Skocz do zawartości

zdjecia dziewczyny po szlifie


szimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

kiedys widzialem tutaj zdjecia panny po szlifie. w temacie byl chyba filmik w ktorym gosc stawial na gume i zgubil plecaczek.

 

szukam szukam i nie moge sie na ten temat natknac.

ewentualnie jesli ktos ma jakis link do takich fot to byl bym wdzieczny za podanie:)

 

musze kumpeli pokazac jak sliczne cialko moze wygladac gdy nie jezdzi sie w odpowiednim stroju....

 

 

pozdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Szimi o jaki filmik Ci chodzi i sam jestem ciekaw jak laska wyglądała.Fotki przydały by sie jako lekcja poglądowa nie tylko dla plecaczków.

 

P.S.Tak sie składa,że zbieram na konia ale komplet ciuchów już kupiłem (z wielu powodów).Wiecie jak ludzie patrząi na mnie? ......Jedyni co przyznali mi racje to Ci mający za sobą poważne szlify i którym skóra uratowała im skóre (tą prawdziwą ).

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były gdzieś tu na forum fotki jakiejś innej dziewczyny, robiła je sobie sama przed lustrem. Ktoś podał do tego linka w temacie właśnie z tym filmikiem o którym pisze Szimi. Koleś stawia na koło, a plecakująca panna w bluzeczce na ramiączkach spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten złamany palec wygląda ;) :)

 

Tutaj jest chyba ten...tak myśle - http://www.scigacz.pl/?portlet=download/re...polish_girl.mpg

Dobrze myśle :)

 

To wygląda jakby ta dziewczyna zeskoczyła sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:)

dzieki wszystkim za odpowiedz:)

chodzilo mi o ten wlasnie filmik:)

Tutaj jest chyba ten...tak myśle - http://www.scigacz.pl/?portlet=download/re...polish_girl.mpg

Dobrze myśle :)

 

 

on byl zarzucony w jakims temacie i tam wlasnie z tego co kojaze byly jej zdjecia po tym wypadku.

 

 

Wieczny z tego co kojarze to chyba jest takjak piszesz ze ona sama je robila przed lustrem. jesli ktos na to natrafi to niech zarzuci bo ja za cholere nie moge znalezc:/

 

 

hehe no taka terapia wstrzasowa:D trzeba ludziom jakos przemawiac do rozumu;P

 

pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...