuterem po zatrzymaniu przez policje nie miał włączonej żadnej diody oni tylko zauważyli że diody wystają i odrazu wlepiali mu mandat w wysokości 50zł

Pozdrawiam MUMA

PS. jak znajde ten stary temat to podam adres...

zapodaje temat który obiecywałem że znajde już miesiąc temu :icon_razz:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=39626&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge potwierdzic, ze efekt wbrew pozorom calkiem niezly. daleko im od prawdziwych neonow, ale nie jest tak zle. byloby lepiej, gdyby sfera inaczej zamocowal tego neonka- zrobie to pokaze fotki. teraz niestety mam cos innego na glowie. w kazdym badz razie naprawde nie jest zle. jak za 5 zl to moge powiedziec ze nawet polecam:P

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neonki dobrze zamontowałem ale nie chciałem wiercić dziur w owiewkach więc puściłem je w mniej widocznych miejscach iż przy samej ziemi ale za to dodatkowo podświetlają mi silnik :) . A foty zapodam później bo dzisiaj próbowałem zrobić z telefonu ale nic nie widać . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zastosował bym prawdziwy neon, a nie jakieś gówno. A po drugie taki neon na swych końcach posiada miejsca, w które wkręca sie śruby i sprawa jest prosta. A w tych diodowych shitach to pewnie opaski wystarczą... Zpierdzielą sie za pare dni to przynajmniej będzie można zdjąć szybko... Gówno przypinamy gównem ...

 

Czepiasz się tyle Ci powiem...

Te opaski zaciskowe uwzam za bardzo dobry wynalazek i żadnych otworów nie trzeba wiercić a trzymają nawet prawdziwe neonki/zimne katody (tak jak u mnie...) tez bardzo dobrze. A że opaski są tanie, to akurat zaleta i nie świadczy że to jest "gówno"... Jak bedę potrzebował (a już dwa razy potrzebowałem) to rozcinam i zakładam później nowe...

Taka opaska jest w stanie utrzymać ciężar ładnych paru kilogramów a co dopiero parunastogramowego neonka... Więc nie widzę celu wiercenia otworów i stosowania śrub !

 

Jak się nie podobaja Tobie tego typu rzeczy to nie musisz przecież takiego kupować a nawet powiem, że nie musisz nawet zaglądać do tego tematu... Czyżby masochizm ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie nasrane w głowach... Paczka w któej jest 100 tych opasek kosztuje pare złotych ... :) Wieś i druciarstwo, a myślałem że to fourm ma to juz a sobą. FUCK ... Brawo tak dalej, jeszcze jakieś głośniki sobie załóżcie i na festyny jeździjcie... Może wiatraczek z odpustu na kierownice ? Niezły tjunink by był ...

 

naprawde myslałem, że koles który ma na koncie tyle postów ma troche wiecej rozumu i to, że paski mocujące kosztują pare złotych wcale nie oznacza dla niego, ze są do dupy. :/ co neonki za 5 zeta może montowac złotymi łancuchami? żałosne...Paski są dobre i napewno nie puszczą, wystarczy je dobrze zacisnąć... P.S. zachowujesz sie jak moja babcia, która miała refundowane leki, a nie chciała ich brac, bo twierdziła, że za tanie i pewnie i tak nic nie dadzą! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...