Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to ja uważam' date=' że ze sprzęgła to wszystko pójdzie - nawet motorynka[/quote']

Staaryy. Motorynka to mozna zajechac na gumie z Krakowa do Olkusza i to na dwojce. nogi spuszczasz za siedzenie (do kontroli pionu), stawiasz z gazu (a nawet bez, wystarczy poderwac kierownice) i jazda.

To mialem opanowane :)

:smile2:

A co dzis? latamy? :)

 

ps. edytowane bylo, kto wie dlaczego ten wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja uważam, że ze sprzęgła to wszystko pójdzie

Dokladnie!Wszystko idzie na gume,ja juz widzialem w takiej sytucji Gold Winga 1800,Intrudera 1400,Shadow 750.Jak sie umie stawiac na gume to wszystko idzie postawic!

Pozdrawiam Krakow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mogę do 19 mniej więcej wyskoczyć (może 19:30). Jest fajna droga przez Liszki na Oświęcim' date=' nom i okolice Krzeszowic zasadniczo - ładne jesienne widoki :)[/quote']

 

O to, to !

 

Jedźcie w kierunku Oświęcimia, przyłączyłbym się gdzieś w okolicy Zatora, albo jakichś Babic, albo gdzie bądź.

W każdym razie dajcie jakoś znać gdzie lecicie i gdzie i o której moglibyśmy się spotkać.

Szkoda marnować taką pogodę.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mogę do 19 mniej więcej wyskoczyć (może 19:30). Jest fajna droga przez Liszki na Oświęcim, nom i okolice Krzeszowic zasadniczo - ładne jesienne widoki

Badz o 18:00 na BP na matecznym (patrz post Filipa).

Mozemy skoczyc w tamte rejony - ja tez bede mial czas do 20:00 gdzies

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze Wam jeszce wielu fajnych jazd przed zimą, bo ja już niestety skończyłem sezon. Pod domem, na zakręcie zahaczył mnie czerwony samochód i zwiał. Efekt- noga w gips na 6 tygodni. Tak więc powoli szukam gdzie by tu wstawić sprzęta na zimę.

 

P.S. Jak ktoś ma pożyczyć jakąś grubą książkę to chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę pomóc ci pomóc Pavka, ale trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.

 

Cztając wasze wcześniejsze posty to strasznie wam zazdroszczę takich wypadów, żałuję że nie mogę się dołączyć bo jestem fanem motocykli - ale niestety bez 2oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już niestety skończyłem sezon. Pod domem, na zakręcie zahaczył mnie czerwony samochód i zwiał. Efekt- noga w gips na 6 tygodni.

 

:) No cóż, jedyne co mogę zrobić to życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

 

A jeśli namierzyłbyś tego skurwiela z katamarana podaj numery/adres właściciela na forum - o krakowskiej grupie forumowiczów zaczną wówczas krążyć podobne opowieści jak o brygadzie RR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...