Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja zajmuje sie organizacja grupy bielskiej, bede na 100%

 

Serdecznie zapraszam na piękną Jurą Krakowsko Częstochowską.

Podlesicie lub niedaleko Podlesic MORSKO

 

rozumie ze zapraszasz nas do osrodka ze specjalnymi znizkami :)

Edytowane przez buba6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wymienię płyny ustrojowe to podjadę tam i powiem co dało się załatwić.

O jakie terminy pytać przy załatwianiu? (w przybliżeniu)

 

Wstępnie kiedyś rzuciłem dwa terminy:

 

39,30 VI - 1 VII 2007

 

lub

 

6,7,8 VII 2007

 

czyli piątek, sobota, niedziela

 

Ale oczywiście to tylko propozycja :biggrin:

 

Pozdrawiam

 

Dodane: Wszedłem sobie na stronę Morska i obejrzałem ofertę.

Nie wiem jednak czy Kroczyce nie byłyby lepsze. W Kroczycach masz możliwość noclegu pod namiotem, w gościńcu i w hotelu. Żarcie w gościńcu jest naprawqdę dobre i niedrogie. W okolicy jest ze 2 - 3 knajpy z browarem w tym jedna większa którą można anektować "z marszu" przez zasiedzenie. Na terenie jest też niezły zadaszony grill. Wszystko w zasięgu 500 m. Jest też utwardzony parking strzeżony.

W Morsku chyba tylko to co na terenie (a tanio tam nie jest, ciekawe ile browar kosztuje...) Nie mówiąc juz o dojeździe który do Morska - jest lekko terenowy :biggrin: i w przypadku deszczu (odpukać :icon_biggrin: :banghead: :banghead: ) będzie krosowo.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez shadok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane: Wszedłem sobie na stronę Morska i obejrzałem ofertę.

Nie wiem jednak czy Kroczyce nie byłyby lepsze. W Kroczycach masz możliwość noclegu pod namiotem, w gościńcu i w hotelu. Żarcie w gościńcu jest naprawqdę dobre i niedrogie. W okolicy jest ze 2 - 3 knajpy z browarem w tym jedna większa którą można anektować "z marszu" przez zasiedzenie. Na terenie jest też niezły zadaszony grill. Wszystko w zasięgu 500 m. Jest też utwardzony parking strzeżony.

W Morsku chyba tylko to co na terenie (a tanio tam nie jest, ciekawe ile browar kosztuje...) Nie mówiąc juz o dojeździe który do Morska - jest lekko terenowy :biggrin: i w przypadku deszczu (odpukać :icon_biggrin: :banghead: :banghead: ) będzie krosowo.

Pozdrawiam.

 

Wszystko się zgadza Morsko to ok 3km od Podlesic (i tylko propozycja). Poznam szczegóły to dam info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam, ja już 200km w tym sezonie zrobiłem też hondą i też V-ką . Zgodnie z wcześniejszymi planami TRANSALP 04r. Ja przyjade jako miłośnik i wcześniejszy posiadać shadow, ale browara to Wam nosić nie będe :biggrin: moge kolejeczke postawić za to :bigrazz: .

Tylko martwi mnie to miejsce spotkania co Wy znowu na Jurę się uparli, może by gdzie indziej to zrobić, co innego zobaczyć, nie chodzi mi żebym ja miał bliżej bo dla mnie im dalej tym lepiej. Może nad innym miejscem pomyśleć................. co Wy na to?

 

No witam, ja już 200km w tym sezonie zrobiłem też hondą i też V-ką . Zgodnie z wcześniejszymi planami TRANSALP 04r. Ja przyjade jako miłośnik i wcześniejszy posiadać shadow, ale browara to Wam nosić nie będe :buttrock: moge kolejeczke postawić za to :flesje: .

Tylko martwi mnie to miejsce spotkania co Wy znowu na Jurę się uparli, może by gdzie indziej to zrobić, co innego zobaczyć, nie chodzi mi żebym ja miał bliżej bo dla mnie im dalej tym lepiej. Może nad innym miejscem pomyśleć................. co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZadok a rozważamy jako miejsce spotkania suwalszczyznę bo jeśli tak to mogę poprosić znajomych za rozejżeniem się za jakimś ciekawym miejscem .Jedno jest super żarcie tanie okolice piękne i nocleg nie tak drogi .wrzuć w gogle wigierska kolej wąskotorowa a zobaczysz o czym mowię . można też byłoby zrobić wypad do wilna a jeśli nie to klasztor wigierski-piękne okolice mogę robić za przewodnika-POZDRAWIAM :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wybrać takie miejsce by wszyscy mieli (prawie) równą drogę.A jesli ktoś będzie miał trochę dalej to przynajmniej droga niech będzie przyzwoita.Ostatnio Bartek leciał ponad 500 km.Jeśli nie pasują Kroczyce (a szkoda)to może ten Powidz k/Gniezna.Duże jeziora, miejsca noclegowe itd.

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wybrać takie miejsce by wszyscy mieli (prawie) równą drogę.A jesli ktoś będzie miał trochę dalej to przynajmniej droga niech będzie przyzwoita.Ostatnio Bartek leciał ponad 500 km.Jeśli nie pasują Kroczyce (a szkoda)to może ten Powidz k/Gniezna.Duże jeziora, miejsca noclegowe itd.

 

 

tak gdzies w srodku Polski?? prosze??? bo inaczej to wam padne zanim sie z tej Danii dowleke.... :biggrin: :) Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Oj tak tak ja też jestem za Planem B :banghead:

Tylko był bym wdzieczny jeśli można żeby jednak było to w lipcu a nie na przełomie czerwiec/lipiec bo wtedy (prawdopodobnie jak w zeszłym roku) będzie zlot "Na soli" w Inowrocławiu.

i żeby nie kolidowała jedna impreza z drugą bo chciałbym się na obu stawić :icon_mrgreen:

No ale tak tylko rzuciłem temat o dacie żebyście mieli to na uwadze ale wiem że nie zależy to tylko ode mnie

 

Pozdrawiam

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gdzies w srodku Polski?? prosze??? bo inaczej to wam padne zanim sie z tej Danii dowleke.... :icon_eek: :notworthy: Rusty

 

Kobito Ty normalnie ordera jakiegoś będziesz musiała dostać jak tyle kilometrów zrobisz, albo będziemy Cie do każdego puba na rękach nosić :wink:

 

Dla mnie nie tyle odległość ma znaczenie co miejsce nie chciałbym znowu na tą jure gonić możemy k/Gniezna możemy na suwalszczyzne, co do terminu to chciałbym być na zlocie w Polanowie a on jest w lipcu nie wiem jeszcze którego

 

Możę naprawde tą suwalszczyzne z wypadem do Wilna np w sobote z rańca ( jak nie zachlejemy :rolleyes: :flesje: ) wziąć pod uwage, mi to by się podobało, ośrodków full, przewodnika mamy, za granicą nawet byśmy byli moturami, ale by mi kumple z osiedla zazdrościli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale oczywiście nie nalegam na tą suwalszczyzne, bo np Janek może wcale nie być zadowolony z tej propozycji :notworthy: 500km ,ale ja nie bede miał o wiele mniej bo z 430km

Edytowane przez Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

no nareszcie nasz temacik na początku :clap: - nie trzeba będzie szukać

 

A co do zlotu w okolicach Poznania to też się podpisuję pod tym- jeszcze tych tras nie sprawdzałem na moto :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...