Skocz do zawartości

Zaginanie tablic? :)


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak też tak uważam że stringi nie tylko zwiększają aerodynaminę i moc ale także powodują niezłe podniecenie jak dodaje się gazu, niebywałe uczucie dupe sciąga do tylu a tu dyskretny sznyreczek trzyma zad na miejscu hehe :wink:

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że mamy do czynienia ze specjalistą stringowym. A jeśli sznureczek wpije Ci się zbyt głęboko ??? Cieniutko zaśpiewasz , he he he .

 

PS. Nawet gdybyście wyprasowali tablice żelazkiem , to i tak ma to zerowe zmniejszenie aerodynamiki .Tablica wystaje ledwo kilka centymetrów poza obrys błotnika , a strumień powietrza opływający motocykl w najszerszym miejscu zamyka się potem w miejscu najwęższym , czyli ZA tablicą. Obejrzyjcie wykresy F - 16 w tunelu aerodynamicznym - widać wyrażnie.

No chyba że w moto macie silnik rakietowy , he he he .

 

PSPS. Mikołaj istnieje - kiedyś na A-4 przekroczył saniami dopuszczalną prędkość i jeden z reniferów nie miał odblasku pod ogonkiem - dostał za 300 bo były Swięta. Trzeba uszanować jakoś staruszka , he he he .

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że mamy do czynienia ze specjalistą stringowym. A jeśli sznureczek wpije Ci się zbyt głęboko ??? Cieniutko zaśpiewasz , he he he .

 

PS. Nawet gdybyście wyprasowali tablice żelazkiem , to i tak ma to zerowe zmniejszenie aerodynamiki .Tablica wystaje ledwo kilka centymetrów poza obrys błotnika , a strumień powietrza opływający motocykl w najszerszym miejscu zamyka się potem w miejscu najwęższym , czyli ZA tablicą. Obejrzyjcie wykresy F - 16 w tunelu aerodynamicznym - widać wyrażnie.

No chyba że w moto macie silnik rakietowy , he he he .

 

i wszystko zniszczyles, moze jeszcze powiesz ze mikołaj nie istnieje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lekko zagiętą, po co każdy ma widzieć moją rejestracje, są niestety osoby co zgłaszają tych co ponoć i nie ponoć szaleją na motocyklach na policje.Wsumie raz kumpel mi podgiął i tak już zostało :wink: jeszcze troche sie poździerała od spodu jak mnie pociągło na kole i wygląda całkiem całkiem :) .Ale przy kolejnym moto postaram sie ją zachować w idealnym stanie, bo tablica też cześć moto i powinna być zadbana :cool: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno z zagiętą tablica łatwiej utrzymać równowagę na jednym kole to jest nowa teoria opracowana przez suzuki yamahe i kawasaki, a nawet honda dolączyła sie do tych badań. Tablica działa jak statecznik to 100% prawda!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że mamy do czynienia ze specjalistą stringowym. A jeśli sznureczek wpije Ci się zbyt głęboko ??? Cieniutko zaśpiewasz , he he he .

 

PS. Nawet gdybyście wyprasowali tablice żelazkiem , to i tak ma to zerowe zmniejszenie aerodynamiki .Tablica wystaje ledwo kilka centymetrów poza obrys błotnika , a strumień powietrza opływający motocykl w najszerszym miejscu zamyka się potem w miejscu najwęższym , czyli ZA tablicą. Obejrzyjcie wykresy F - 16 w tunelu aerodynamicznym - widać wyrażnie.

No chyba że w moto macie silnik rakietowy , he he he .

 

PSPS. Mikołaj istnieje - kiedyś na A-4 przekroczył saniami dopuszczalną prędkość i jeden z reniferów nie miał odblasku pod ogonkiem - dostał za 300 bo były Swięta. Trzeba uszanować jakoś staruszka , he he he .

 

 

Ehhh Sierżancie wykresy to może i są prawdziwe ale praw fizyki nie zmienisz :buttrock: A po drugie najszerszym miejscem motocykla (tego bez kosza) są kolana jeźdźca :crossy: przyznam się, że nie widziałem aż tak szerokich tablic.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tych kolanach właśnie rozszerza się strumien powietrza.Następnie zamyka się ZA tablicą. Więc wychodzi na to , że trzeba chyba obciąć kolana - wtedy będzie mniejszy opór powietrza.

Myślimy dokładnie o tym samym.

W efekcie tablica w żaden znaczacy sposób oporu nie zwiększy - no chyba ze ktos ma maaaaax tablicę.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem fajny motyw z tablica rejestracyjna w motocyklu. Tablica byla "wypolerowana" na blysk. Biale litery na bialym tle. Zostaly tylko wytloczenia po cyfrach i literach. :buttrock: Nawet z bliska na zaparkowanej maszynie trzeba bylo sie skupic aby odczytac rejestracje.

 

Ciekawe jak wlasciciel sie tlumaczy w czasie kontroli? Pewnie, ze czesto myje motocykl stosujac wybielacz swojej babci :crossy: .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakbym zgiął tablicę to by była bardziej czytelna bo oświetlana jest z góry :buttrock:. A motyw z wytartą tablicą nie taki zły, ale bez przesady. Trochę czytelna musi być. Mnie najbardziej rozbawił skuterek Peugeot SpeedFight 206 WRC z podgiętą tablicą. Pewnie 160 km/h mu leci i się boi mandatu :crossy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakbym zgiął tablicę to by była bardziej czytelna bo oświetlana jest z góry ;). A motyw z wytartą tablicą nie taki zły, ale bez przesady. Trochę czytelna musi być. Mnie najbardziej rozbawił skuterek Peugeot SpeedFight 206 WRC z podgiętą tablicą. Pewnie 160 km/h mu leci i się boi mandatu :eek:.

 

tak speedfightem też można narobić sobie bardzo kosztownych kłopotów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...