Skocz do zawartości

Przełacznik kierunkowskazów CBR 600 (F3)


viperPL
 Udostępnij

Czy ciężko wyłączają sie u Ciebie kierunki?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ciężko wyłączają sie u Ciebie kierunki?

    • Tak
      3
    • Nie
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zauważyłem że u mnie w CBR F3 98` po włączczeniu kierunku lewego lub prawego trzeba dosyć mocno przycisnąć "pstryczek" aby kierunek się wyłączył.

 

Jest jakiś patent aby kierunki się lżej wyłączały ? Czy jest to raczej normalne i bez zmian konstrukcyjnych sie nie obejdzie :D ?

 

Sprawdzałem w kolegi SC33 i wyłączają się lekko, a konstrukcja wyłacznika chyba jest taka sama ??

 

PZDR.

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w CB 500 ciężko się włancza prawy kierunek- psiknąlem WD 40 troche pomogło. Ale mialem okazje przełanczać kierunki w nowej VFR i tam wszystko chodziło z takim charakterystycznym kliknięciem (tzn. bardzo precyzyjnie)-konstrukcja przełącznika jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś patent aby kierunki się lżej wyłączały ? Czy jest to raczej normalne i bez zmian konstrukcyjnych sie nie obejdzie ?

 

oj Viper mogles sie na gg nawet spytac:P mialem ciezko chodzacy przelacznik kierunkow - rozbiorka i nasmarowanie wazelina techniczna - chodzi jak maselko. smarujemy wszelkie powierzchnie ruchome - wiec przelacznik na czesci pierwsze idzie. vfr i cbr maja ten same -> latwe do rozbiorki. podpowiem, ze WD40 sie nie sprawdzilo - chodzil lzej na poczatku, ale potem mial tendencje do zacierania - widocznie wd sie zuzylo;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...