Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daję głos :notworthy:

Witam nowych shadowców

 

Nie pisałem bo troche zajęty byłem, lataniem na moto też :icon_eek: juz mam 7300km w tym sezonie

Co do Shadowiska to może być w Otwocku też fajnie :icon_eek: tylko żeby frekfencja i pogoda dopisała bo co tu dużo gadać z tymi dwoma rzeczami to różnie bywa no nie .................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję głos :icon_mrgreen:

Witam nowych shadowców

 

Nie pisałem bo troche zajęty byłem, lataniem na moto też :wink: juz mam 7300km w tym sezonie

Co do Shadowiska to może być w Otwocku też fajnie :eek: tylko żeby frekfencja i pogoda dopisała bo co tu dużo gadać z tymi dwoma rzeczami to różnie bywa no nie .................

Bartek wsiadaj na shadówkę i wal jutro do Borek.Cześć shadowców tam będzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwock nadal uważam za dobre miejsce. Tyle, że żeby zacząć coś organizować, trzebaby wiedzieć KIEDY, no i ILE Shadowów dojedzie, oraz jak miałaby wyglądać impreza...

Pozdrawiam

 

A jest mozliwosc zrobienia jakiejs ankiety ??

Bo jesli tak to moze pierwsza byłaby zwiazana z miejscem a druga z data i wtedy byloby wiadomo.

 

Czasu jeszcze troche mamy wiec powinnismy jakos to porzadnie zorganizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest mozliwosc zrobienia jakiejs ankiety ??

Bo jesli tak to moze pierwsza byłaby zwiazana z miejscem a druga z data i wtedy byloby wiadomo.

 

Czasu jeszcze troche mamy wiec powinnismy jakos to porzadnie zorganizowac.

Nasze pierwsze spotkanie w Kroczycach k/Zawiercia było super.Co prawda było nas niewielu bo 6 osób na pięciu motocyklach ale będę długo je wspominać.Dlatego propozycja Shadoka wydaję się bardzo interesująca.Zresztą jutro spotykamy się w Borkach i omówimy ją szczegółowo i poddamy innym kolegom do przeanalizowania. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek wsiadaj na shadówkę i wal jutro do Borek.Cześć shadowców tam będzie :icon_mrgreen:

 

Z miła chęciał mnie odległości nie straszne byle czas był a u mnie teraz raz- praca a dwa to w ostatni weekend tak sobie pojezdziłem ze od poniedziałku konam i na antybiotykach jade, a musze do nastepnego weekendu być zdrów bo znajomi impre motocyklową z pieczonym prosiakiem, browarem i innymi atrakcjami :icon_twisted: organizuja. Także bawcie się dobrze i wypijcie po jednym browarku więcej za mnie :icon_exclaim: ( jak bedzie was z 12 to akurat :icon_exclaim: )

Edytowane przez Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze pierwsze spotkanie w Kroczycach k/Zawiercia było super.Co prawda było nas niewielu bo 6 osób na pięciu motocyklach ale będę długo je wspominać.Dlatego propozycja Shadoka wydaję się bardzo interesująca.Zresztą jutro spotykamy się w Borkach i omówimy ją szczegółowo i poddamy innym kolegom do przeanalizowania. :icon_twisted:

 

OK, ja jestem otwarty na wszelkie propozycje :icon_exclaim:

I mam nadzieje ze bedzie nas jak najwiecej :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze pierwsze spotkanie w Kroczycach k/Zawiercia było super.Co prawda było nas niewielu bo 6 osób na pięciu motocyklach ale będę długo je wspominać.Dlatego propozycja Shadoka wydaję się bardzo interesująca.Zresztą jutro spotykamy się w Borkach i omówimy ją szczegółowo i poddamy innym kolegom do przeanalizowania. :icon_twisted:

 

O! :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dawno sie nie odzywałem praca roznego rodzaju zawirowania itd ale tak moje malenstwo jest juz prawie skonczone pomalowane wypolerowane to co powinno byc zamontowane wydechy lasera osłona chłodnicy falcona i troche tego jeszcze jest.... zdjecia niedlugo jak dostane reszte czesci mianowicie problem jest taki a własciwie go nie ma ale jezeli ktos jest chetny na wygranie skrzynki piwa do ogłaszam konkurs na propozycje na projekt areografu na moja lalunie..... dodam że base color to czarna perła więc czekam na propozycje .... a skrzynka dla osoby która wygra zostanie dostarczona zaraz po ukończeniu malowania... Pozdrawiam

ps.licze na was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały marny żywot, nie spotkałem nikogo, kto chciał oddać najbardziej istotny element wykańczania maszyny w obce ręce. Każdy aerograf wyraża charakter właściciela. nie kumam dlaczego chcesz żeby ktoś to wymyślił za Ciebie przyjacielu.

 

pozdro

 

A swoją drogą, jeżeli już to nawiązał bym do samej skrzynki, czyli na zbiorniku powinna się znaleźć Twoja twarz w tle z wyciągniętymi rękoma trzymającymi skrzynkę z browcem a na niej napis : " nie pytaj co możesz zrobić dla tej maszyny, zapytaj co jej właściciel może zrobić dla Ciebie ! ". Na przednim błotniku " tę skrzynkę ufundowałem Ja dla Whisky Boya za pomysł ze skrzynką". Boczne osłony to wizerunek Whisky Boya obalającego browca wraz ze sponsorem, a błotnik pod kanapą pieknie udekorowany lejącym się browarkiem. He,he......Stary nie zastanawiaj się tylko maluj,maluj..........

Edytowane przez Whisky Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sprawy:

 

1. Shadowisko jeszcze w tym roku?

Czemu by nie? Proponujemy Podlesice, druga połowa października - weekend 28-29. Zakwaterowanie w gościńcu jurajskim http://www.gosciniecjurajski.pl/gj.html rezerwacje indywidualnie. Oczywiście jak pogoda dopisze...

 

2. Chciałbym "pro publico bono" usystematyzować i skatalogować wszystkie techniczne sprawy związane z Hondą Shadow. Wygospodarowałem już miejscówkę w internecie.

I tu gorący apel:

Poszukuję wszelkiej dokumentacji na temat Hondy Shadow wszelakiej pojemności i rocznika. Głównie dane techniczne, eksploatacyjne, uwagi. Wszelkie możliwe. Kontakt: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sprawy:

 

1. Shadowisko jeszcze w tym roku?

Czemu by nie? Proponujemy Podlesice, druga połowa października - weekend 28-29. Zakwaterowanie w gościńcu jurajskim http://www.gosciniecjurajski.pl/gj.html rezerwacje indywidualnie. Oczywiście jak pogoda dopisze...

 

2. Chciałbym "pro publico bono" usystematyzować i skatalogować wszystkie techniczne sprawy związane z Hondą Shadow. Wygospodarowałem już miejscówkę w internecie.

I tu gorący apel:

Poszukuję wszelkiej dokumentacji na temat Hondy Shadow wszelakiej pojemności i rocznika. Głównie dane techniczne, eksploatacyjne, uwagi. Wszelkie możliwe. Kontakt: [email protected]

Cześc shadok.Mam istrukcję swojej.Zajrzyj też na stronę www. domeczek.Puszczę ci .Shadowisko jak będzie pogoda no i chętni.

 

No miło pojawie sie tylko jeszcze bez swojego moto. Pozdrawiam

Cześc kolego.Witamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...