Skocz do zawartości

Yamaha DT 80


TIJO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj coś się stało mojej DT ;) w ogóle się nie chce wkręcać , jej max obr to 2tys :)

 

Podejżewam zatarcie , ale jeszcze nie jestem pewny ,może poprawicie mi humor :) i powiecie , że się nie zatarła :bigrazz:

 

Oto filmik , jak DT chodzi teraz ( to jest gaz na max :bigrazz:)http://www.megaupload.com/?d=QHEZITXG prosze o pomoc :)

 

Dodam , ze nei da się ruszyć bo odrazu gaśnie , bo nie może się wkręcić na wyższe obroty , a jak już się uda ruszyć to prędkość max wynosi zawrotne 5km/h :D :biggrin: pozdr.

Edytowane przez TIJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego filmiku widac i słychac że raczej będą pierścienie połamane ale dziwi mnie to że tak słabo się kręci byś musiał miec mocno porysowany tłok lub cylinder i do tego połamane pierścienie i to konkretnie więc lepiej nie odpalaj jej tylko rozbierz i zobacz co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.................. ja jak zatarlem sende to miala obroty ale ruszyc nie chciala a jak ruszyla to sie molila mozliwe ze ci gdzies go trzyma na lozyskach lub cos nie tak z zaplonem albo pierscienie szlak trafil rozbierz i zobacz jak tam sprawa stoji ja daje na pierscienie lewe poeiwtrze wode w cylindrze zapchany filtr lub zaplon ja teraz sende zrobilem z dibem wszystko od podstaw caly silnik itd i chodi jak noweczka:D nie ten motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że będzie coś z łożyskami lub wałem bo tak gdybyś miał połamane pierścienie to by nie miała mocy ale się wkręcała tak jak wcześniej piałem nie odpalaj jej już tylko rozłóż i sprawdzaj najlepiej zacznij od cylindra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem jak dt rano jest zimna niechce odpalac :) odbala dopiero na pych i to ciezko a potem już dobrze jak jest ciepła

U Ciebie to może być zle dobrana siweca i ( lub) zle wyregulowany gaźnik lub poprostu zle ja odpalasz.

Odpalanie zimnego motorka wygląda tak ze zaciągasz ssanie ( nieraz trzeba trzymac) i kopiesz nie dotykając gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...