Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiedze ze rosniemy w sile:)

udalo mi sie troche ogarnac wiec i cos naskrobac moge w naszym temacie.

zdecydowalem sie oddac swoja pieknosc do remontu na jesienna pore wiec juz stoi w warsztacie. w tym sezonie juz nie polatam. a po powrocie mam nadzieje bedzie jak nowka gotowa na wyprawe, nawet do hiszpani:)

shadowkowe pozdrowienia zza morza.

Tomek

P.S. Jeszcze nie widzialem zadnej shadowki.

P.S.2 99% motocyklistow jezdzi w tex'ach nawet na chopperkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiedze ze rosniemy w sile:)

udalo mi sie troche ogarnac wiec i cos naskrobac moge w naszym temacie.

zdecydowalem sie oddac swoja pieknosc do remontu na jesienna pore wiec juz stoi w warsztacie. w tym sezonie juz nie polatam. a po powrocie mam nadzieje bedzie jak nowka gotowa na wyprawe, nawet do hiszpani:)

shadowkowe pozdrowienia zza morza.

Tomek

P.S. Jeszcze nie widzialem zadnej shadowki.

P.S.2 99% motocyklistow jezdzi w tex'ach nawet na chopperkach.

 

No ale panie... tego... jak te szwedki? ;)

 

Jak byłem kiedyś na południu EU to normalny był widok np. choppera z topcasem albo z plastikowymi kuframi... Co kraj to obyczaj.

 

Gdzie wstawiłeś moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ciepło, fajnie, do jazdy, więc może by się ruszyć ? jak nie wielkie 'shadowisko' to może lokalne, np mazowieckie ? niekoniecznie z noclegiem, taka dzienna wycieczka np z okazji najbliższego weekendu w ciekawe miejsce. Co o tym myślicie ?

 

 

 

PS: kolegów spoza mazowieckiego też zapraszam :) chociaż tu może być trudniej bo często gęsto daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Właśnie zakupiłem Shadowa 1100 z roku 94 cudeńko! :)

Witam cię kolego.Jeśli możesz przeslij mi na pw swojego emaila to przedrukuję ci całą instrukcję obsługi.Co prawda jest ona po angielsku,ale i tak dowiesz się z niej co i jak.Niestety mogę to zrobić w pracy bo w domu mam cienki internet (gprs).Układ chłodzenia musi być odpowietrzony.Pozdr.

 

Witam serdecznie. Właśnie zakupiłem Shadowa 1100 z roku 94 cudeńko! :biggrin:

Witam cię kolego.Jeśli możesz przeslij mi na pw swojego emaila to przedrukuję ci całą instrukcję obsługi.Co prawda jest ona po angielsku,ale i tak dowiesz się z niej co i jak.Niestety mogę to zrobić w pracy bo w domu mam cienki internet (gprs).Układ chłodzenia musi być odpowietrzony.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ciepło, fajnie, do jazdy, więc może by się ruszyć ? jak nie wielkie 'shadowisko' to może lokalne, np mazowieckie ? niekoniecznie z noclegiem, taka dzienna wycieczka np z okazji najbliższego weekendu w ciekawe miejsce. Co o tym myślicie ?

Ja na to jak na późne lato :)

W sobotę jest motobazar na który się wybieram (z konieczności, rwać-nać muszę lampę sobie kupić), potem z Szatrim opijamy się na Dniach Pruszkowa gdzie gra i trąbi grupa Kombi.

 

To może w niedzielę?

Przyszedł mi do głowy taki pomysł, żeby pojechać w niedzielę do Żelazowej Woli, do dworku Chopina. O 15 (o 12 też, ale szans nie ma dojechać) jest tam koncert Chopinowski. Zaznaczam, że nie jestem fanem poważnej muzy, ale to miejsce jest niesamowite i na każdym chyba zrobi wrażenie razem z muzyką na zywo. Proponowałbym trasę południową - przez Żyrardów, powrót albo przez Wawę albo improwizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię kolego.Jeśli możesz przeslij mi na pw swojego emaila to przedrukuję ci całą instrukcję obsługi.Co prawda jest ona po angielsku,ale i tak dowiesz się z niej co i jak.Niestety mogę to zrobić w pracy bo w domu mam cienki internet (gprs).Układ chłodzenia musi być odpowietrzony.Pozdr.

