Skocz do zawartości

Nowy MX na lato


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. na lato bede kupowal nowego MX 125ccm. 2006rok albo 2005 (jakis co zostal w magazynie). Mam kase na nowe czesci itp itd. [/i]Co wybrac yz rm cr kx sx?? albo cos zupelnie innego. Zupelnie nie wiem w co wybrac no ale w sumie sama przyujemnosc w wybieraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele 2006 to tak dopracowane maszynki że głowa boli. Ja wybrałbym SX bo mam słabość do KTM'a. Świetna grafika a zalet motocykla przedstawiać nie trzeba. Ale japońce też wymiatają. Ale i tak lepsze są 250 4T i takiego Ci polecam!!! W danej chwili większość zawodników przesiada sie na 250 4T. Wybór należy do Ciebie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! No ja w zasadzie uważam tak samo ze motocykle z 2006 to superprodukty i raczej nie odbiegaja od siebe parametrami :-) w Twoim przypadku można sobie chyba pozwolic na wybór ze względu na wyglad :crossy: ja równiez mam słabość do KTMa ale oprócz tego strasznie mi sie Hondy CR podobają no i ta aluminiowa rama :) róznic w parametrach nie masz co sie doszukiwac no chyba ze jestes zawodnikiem i wyjadaczem torów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tmt mieli promocje KXF 250 05 za chyba 18 tys. Cena bardziej niż extra.

Z nowych motorków jezeli chodzi o klase 125 to z tego co wyczytałem z testów i opinii to yz wypada najlepiej. NIestety nie moge potwierdzic tego własnymi doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YZ

 

Po pierwsze bo to yamaha :)

Po drugie dużo części i bezproblemu je dostaniesz.

Po trzecie niezawodność.

Po czwarte najlżejszy motocykl w swojej klasie, miałem okazje się przejechać wczoraj takim modelem '06 i powiem, że te chyba 89kg na sucho naprawde daje się odczuć. Motocykl można przerzucać miedzy winklami z ogromną lekkością.

Po piątek bo to yamaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zawodach miałem okazję zobaczyć jak ściga się KX i YZ . Na obydwóch maszynach dobrzy zawodnicy,naprawde umią wkręcać maszyny. KX dostawał baty od Yamahy !! Podobno też lepiej się prowadzi YZ od Kawasaki. Tak jak powiedział Filu , lekkość czuć ,ale nie tylo czuć , ją widać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brał bym KTM-a ze wzgledu na piekny pomaranczowy kolor :P a tak serio to wszystkie nowe motocykle crossowe klasy 125 sa bardzo podobne pod kazdym wzgledem wybor nalezy do ciebie poprostu przejedz sie po salonach i wybierz ten ktory ci sie podoba :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiajna necie poszukalem fotek ktm sx 125 i yz 125. Cenna sie mocno nie roznia :icon_mrgreen: roznica to ~1200zl. W sobote na Bemowie moze beda mieli swoje wystawy to sie zapytam jak z ratami, i z serwisem bo moze sie okazac ze wszystko jest git do pierwszej wyminy tloka a potem to trzeba pol motoru przebudowac.

Juz sie nie moge doczekac Bemowa i otwarcia sezonu a potem maly rajd po salonach suzuki. :wink:foto te 2 ostatnie fotki to wlasnie yz i sx na 2006, moim zdaniem sx bije wizualnie yz na glowe.

Edytowane przez Tomski_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...