Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pavka mam cos ciekawego    "Tajemnica Grypserki"  to o wiezieniach  i tych co tam "wypoczywaja" z całej polski. Dosc ciekawa lekturka :mrgreen:

 

dla kogos kto nie moze wychodzic z domu, lub jest to bardzo utrudnione zewy wyjsc na "spacer"niak to lepiech moze cos z fantastyki :) ew. komedii

 

ale ja to bym chetnie przeczytal jak skoncze zalegle SM i M i blaszany bebenak :)

ew. ma ktos nowego sapka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavka...a może chcesz poczytać wszystkie światy motocykli o '99roku? mam nawet troche wczesniejszych...ale mam coś lepszego! Encyklopedia motocykli-538stron!nikomu niepożyczam...ale moge zrobić wyjątek  

Tak, i wrzuć Mu jeszcze to wszystko na chorą nogę :mrgreen: :)

 

A poważniej - gdybym mógł się jakoś przydać (pisałem wszak kiedyś pracę magisterską o przestepstwach drogowych :mrgreen: - może coś jeszcze pamiętam..?) - dawaj znać bez krępacji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie zaledwie jeden dzień na 4um a tu znowu dwie strony przybyło, spam rulez :D

 

Pavka:

bo ja już niestety skończyłem sezon

 

Najszczersze wyrazy współczucia z powodu gipsu. :D

A jak virażka - cała ??

Przy jakmiś piwie podasz namiary na kolegę to mu zrobimy przyspieszony kurs z przepisów ruchu drogowego :D

Na 4um tego raczej nie rób :D

 

Ubezpieczyciel wycenił szkody w Suzi na 4100 !!

Moze nawet na tym nie stracę... :D

Jutro jade do Ridera i zobaczymy co się da zrobić, żeby jeszcze w tym sezonie pośmigać - może przed 23 się wyrobię...

 

muzyk:

Zobaczcie to:  

http://www.jawa.as/

To jawa produkuje jeszcze cywilne motocykle ?? Myslałem, że juz tylko żużlowe...

Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja nie wiedziałem że jawa ma takie wynalazki to jest cos :D :D :D

tak apropo gościa widze że wszyscy widzieli tego gościa co Pavka miał z nim starcie

:D

Pavka szybkigo powrotu do zdrowia!

Siasia napewno sie Toba zaopiekuje (oczywiscie mówiac dosłownie)

pozdrowinka !!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska z Krakowa.....dożućmy sie do życzeń...tak każdy z osobna.....miło im bedzie:  http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=18928

poszlo! :D

jak ktos sie bedzie zenil w krakowie z forumowiczow, to nie wazne jaka pora roku, orszak weselny (eskorte) trzeba zrobic :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka a szykuje się coś w najbliższym czasie

tej, no nie przeklinaj :D

jeszcze mam(y) co robic.

po za tym w dzisiejszych czasach po co sie zenic? zadnych ulg dla mlodych malzenstw, ani nic :D lepiej zyc na kocia lape. :D

ale jakby cos,kiedys, to licze na wasza eskorte - tylko najprawdopodobniej nie bedzie to w krakowie.. :D

chcoc wydaje mi sie, ze Okrop i Katja podejma ta decyzje wczesniej niz ja :D w koncu ja mam dopiero 19 lat :P

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no slawek, ty to jeszcze masz czas, a w naszym wieku to juz nawet nie wypada o takich swinstwach myslec!!!

 

a zeby bylo w temacie, to juz raz pytalem czy z wtorku na jakis inny dzien by sie spotkan przesunac nie dalo?? wtorki mam regularnie zajete :/ ew. na miescie moze czasem we wtorek koo 22 bede ale to tez ze znajomymi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponujemy z Siasią coby najbliższe spotkanie "wtorkowe" zrobić u nas. Zapraszamy wszystkich. Kto nie zna adresu niech się zgłosi na priva, maila lub gg.

 

Co do książek ( :lol: ), to chętnie pożycze fantastykę i historyczne ( o lotnictwie z II w. św. i nie tylko). Maciach, reflektował bym na ŚM, ale nie będe Cię pozbawiał encyklopedi bo chyba jesteś doniej przywiązany (uczuciwo) :twisted: .

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz raz pytalem czy z wtorku na jakis inny dzien by sie spotkan przesunac nie dalo??

Jesli o mnie chodzi, to mozemy przelozyc na inny dzien, ale nie na srode :D lepiej na poniedzialek lub ew czwartek.

Proponujemy z Siasią coby najbliższe spotkanie "wtorkowe" zrobić u nas

Pavka, a to spotkanie u ciebie to kiedy? Jak mozesz napisz mi adres na PW.

Pozdr

 

ps. czemu taka pogoda na weekend ku....a? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...