Skocz do zawartości

Jaki motocykl 50 -70 cm3 do 6000zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowym uzytkownikiem forum nie znam jeszcze wszych obyczajów ;p ale mysle ze sie zaklimatyzuje ;p obecnie mam skuter keeway focus ale jestem nie zbyt zadowolony skutery mnie nie kręcą xD wole motocykle heh własnie enduro zwróciło moją uwage mam pytanie jakiego crossa byscie mi polecali 50 -70 cm3 do 6000 uzywanego oczywiscie lub porpostu co polecacie na początek z góry wielkie dzieki !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na crosy 50-70ccm to jestes za duży bo to zabawki dla 7-10 latków.

Temat o wyborze małego enduro był wiele razy w tym dziale i w motorowerach także jak jestes nowy to poszukaj troche a nie zadajesz pytanie które każdy juz przewałkowal po kilka lub kilkanascie razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzalek wiesz no chciałbym cos wiekszego kupic no ale narazie mam tylko karte motorowerową ;( a ja mieszkam na wsi i tam jest tyle terenów to zjezdzenia takim ednuro z drugiej strony jezdzi tam policja i jak mnie złapią na 125 np no to < ciach> i zrobie to moze tak jak kolega kupił dt 80 zarejestrowanego na 80 a przerobił go na 100 ;p

Edytowane przez pysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzalek wiesz no chciałbym cos wiekszego kupic no ale narazie mam tylko karte motorowerową ;( a ja mieszkam na wsi i tam jest tyle terenów to zjezdzenia takim ednuro z drugiej strony jezdzi tam policja i jak mnie złapią na 125 np no to < ciach> i zrobie to moze tak jak kolega kupił dt 80 zarejestrowanego na 80 a przerobił go na 100 ;p

To nie chodzi o pojemnosc tylko nazwe bo Ty szukasz enduro nie crosówki.

Crosy o tej pojemnosci sa bardzo małe.

Enduro o takiej pojemności to jaknajbardziej są dużych rozmiarów. Jest wiele enduro klasy 80 zarejstrowanych na motorower. Wiem ze kilka osób z 4um sprzedaje DT 80 i niektórzy własnie tak maja zaresjtrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o enduro poj. 80 to polecam Aprilie RX 50 po tuningu na 80- takie enduro jest zawsze zarejestrowane na motorower, naprawde wymiataja i jest rozmiarów dużego rasowego enduro. Możesz także rozejżeć się za HM CRE 50 po tuningu na 80 lub bez, motocykl najlepszy w swojej klasie- ale drogi.

Jeśli chodzi o coś z niższej pólki to polecam mtx80 lub dt80.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a husqvarna to dobra firma enduro czy raczej powinni dac sobie spokój i zająć sprzętem typu piły mechaniczne itp. no i jeszcze pytanko takie troszke nie odpowiednie moze narazie sie zastanawiam nad tymi modelami crm,dt,rmx,rx,senda dobre wybory ;p

Edytowane przez pysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykle husqvarny od 1987 w ktorym to wloska firma Cagiva nabyla prawa do produkcji motocykli pod ta wlasnie barwa z pilami wiele wspolnego nie maja moze jedynie poza silnikiem 2T. a co do wyboru to bardzo dobrym wyborem bylaby oczywiscie DT pod wzgledem dostepnosci czesci i popularnosci na rynku a jesli miał bym wybierać pod wzgledem osiagów to bral bym RX albo cos jeszcze lepszego HM'a albo BETE RR

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rieju RR 50. No doslownie jak na 50cmm to ekstra maszynka. Lekka, troche tej murawy tez zakopie :icon_mrgreen: Dobre zawieszenie.

Jak bym mial kupowac 50cmm to bym chyba wzial Rieju.

Jak chcesz to moj kumpel niedlugo bedzie sprzedawal swojego :icon_mrgreen: 2004r. 4tys przejechane. To jest special edition. Ok 5tys zl bedzie chcial.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...