Skocz do zawartości

Prędkość podróżna


johny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wynika z powyższego, to generalnie 120 i max 140 km/h.

Jednakże 90% opinii pochodzi od motonitów ujeżdżających maszyny poniżej 1000 cm sześć.

A co np. z XVS 1100, VTX 1300 i 1800 i innymi?

Jak tam sprawa się przedstawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co np. z XVS 1100, VTX 1300 i 1800 i innymi?

Jak tam sprawa się przedstawia?

VTX 1800

120-140 w porywach, przy wyprzedzaniu 160. Tyle tylko, że póki co nie mam szyby w moto i w kasku i przy 160 oczy wysychają :icon_biggrin: i nadgarstki dają znać o sobie. Ale sama prędkość nie daje tyle radochy co przyśpieszanie od 120.

 

vIrek

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełna kultura bez szyby i kierownica 120 cm to

80- 100 km/h potem patszałki zasychają

A dla silnika luzik bo na 1/5 gazu nawet nie

Z szybą jeszcze zobaczę ale planuję tak do 120 km/h

To w końcu ma być relaks a nie falowanie na wietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystyk tak 140 - 200 ale na chopperku nawet z pojemnością powyżej 1L i jeszcze bez szyby to nimiłe uczucie zjeżdżania z moto (dlatego amfiteatralne kanapy) . Frajdę daje dopiero jak widzisz pocącego się w katamaranie gostka wyciskającego z silnika resztki mocy a ty mu odjezdżasz spoko do przodu pomrukując V.

Poza tym Panowie co z dumnym przejazdem? Przecież chopper to nie ścigacz. i nie wypada brzęczeć na drodze. Dla mnie to max 120 na polskiej ( dobrej?) drodze i nie na poczatku sezonu. Poczekac należy na załatanie dziur bo to strasznie szkodzi amorkom oraz ząbki mogą stracić szkliwo. Zależy to tez od wieku (rozsądku?).i własnych potrzeb podnoszenia adrenaliny. Poza tym wszystkim należy docenic innych "uzytkowników", którzy własnie wtedy muszą wyjechać z bocznej drogi. Czasem zdarzyło mi się poczuć strumyczek potu na plecach po takich manewrach (oby nie kleks) :P . Ale dość tych dywagacji. BYLE DO WIOSNY!!!!!!!!!

Pozdrawiam Jurek :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystyk tak 140 - 200 ale na chopperku nawet z pojemnością powyżej 1L i jeszcze bez szyby to nimiłe uczucie zjeżdżania z moto (dlatego amfiteatralne kanapy) . Frajdę daje dopiero jak widzisz pocącego się w katamaranie gostka wyciskającego z silnika resztki mocy a ty mu odjezdżasz spoko do przodu pomrukując V.

Poza tym Panowie co z dumnym przejazdem? Przecież chopper to nie ścigacz. i nie wypada brzęczeć na drodze. Dla mnie to max 120 na polskiej ( dobrej?) drodze i nie na poczatku sezonu. Poczekac należy na załatanie dziur bo to strasznie szkodzi amorkom oraz ząbki mogą stracić szkliwo. Zależy to tez od wieku (rozsądku?).i własnych potrzeb podnoszenia adrenaliny. Poza tym wszystkim należy docenic innych "uzytkowników", którzy własnie wtedy muszą wyjechać z bocznej drogi. Czasem zdarzyło mi się poczuć strumyczek potu na plecach po takich manewrach (oby nie kleks) :P . Ale dość tych dywagacji. BYLE DO WIOSNY!!!!!!!!!

Pozdrawiam Jurek :icon_biggrin:

 

Aż załatają dziury??

A to oni je łatają??!! :P

A co z koleinami??!!

Jak masz takich drogowców co łatają to podeślij ich u mnie jak zaznaczą dziury to jest dobrze!!

Nie chcę być niemiły ale niech każdy odpowiedzialny za łatanie dziur w tym kraju straci podwozie na jednej z tym o średnicy 0,5 m w swoim sportowym wozie co kupił za przekręcanie pieniędzy i niech mu odrazu kręgosłup się połamie!!

Normalnie nerw mnie złapał, ale ten temat o dziurach jóż był, eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...