Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :( chciałem się dołączyć do grona posiadaczy tych wspaniałych i bezawaryjnych motorków.ostatnie pięć lat zasówałem na pięknej vt500c shadow wersja kanadyjska lecz przyszedł czas na coś większego i dlatego z przykrością muszę się rozstać z moją małą.więc może ktoś z waszych znajomych szuka niezawodnej maszyny w tym stylu pozdrawiam.

Honda na zawsze pozostanie w moim sercu :icon_mrgreen:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=268624278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: Witam wszystkich no panowie chyba niestety przykro mi stwierdzić ale ten rok jest do d... powoli nadszedł czas aby mysleć o postawieniu piękności na stojaczki i dopieszczeniu ich na kolejny sezon i oby był on bardziej :icon_mrgreen: zajebisty jak te poprzednie :crossy: bo jest nas coraz więcej ale nie do końca wszyscy czują się jedną rodziną braci pomyślcie o tym :icon_rolleyes: szacunek dla dwóch kółek bo nikt nie jest lepszy :flesje: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem 750c. Ten motocykl to powrót i spełnienie marzeń ostatnich 25lat Jest piękny dobrze się prowadzi , no i do wiosny.

zgłaszam też akces do miłośników HONDY. Pozdrawiam Wszystkich

 

Witamy w towarzystwie! Mimo pozornego bezruchu w tym temacie prowadzimy ożywione życie motocyklowe i towarzyskie na gruncie Shadówek...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w towarzystwie! Mimo pozornego bezruchu w tym temacie prowadzimy ożywione życie motocyklowe i towarzyskie na gruncie Shadówek...

Pozdrawiam!

Cześć ze względu na wiek w sam raz wydaje się właściwa to tow. GERIATRYCZNE , . w ubiegłym tygodniu zakończyłem działalność w zespole szantowo -folkowym,więc to odnowienie starych wręcz młodzieżowych zainteresowań pozwoli nie wpadać nastrój kapci i tv. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ze względu na wiek w sam raz wydaje się właściwa to tow. GERIATRYCZNE , . w ubiegłym tygodniu zakończyłem działalność w zespole szantowo -folkowym,więc to odnowienie starych wręcz młodzieżowych zainteresowań pozwoli nie wpadać nastrój kapci i tv. pozdr.

Wow!

A jaka "kapelka", jeśli to nie tajemnica?

Właśnie w sobotę na imprezie Shadołkowej dowiedziałem się, że koleżanka ujeżdżająca VT600 śpiewała swego czasu w Smagglersach.

Pozdr

 

Globi

Edytowane przez Globi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

Właśnie w sobotę na imprezie Shadołkowej dowiedziałem się, że koleżanka ujeżdżająca VT600 śpiewała swego czasu w Smagglersach.

 

No proszę... Nie wiedziałem, że koleżanka taka uzdolniona... A jakoś nie śpiewa na imprezach :flesje:

Fakt, że szanty raczej nie w repertuarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

A jaka "kapelka", jeśli to nie tajemnica?

Właśnie w sobotę na imprezie Shadołkowej dowiedziałem się, że koleżanka ujeżdżająca VT600 śpiewała swego czasu w Smagglersach.

Pozdr

 

Globi

 

 

od 12lat SAILOR od 2lat MOHADICK ale teraz czas na hondę . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...