Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na myśli czy ktoś zna może spotkał się już z tym konkretnym motocyklem z aukcji, w końcu Polska to mały kraj :flesje:

Kumpel przymierza się do zakupu ale jeszcze nie pojechał ogladać.

 

Nera, czy te 74KM to sprawdzona informacja? Szukałem w necie ale nic nie znalazłem na temat 700setek. Doczytałem gdzieś coś o 65KM na gołym silniku w 750.

A jak wygląda Vmax i prędkość przelotowa?

Dzięki za wszelkie info.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na stronie którą mam w stopce, tam są dane techniczne tych motocykli. :flesje:

700 jest "ciut" obciętą wersją 750 - było to spowodowane inym traktowaniem motocykli o opojemności poniżej 700 ccm w sprawach celno-podatkowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wymieniał akumulator w VT600 ?

Jak się mam do tego zabrać ?

 

Proszę o jakąś BARDZO łopatologiczną instrukcję, krok po kroku, jak mam wytargać z mojej shadowki aku i wstawić nowy.

 

P.S. -> shadok -> porady mogłby się znaleźć na twojej stronie w dziale warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ZbyszekPiw

Też miałem z tym problem w zeszłym roku .

Więc tak : musisz ściepać obydwa dekle boczne (z bezpieczników i z narzędzi), następnie musisz pod narzędziami dokopać się do zacisku minusowego akumulatora i go odkręcić , potem plusowy zacisk. Ja musiałem podnieść lekko akumulator po stronie plusa i jakoś wyszedł.

 

Pozdrawiam BERNI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ZbyszekPiw

Też miałem z tym problem w zeszłym roku .

Więc tak : musisz ściepać obydwa dekle boczne (z bezpieczników i z narzędzi), następnie musisz pod narzędziami dokopać się do zacisku minusowego akumulatora i go odkręcić , potem plusowy zacisk. Ja musiałem podnieść lekko akumulator po stronie plusa i jakoś wyszedł.

 

No tylko pominales odkrecenie 2 dlugasnych srub trzymajacych jakis kawal plastiku

(nie wiem co to bom nie mechanik)... wtedy masz dostep do akumulatora aby go wyjac.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wymieniał akumulator w VT600 ?

...

P.S. -> shadok -> porady mogłby się znaleźć na twojej stronie w dziale warsztat

 

Z prawdziwą ochotą. Tyle, że ktoś z Kolegów z 600-ką musiałby to dokładnie opisać... :buttrock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Motor zacny i charakterny...

 

Mam nadzieję, że koledzy budzą się już z zimowego snu...

 

Czas zacząć myśleć o Shadowisku. Nie mam dobrych wiadomości :crossy: Niedawno się dowiedziałem, że w ośrodku gdzie planowałem zrobić imprezę, a dokładniej w Karczmie tam znajdującej się jej nie zrobimy, bo... się sfajcowała była.

Swoją drogą - ale musiała być impra... :wink:

 

Zacznę więc rozglądać się za inną sensowną lokalizacją, albo uruchomimy:

 

Plan B: camping w okolicach Poznania, rekomendowany przez Pierwoszowa - Wielkopolska

 

Plan C: miejsce naszego pierwszego spotkania czyli Podlesice k/Kroczyc - Jura Krakowsko-Częstochowska

 

Pozdrawiam

 

Shadok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku opcji "C" posiadacz Hondy V-ki aczkolwiek nie shadow, może dołączyć? Bedę wam drinki nosił... :icon_idea:

Jedyna możliwość w tej sytuacji, to zaprosić cię jako prelegenta - przeprowadzisz nam wykład nt. poprawnego spożywania napoju piwnego i V masz zaliczoną... ;)

 

Podłączam się z zyczeniami dla Willydona!

Edytowane przez shadok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widźę że powoli budzimy się ze snu zimowego .Pełno już kolegów jeżdżących na wypieszczonych przez zimę sprzęcikach-a ja swój dalej mam w proszku i brak czasu na poskładanie do kupy.POzdrawiam wszystkich i dajcie znać jak się jeździ myślę że do końca miesiąca i ja odżyję i poskładam swego cienia bo przez tą cholerną robotę czasu brak na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 lat, 100 lat niech żyje nam WILLIDON

 

Wczoraj po DŁUGICH 3 miesiącach zajrzałem do garażu. Z pewną nieśmiałością założyłem aku i ... z drżeniem rąk nacisnąłem starter! HURRA moto odpalił za pierwszym razem! (w tamtym roku trwało to ok. 2 tygodni). Pierwsze skromne km zaliczone. Ustawiłem się w kolejce do mechanika na wymianę płynów ustrojowych (czekam).

 

Serdecznie zapraszam na piękną Jurą Krakowsko Częstochowską.

Podlesicie lub niedaleko Podlesic MORSKO

 

A co myślicie o "Radosne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - Jasna Góra 2007"

Edytowane przez marsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...