Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - od tygodnia posiadacz Hondy Shadow VT 1100 -2004r,jak narazie zielony bo przesiadłem się z Yamahy R6,niestety nie te lata trzeba zwolnić.Mam nadzieję że trochę się podszkole od kolegów.Pozdrawiam.

He he he...

Zwolnić, nie zwolnić, ale trochę klasy nabrać - na to nigdy nie jest za wcześnie. :wink:

Dobry wybór :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Koledzy mam pytanko :icon_arrow: ja na swojej 600-tce jesli wchodzę powyżej 100 na zegarku to odczuwam wibracje na kierownicy i podnóżkach, czym może to być spowodowane? :rolleyes:

 

:rolleyes: Koledzy mam pytanko :icon_arrow: ja na swojej 600-tce jesli wchodzę powyżej 100 na zegarku to odczuwam wibracje na kierownicy i podnóżkach, czym może to być spowodowane? :rolleyes:

 

Edytowane przez sylvestro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:buttrock: To i Ja też się przyłączę VT 1100 C3 AERO 2000r od miesiąca

Wcześniej VF750S Sabre 1985r

 

Cyt.: "Nowa VT1100C2 zyskała na przykład silnik o zupełnie zmienionym układzie korbowym. W

jednostce napędowej o kącie rozchylenia dwóch cylindrów 45 stopni

zrezygnowano z czopów przesuniętych o kąt 90 stopni. Korbowody zamocowano

na wspólnym czopie, przez co wyraźnie wzrosła ilość wibracji generowanych

przez silnik. Ale o to przecież chodziło, Harley także wibrował i było to

mile widziane („good vibrations”)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwszy i chyba jedyny minus w C2 to łańcuch,

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C2 jest większy, mocniejszy , chłodzony cieczą .....i jest HONDĄ !!!!

WŁAŚNIE : )

 

Koledzy waham się nad zakupem Shadow c2 i drag star 650 wiadomo Shadow kupie młodszą

Tak szybko Ci się VF znudziła? Możesz żałować przesiadki, zwłaszcza jak popełnisz życiowy błąd i wejdziesz w DS 650 :P

 

Ja tam od czasu do czasu żałuję, choć stara VT1,1 też ma niezłe odejście...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...