Skocz do zawartości

jaki motor po simsonie ??


simonster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie kupuje Aprili RS !!!!! nie pytaj dlaczego :icon_mrgreen: , jinchenga knighta też nie koreą pachnie i to w bardzo słabym wykonaniu 2-3 letnie egzemplarze i rdzewiejąca rama i kapitalny po kilku tys km, yamaha virago też nie bo mała jest do tego 125ccm i silnik V beznadzieja. Hyosung crusie II, kawasaki eliminator

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jinheng to wiem, że gówno! Juz słyszałem na jego temat tyle opini i tylko Ci, co nie znają sie na rzeczy mówili, że to super. :/ znowu Łoś 50 (wiecie co to nie???) to miałem przyjemnosc usiąść na tym na motocykl expo i masakra. z wyglądu: super, ale jak ruszyłem głupią kierownica, to w nowiutkim moto same luzy! masakra! a czemu Aprilli bys nie kupił? psuje sie??? Kiedys mi sie cholernie podobała, to powiedz, co z nią nie tak.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aprilii czesta dolegliwoscia sa ponoc uszkodzeni akorbowodu w postaci nawet pekniec. w ogole aprilki sa "gorsze" od japoncow...

jesli chodzi o stylistyke to dowlonie sikam za nimi. sam jezdze honda ns1, ale jesli chodzi o wyglad to aprilie zawsze gorowaly...

 

a j apomimo twego zdania nadal skory jetsem twierdzic, ze jincheng knight to wcale nie gowno. tylko jest jeden klopot, opisywane przez wszystkich maja 3 biegi- ja jezdzilem na 4 i w ogole sie roznila sporo od tych "normalnych"

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nawet ile mają tych biegów.. ale słyszałem o nich nieciekawe opinie. podobno są dość awaryjne, a co do korbowodu w aprilkach. . to wynika napewno z tego jakie one kręca obroty i poprostu nie wytrzymuje, a jeszcze tuning pollini na 80 pewnie. :/ to wiadomo, że długo nie pojeździ.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Suzuki Rg 80, ja mam taki motorek. Bardzo mily przesiadłem się z niego po simsonie i fajna reakcja. :icon_mrgreen:

Niedługo może bede sprzedawał, ale najpredzej to zamienie na jakieś enduro DT 80, Dt 125, DR 125, XLR125. Najlepiej, żeby był to motorwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...