Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to podpisuję się pod Poznań :wink:

 

 

Ja tez!!!! dla mnie to bedzie ok 550km. nie pierwszy raz i nie ostatni! odleglosc ok,moglo by byc gorzej! Rusty :flesje:

 

Kobito Ty normalnie ordera jakiegoś będziesz musiała dostać jak tyle kilometrów zrobisz, albo będziemy Cie do każdego puba na rękach nosić :icon_rolleyes:

 

Byle byscie na glebe nie rzucali......Rusty :buttrock: :wink:

Edytowane przez rusty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moze i ja coś dorzuce... jak chcecie fajne miejsce w centrum Polski to polecam Borki koło Tomaszowa Mazowieckiego, taki osrodek wypoczynkowy nad zalewem sulejowskim pewnie niektórzy wiedzą gdzie ( bo był w tamytm sezonie jakiś zlot) , fajne miejsce ciekawe okolice duzo campingów pól namiotowych itd, jest co zwiedzać także polecam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moze i ja coś dorzuce... jak chcecie fajne miejsce w centrum Polski to polecam Borki koło Tomaszowa Mazowieckiego, taki osrodek wypoczynkowy nad zalewem sulejowskim pewnie niektórzy wiedzą gdzie ( bo był w tamytm sezonie jakiś zlot) , fajne miejsce ciekawe okolice duzo campingów pól namiotowych itd, jest co zwiedzać także polecam :crossy:

W Borkach nad Zalewem Sulejowskim jest duży camping. Ośrodek nadaje się podobno, nie raz mieli tam zloty samochodziarze różnej maści.

Tylko obawiam sie, że w wakacje, szczególnie w weekend, siedzi tam połowa ludności Tomaszowa i 1/3 mieszkańców Łodzi...

Pozdr

Edytowane przez Globi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na campingu to raczej z Łodzi , nie ma sensu wynajmowac campingu jak sie ma 3 km do domu wiec Tomaszów to tylko nad samą wodą ale mniejsza o to, przeciez Borki to nie jedyny camping w okolicy, jest tego stosunkowo duzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez Borki to nie jedyny camping w okolicy, jest tego stosunkowo duzo:)

Zgadzam się z przedmówcą.

Pewnie jakby poszukać to znalazłoby się coś pod zlocik.

Osobiście nie znam tamtejszych ośrodków i zdaję się na twoją opinię. :)

Pozdr

Edytowane przez Globi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troszke na inny temat. Mianowicie chciałem się pochwalić, że już w poniedziałek dołącze do waszego szcześliwego grona :D Gdyż w ten właśnie dzień odbieram moją VT600 vlx, która płynęła do mnie niemalże miesiąc ze stanów.. Jak już fakt sie dokona, załączę foty!

Greetzzz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troszke na inny temat. Mianowicie chciałem się pochwalić, że już w poniedziałek dołącze do waszego szcześliwego grona :) Gdyż w ten właśnie dzień odbieram moją VT600 vlx, która płynęła do mnie niemalże miesiąc ze stanów.. Jak już fakt sie dokona, załączę foty!

Greetzzz!

Gratuluję zakupu mam nadzieję że spełni on ukryte marzenia-POZDRAWIAM :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie! Od poniedziałku nie było mnie na forum, gdyż totalnie pochłonęło mnie picowanie mojej Shadowki :icon_biggrin: Jestem teraz podwójnie zakochany! (Najpierw w mojej Ani, nastepnie w pięknej VT600, chociaż ta kolejność czasami sie zmienia :biggrin: ) Moto jest w 'salonowym' stanie, wszakże nie ma żadnych dodatków (narazie) ale ma założone nowiutke (jeszcze z metką) gumy 'Hot flames' i głośnie wydechy "Vance & Hines". Jestem bardziej niż zadowolony! Moto nie ma nawet jednej ryski na sobie. Foty załącze może w niedziele, teraz nie mam już czasu, bo do szkoły jade.

Pozdrawiam wszystkich "Shadowman'ów" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...