 

mój mail to [email protected], lub [email protected]. Dzięki raz jeszcze

 

Może się komuś przyda temat dotyczący zmiany płynu chłodzącego "nie trzeba odpowietrzać bo wszystko jest tak zrobione, że powietrze idzie samo do góry, a jeśli po zakręceniu korka pojawi się jakieś powietrze to zostanie wypchnięte po rozgrzaniu do normalnej temperatuty poprzez rozszeżalność termiczną płynu chłodniczego a pózniej przy ewentualnym stygnięciu tego płynu na postoju kurcząc się zasysa sobie nidobór płyny ze zbiorniczka wyrównawczego,dlatego powinno być w nim około 3 setki plynu"

 

Dobra dusza mi pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wcześniej nie mówiłeś bo wczoraj byłem w warszawce i posłużyłbym za kuriera.Pozdr.

 

Dopiero wczoraj zamówiłem. :icon_mrgreen:

 

 

Więc niedziela.

Kwestia jeszcze taka, czyktoś ma się ochotę przyłączyć? Wtedy ustalilibyśmy jakieś miejsce zboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetni na przyłączenie się widzę jakoś nieobecni... Może wezwać posiłki w postac znajomych na cruiserach/chopperach innych modeli/marek ? :smile: Bo plastiki to chyba nie ta prędkość jednak :D Co tym myśli kolega Prezes (honorowy) ? :flesje:

 

UWAGA Propozycja zmiany celu przejażdżki !

 

A może wybierzemy się na rekonstrukcję Bitwy nad Bzurą ?! Impreza zapowiada się świetnie ! Szczególnie w niedzielę właśnie...

 

tutaj szczegóły: http://www.poloniamilitaris.pl/?tryb=news&id_news=559

 

do Żelazowej możemy w innym terminie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale panie... tego... jak te szwedki? :D

 

Jak byłem kiedyś na południu EU to normalny był widok np. choppera z topcasem albo z plastikowymi kuframi... Co kraj to obyczaj.

 

Gdzie wstawiłeś moto?

 

Czolgiem Shadowkowcy

Roboty mnostwo ale wczoraj sie rozchorowalem wiec leze w wyrku i mam czas zajrzec na forum.

Szwedki calkiem ten tego i z jedna zdazylem juz zawrzec blizsza znajomosc;)

ale towarzystwo wybitnie miedzynarodowe wiec i inne kultury i obyczaje mozna poznac (przekroj przez cala europe i azje, troche afryki i ameryki poludniowej)

W weekend bylem w norwegii (niestety samochodme, ale za to na slubie pary katolikow: norwega i wenezualkie z polskimi korzeniami, w kosciele protestanckim udzielanym przez ksiedza-kobiete:)

motocykle wjezdzaja na autostrady za darmo. Ale jakie to autostrady?!?! ograniczenie do 100km/h a przez 40% dlugosci, nawet jak nie ma robot drogowych 70km/h - NA AUTOSTRADZIE za ktora samochodem placisz ok 10zl za 40km!!!! mandat za przekroczenie o 10km/h 1500zl:))) w norwegi sobie nie pochulasz.

Motocykli w Goteborgu ciagla sporo i chyba policja nie gania za glosne wydechy bo czasem jacys endurowcy czy chopperki daja ostro po garach. glownie turystyki i chopperki sie widzi (widzialem jedna shadowke ujezdzana przez amazonke) za to nie widzialem jeszcze ani jednego sporta!!!

ale tu nawet quad'ami jezdza normalnie po ulicach miasta.

 

shadok -> maszyne oddalem do znajomego, znajmego http://www.bigtom.pl/.

pozdrawiem

Willydon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...