Skocz do zawartości

Pare pytan do uzytkownikow piaggio sfera


Johny Bravo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio kupilem piaggio sfera 97r http://www.bikepics.com/members/simson51ma.../97sfera-nsl50/

Mam teraz pare pytan:

Ile pali wam sfera?

Jak dostac sie do swiecy?

Czy u was jest zarowka jednowloknowa z przodu??

Jak zdjac przedni plastik ?? Poniewaz musze wymienic klakson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem w oparciu o to, co wylukalem u sfera50(taki uzytkownik :))

 

2,5-3l

swieca jest pod dupa :crossy: dokladnie jest taki prostokat przy noghach wielkosci gdzies 10X15cm, wykrecasz i dzielo gotowe...

co do zdejmowania plastikow to ni emasz czlowikeu intuicji? :bigrazz: :clap: :bigrazz:

jezeli skuterek ma swiatla dlugie i krotkie w jednej zarowki to musi byc dwuwloknowa. jesli jest tylk ojedno, to moze byc jednowloknowa. to chyba logiczne :bigrazz:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio kupilem piaggio sfera 97r http://www.bikepics.com/members/simson51ma.../97sfera-nsl50/

Mam teraz pare pytan:

Ile pali wam sfera?

Jak dostac sie do swiecy?

Czy u was jest zarowka jednowloknowa z przodu??

Jak zdjac przedni plastik ?? Poniewaz musze wymienic klakson.

 

 

co do przedniego plastika to niestety ale musisz zdjąć przednie kolo, a potem to już z górki, poza tym składanie skutera to jak składanie klocków lego. Najgorzej jak ci śrubki zostaną hihihi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie nie mam tego prostokata dzis zobie zdjecia jeszcze i zobaczysz. A co do swiatel to w niekturych sa swiatla dlugie a u mnie postojowki i mijania.

Zeby zdjac plastik to musze cale zawieszenie zdjac czy tylko kolo??

Jak ostatnio go rozkrecalem to mi srubek za braklo bo nie bylo wszystko dokrecone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Siema Johny Bravo

sfera pali od 2 do 3

zeby dostać sie do swiecy musisz otwożyć kufer tam będzie sruba odkręcisz ją i wyjdzie ci sen szary plastik pod siedzeniem naprzeciwko kierownicy ;]

zeby zdjać przedni plastik wyjmij znaczek PIAGGIO i tem będzie sruba ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny Bravo aaahhh zachcialo Ci sie odkurzacza w simsonie wiedziales co i jak a tutaj nawet nie wiesz gdzie swieca jest ;) poluz maszyne na boku i szukaj gdzie jest fajka i tam gdzie swieca bo przeciez sfera ma chyba cylinder w poziomym polozeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Sfere z 95 roku ale jest już w nowej budzie co do spalania to chlała mi z 5 litrów dopuki nie wziołem sie za iglice teraz jak nie przekraczam 60km/h to wydymi 2L aj jak ją cisne do 85 to zechla 3,5L. Często czyść filtr powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka

 

Może orientuje sie ktoś czy do sfery wejdzie troche większa opona niż oryginalna 90/90 R10 :)

 

Bo ta troche nieciekawie wygląda szykuje sie do zmiany bo przejechałem nią 15500 km i myśle żeby założyć troche szerszą??? :D

Yamaha MT 03 ----> Suzuki GSXR 750 k6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...