Skocz do zawartości

Prędkość podróżna


johny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

80-130 w zależności od ilości dziur , kolein lub wyciętego asfaltu. Extremalnie :banghead: i powyżej 50 km/h nie da się latać bo asfalt wyparował po zimie na "odcinkach specjalnych" i pozostał grys z licznymi dziurami na pół metra średnicy :P Taki przelot dzisiaj miałem na odcinku 10 km. Katastrofa !. Niestety mało ( i coraz mniej ) jest odcinków jest gdzie można komfortowo nie narażając siebie i moto na niebezpieczeństwo polecieć koło 130 czy ciut więcej. I takie sa nasze realia. Ja tak przynajmniej uważam. Dziura > dziurę pogania :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90-100, chwilami 110 gdy jeździłem virażką 535. Dziury w asfalcie, piach i kamyszki na każdym skrzyżowaniu, oznakowanie poziome jezdni śliskie jak lód oraz przedewszystkim wyobraźnia i przewidywanie nie pozwalają mi szybciej. Poza tym agresja i zwykłe chamstwo kierowców puszek, z których większość chce udowodnić, że jednak da się wyprzedzić motocykl.

Mnie osobiście przyjemność sprawia jazda motocyklem sama w sobie, nawet gdy jade 70-80. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie piotrze pl. armatura ma to do siebie, że jazda przy prędkości nawet i 60 daje przyjemność. zlot w rybniku dał mi możliwość przetestować szybszą jazdę po autostradzie i zdecydowanie odradzam kaski bez szybki. morda boli, bo co chwile jakiś owad przeciął mi tor jazdy (raz mucha mi do nosa wpadła), a krople deszczu przy 100km/h (w ogóle powyżej 80) robią się twarde jak małe kamyczki, musiałem zasłaniać twarz ręką. nie pomogła ani kominiarka z chustą. boli jak cholera.

 

pozdrawiam

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...