Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Brak aktywności to chyba oczekiwanie na ocieplenie. Jak wszyscy z niecierpliwością czekamy na +15java script:emoticon(':buttrock:', 'smid_28')

:)

Witam jeśli taka cisza to oczekiwanie to chyba może jedynie znaczyć że wszyscy siędzą w garażach i pucują maszynki do stratu pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam sprawę, a gdzie indziej moglabym sie zwrócić niż do Was.

Planuję kupić VT 500 , narazie się rozglądam spokojnie, analizuję rynek i ceny :). Przykładowo http://allegro.pl/item296964521_honda_vt_500.html - czy to dobra cena za ten rocznik z takim przebiegiem. Na co kazali byście mi zwrócić szczególną uwagę przy ewentualnych oględzinach ( choć ,wiadomo ,sama kupować nie będę) . Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam sprawę, a gdzie indziej moglabym sie zwrócić niż do Was.

Planuję kupić VT 500 , narazie się rozglądam spokojnie, analizuję rynek i ceny :banghead: . Przykładowo http://allegro.pl/item296964521_honda_vt_500.html - czy to dobra cena za ten rocznik z takim przebiegiem. Na co kazali byście mi zwrócić szczególną uwagę przy ewentualnych oględzinach ( choć ,wiadomo ,sama kupować nie będę) . Z góry dziękuję :icon_mrgreen:

 

Cena niezła, rocznik przedostatni (robili te Shadowy do '87).

Na zdjęciach wygląda rewelacyjnie... Jak się dokładniej przyjrzeć to jedyne widoczne mankamenty to brak chromowanych obwódek na klaksonach i rozdarte siodło z lewej strony...

Ale zdjęcia jak to zdjęcia... Bez organoleptycznych oględzin i osłuchań nie ma sensu wydawać opinii.

 

Na co zwrócić uwagę? Np. na łącznik goleni - po każdym "stuku" zwykle sie łamie i albo jest dorabiany albo klejony albo ogólnie kombinowany. Pierwszy wyznacznik tego, że moto leżało poważniej niż na parkingu :icon_rolleyes:

Na standardowe rzeczy jak w każdym motorze, czy nie cieknie stuka, puka... Ten model jest fajny - ma sporego kopa, niezłe osiągi, ma chyba najmniej "good vibrations" z wszystkich V-ek. Co dla niektórych jest wadą, dla innych zaletą...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

chce sie do was przyłączyć wraz z moją shadow 125. Mam jednak pytanie przepraszam że tu a nie na innym dziale ale nikt mi nie pomoże lepiej niż wy skoro posiadacie shadow choć o wyższych pojemnośćiach to może obcowaliście z 125. Chodzi o to że mam wersje z dwoma wydechami i chodzi mi dosyć cicho i chceiałbym wiedzieć czy rozwiercenie tłumika pomoże i czy nie będe miał póżniej problemów z przeglądem i policją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

chce sie do was przyłączyć wraz z moją shadow 125. Mam jednak pytanie przepraszam że tu a nie na innym dziale ale nikt mi nie pomoże lepiej niż wy skoro posiadacie shadow choć o wyższych pojemnośćiach to może obcowaliście z 125. Chodzi o to że mam wersje z dwoma wydechami i chodzi mi dosyć cicho i chceiałbym wiedzieć czy rozwiercenie tłumika pomoże i czy nie będe miał póżniej problemów z przeglądem i policją :notworthy:

Smialo rozwiercaj i sie policja nie przejmuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale czy da to jakiś efekt? chodzi o to że moja shadow chodzi (jak na cruisera) cicho wiadomo nie chce mieć 1500 decybeli bo to niemożliwe jednak mój kingway 50 którego sprzedaje lepiej chodzi jeśli patrzeć na dżwięk a tak w ogóle dzięki za odpowiedż bo coś mało było ruchu wokól tej mojej prożby o pomoc (niechce nikogo oskarżać :icon_exclaim: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale czy da to jakiś efekt? chodzi o to że moja shadow chodzi (jak na cruisera) cicho wiadomo nie chce mieć 1500 decybeli bo to niemożliwe jednak mój kingway 50 którego sprzedaje lepiej chodzi jeśli patrzeć na dżwięk a tak w ogóle dzięki za odpowiedż bo coś mało było ruchu wokól tej mojej prożby o pomoc (niechce nikogo oskarżać :clap: ).

 

 

 

Nie spodziewam sie jednak wierz mi że moja 50 ccm jest głośniejsza :lapad: nie wiem czym to idzie bo nie znam sie za bardzo na tym wszystkim ale tak dla formalności to ta 50ccm to chińszczyzna ( kibgway ) ale przynajmniej coś w stylu chopper/cruiser

Jeśli ktoś ma pomysł jak zwiększyć głośność motoru to niech pisze. (Nie wiem czy wolno mi pisać w tym miejscu o takich problemach jeśli nie to przepraszam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...