Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że bez pomysłodawcy prezesa shadoka zgrupowanie kadry :banghead: nie może się odbyć, to co 14-15 lipiec? Jak się tam komu widzi się ten termin?

Ale ciekawe czy shadok będzie miał siły po tym uropie rodzinnym ;) :banghead:

 

Dobrze, że ośrodek jest "obcykany" to nie będzie żadnych niespodzianek.

ROMECIARZ MASZ RACJĘ BEZ POMYSŁODAWCY PREZESA TO SPOTAKANIE NIE MOMŻE SIĘ ODBYĆ.PO FORUM NIE WIDAĆ DUŻO CHĘTNYCH.Trzeba podjąć męską decyzję.Spotykamy się 14-16.07 w gościncu.Myślę żę prezes wyluzuje się na tyle byśmy mogli wypić z nim małe piwo.Stawiam mu browar za wspaniały pomysł.Liczę na poparcie innych kolegów za kółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROMECIARZ MASZ RACJĘ BEZ POMYSŁODAWCY PREZESA TO SPOTAKANIE NIE MOMŻE SIĘ ODBYĆ.PO FORUM NIE WIDAĆ DUŻO CHĘTNYCH.Trzeba podjąć męską decyzję.Spotykamy się 14-16.07 w gościncu.Myślę żę prezes wyluzuje się na tyle byśmy mogli wypić z nim małe piwo.Stawiam mu browar za wspaniały pomysł.Liczę na poparcie innych kolegów za kółka.

 

 

14-16.07 zgłaszam się na 100 % A co do piwa na miejscu, to małego się nie opłaca... :-)

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do deklaracji na ten wypad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co wy mnie wrabiacie? ;)

Żadnych prezesów, zarządów, składek..! Po prostu się spotkajmy. Jak się okaże, że tworzymy zgrany kolektyw ( :banghead: ) to się wszystko samo ułoży i prezesi tudzież zarządy nie będą potrzebni.

Termin 15-16 lipiec dla mnie pasi - dostałem dyspensę od rodzinki. :banghead:

Ponieważ tak jak pisałem bywamy tam co roku (zresztą hondami shadow...) z kumplem, potwierdzam ponownie, że miejscówka jest ekstra na imprezę typu raczej spokojnego. Zresztą kto shadowką będzie gumy palił...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga nowy :)

 

Od wczoraj jestem wlascicielem amerykanskiej Hondy Shadow Spirit VT750 DC, rocznik 2003, kolor wsciekle czerwony metalic :icon_evil: Milo mi powitac wszstkich :icon_mrgreen:

 

Widze ze pomysly na wypady juz sie rodza, co i dobrze.

 

A moze dzis jakis maly wypadzik w Wawie-okolicach :D np spotkanko w jakiejs knajpce (proponuje Dziki Zakatek na Chomiczowce http://www.dzikizakatek.pl ale sie nie upieram) polaczone z jakims wypadem.

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario_BS my tu takich dwulicowców nie potrzebujemy :D :) :icon_mrgreen:

tutaj chcesz do klanu shadowców wstąpić a na dole BRACTWO SUZUKI no wiesz co :icon_evil: :icon_evil:

chyba,że masz suzuki shadow........

 

aj gdybym ja mieszkał bliżej to byśmy sobie pohulali po dzikich zakątkach i innych zakamarkach

Pozdro

Edytowane przez Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bractwo Suzuki to moja najpierwsza milosc i nigdy zdradzona nie bedzie :icon_mrgreen: Nawet jak bede mial HD wreszcie kiedys :icon_evil:

 

 

 

Czy to oznacza ze nie mam tu czego szukac ?

 

Nie spinaj się tak, przecie żartuje :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może wpadniecie do Inowrocławia na zlocik 1,2 lipca?

Spotkamy się wszyscy pośród innych motawariatów, pogadamy, może coś wymyślimy, opijemy i spotkamy się znowu........tyle tylko że będziemy się znać z "gąb".

Ja wpierduję w piątek, wypierduję w niedzielę.........

link do impry:

http://www.rci.inowroclaw.info/index1.php?i=20

Edytowane przez Whisky Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, bo temat przysycha, Decyzja szybka, kto chce przyjechać:

 

Shadowisko:

 

Uczestnicy: Posiadacze Hondy Shadow (inne marki stawiają wszystkim kolejkę :biggrin: )

 

Miejsce: Podlesice k/Kroczyc: http://www.gosciniecjurajski.pl/gj.html

Na miejscu strzeżony parking.

 

Termin: 14.07 (piątek)- ew. 15.07 sobota do 16.07 niedziela

 

Rezerwacje: we własnym zakresie (gościniec, pole namiotowe)

 

Wyżywienie: we własnym zakresie.

Na miejscu niezła knajpka z jedzeniem, w okolicy 2-3 bary z piwem, spokój i cisza.

 

Cel: integracja

 

Program: integracja, improwizacja, w sobotę można pojeżdzić po zamkach i okolicy...

 

 

Wpisujcie się już konkretnie, potwierdzajcie rezerwacje... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na razie i oby tak zostało, że oczywiście PRZYBĘDE. No chyba , żę pogoda będzie wyjątkowo nieprzychylna bo 560km w deszczu mi się nie uśmiecha.

Ja koczuje na polu namiotowym, będą jeszcze jacyś współkoczownicy pod namiotami? Bo jak mam być jeden to odżałuje na ten hotel. Pozdrawlaju ja WAS SHADOWCY!!!!!!! :biggrin: :icon_mrgreen: :wink:

 

NO powiedzcie sami jak shadok ma nie być prezesem? jak on tak wszysko pilnuje, takie foldery reklamowe shadowiska pisze no i w ogóle :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...