Skocz do zawartości

Aprilia Rx-Vs-Derbi Senda R-Vs-?????


miclaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak juz o sendzie mowa ,to na skutery.net w tescie jest cos takiego :

 

1. Gaźnik Polini 21mm, wydech Metrakit Thrower, cylinder Polini Evo 72ccm aluminium. Motor jest bardzo elastyczny, na niskich obrotach motorower jedzie w miarę spokojnie, lecz gdy zacznie się wkręcać jest ciężki do opanowania.

- v-max 121km/h

- przyspieszenie 0-50km/h ok. 4s

- przyspieszenie 0-80km/h ok. 6s

- przyspieszenie 0-121km/h ok. 9s

 

serio to ma takie odejscie na takim zestawie tunignowym ? juz chyba bylo o tym na forum ale nie moglem tematu znalezc wiec pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niom z tym bym sie zastanawial ja do mojej sendy zalozylem cylinder malossi 80 cm i motor nie zachowoje sie jak motorower jest szybki i zrywny chociaz mam go na seryjnym gaźniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz o sendzie mowa ,to na skutery.net w tescie jest cos takiego :

 

1. Gaźnik Polini 21mm, wydech Metrakit Thrower, cylinder Polini Evo 72ccm aluminium. Motor jest bardzo elastyczny, na niskich obrotach motorower jedzie w miarę spokojnie, lecz gdy zacznie się wkręcać jest ciężki do opanowania.

- v-max 121km/h

- przyspieszenie 0-50km/h ok. 4s

- przyspieszenie 0-80km/h ok. 6s

- przyspieszenie 0-121km/h ok. 9s

 

serio to ma takie odejscie na takim zestawie tunignowym ? juz chyba bylo o tym na forum ale nie moglem tematu znalezc wiec pytam.

 

co za ciul to napisał ;)

senda 9sek do 120 ??? buahaha

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym od 0-121 w 9 sek to ktos przegiol pale chciaz swojego czasu kolegi TZr miala 8sek do 100km\h i byla wiele bardziej ztuningwoana;]W kazdym bądz razie Senda R po tuningu to istna Petarda :icon_mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczynam przygodu z moto jeździłem juz troche ale tylko na motocyklach typu WSK MZ i inne badźiewia typu skutery wszelkiej maśći..

Nie no proszę Cię tylko nie porównuj WSK-i do jakichś piź***ków. Moja dla przykładu została poddana lekkim usprawnieniom i w tej chwili ma koło 10 km. Na dodatek zmieniłem przełożenie na nadające się bardziej w teren. Gwarantuję Ci że taka WSK w rękach dobrego kierowcy potrafi objechać nie jedno mało pojemnościowe enduro. (sam byłem tego świadkiem) Oczywiście nikomu nie polecam (no chyba że nie stać go na nic lepszego), ale czas skończyć ze stereotypem wiejsko tuningowej WSK-i. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale male enduro w rekach dobrego kierowcy to dla wski 125 istny koniec

 

Z tym od 0-121 w 9 sek to ktos przegiol pale chciaz swojego czasu kolegi TZr miala 8sek do 100km\h i byla wiele bardziej ztuningwoana;]W kazdym bądz razie Senda R po tuningu to istna Petarda Dibo chcialem dodac ze moja ma tylko cylinder i przelotowke a jeszcze nia mam gaźnika i puchy oraz sprzegla i mam seryjne przelozenia wiec sie nie moge doczekac jak to zmienie wszystko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale male enduro w rekach dobrego kierowcy to dla wski 125 istny koniec

Zależy o jakiej wuesce mówisz :D Bywają takie, które WSK-i nie przypominają, choć silnik i ramę mają seryjną. No nic, nie będę tu nikogo przekonywał. Ale stać ja na o wiele więcej niż Wam się może wydawać :D Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem swiadkiem ze z wsk125 mozna wycisnac 30KM :D

 

 

Tylko jak to wpływa na żywotnośc silnika??? wyciągnałbyś z niej i dużo wiecej.. tylko po co?? skoro to sie rozpadnie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A pozatem to zapraszam tu www.polmot.prv.pl. Mam nadzieje że udowodnią Ci ze żadne 30 km nie jest możliwe, chyba że to juz nie silnik WSK-i. Pozdrawiam.

Edytowane przez Lesnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm pier...... bzdury bo w tych starych sendach zawieszenie jest showa i w rx tez wiec roznica moze wachaczy i nie porownoj mojego do dt 125 bo mi hcodzi o 80 a tzr to scigacz wiec wiadomo ze szyciej pojedzie od mojego a po 2 moj jest mocniejszy i nie porownoje go do zadnej etz czy czegos innego a w terenie daje sovbie rady rowniez tak samo jak twoj mtx a jezeli chodzi o gory to mtx i dt odpada w rx i sedach sa ups :biggrin:

 

Ja doskonale wiem o tym ze z etka spuchne chociaz ze 150,? :cool:

 

A sende nie chwale dlatego ze chce ja sprzedac bo rowniez dobrze moga sobie ja smigac a zawiech nie pada po jednym skoku.....:clap:

jestes zajebiscie smieszny . Ta twoja RX to musialo byc ladne pascie... lol . Rx ma lepsza na zawieche od derbi i bylo o tym wiele razy mowione na forum . Czolowka to najpierw HM a po nim RX . I nie mow mi tu ze w rxie pada zawiecha po jednym skoku bo poprostu sie osmieszasz , jakos ja moja skacze juz 2 sezon i z zawiecha wszystko ok , predzej szprychy puscily lol . To ze kupiles pascie , nie znaczy ze mozesz psuc opinie rx'a , na nastepny raz uwazaj na co kase wydajesz. :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...