Skocz do zawartości

zdjecia dziewczyny po szlifie


szimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest trochę dziwne bo jak ten koleś daje na koło to ta babka zamiast się trzymać to ona się odepchnęła od niego , czyli jak by sama chciała spaść , no ale nie wiem.

Edytowane przez TIJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego materiału definitywnie odechciało mi się próbować stuntu kiedykolwiek ... Niezależnie od tego czy w odpowiednich do tego ciuchach czy też nie.

Brrrr... aż mnie trzęsie :)

 

"jak sie nie przewrócisz to sie nie nauczysz" a pozatym to wszystko jest dla ludzi, i jeszcze to: "raz sie żyje, potem sie tylko straszy"

 

hehee

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten filmik jest ostrzezeniem i przypomnieniem ze trzeba dbac o plecaczki zabierajac je nawet na krociutka przejazdzke nalezy zapewnic im jakies normalne ubranko ... a nie koszulke, no i najwazniejsze nie wykonywac zadnych ewolucji z niedoswiadczonym plecaczkiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

 

ten filmik jest ostrzezeniem i przypomnieniem ze trzeba dbac o plecaczki zabierajac je nawet na krociutka przejazdzke nalezy zapewnic im jakies normalne ubranko ... a nie koszulke, no i najwazniejsze nie wykonywac zadnych ewolucji z niedoswiadczonym plecaczkiem :/

 

Hmmm, to chyba normalne ?? Kogo bym nie brał jako pasażera dostaje moją starą kurtalę motocyklową, oraz rękawicieski, o garnku nie wspomnę... Nie wiem dlaczego, ale większość np. hamerykańskich stuntmanów walą tricki w dresikach, bez rękawic, itp. Ja nie łapię, może to taka moda tam ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jak sie nie przewrócisz to sie nie nauczysz" a pozatym to wszystko jest dla ludzi, i jeszcze to: "raz sie żyje, potem sie tylko straszy"

 

hehee

Pozdro

 

Mysle dokładnie tak samo :icon_mrgreen:

Od samego oglądania i dyskutowania się człowiek nie nauczy, a jak raz dupsko strzaska to szybciutko załapie czego ma nie robic :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...