Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no my też w już w domu i się rozmrażamy' date=' ...[/quote']

 

hahah ha ale sie usmialem :banghead:

bo moja zona przeczytala ten post i krzyczy " Pavki sie ROZMNAŻAJĄ "

hehhe

 

a do rzeczy , dzis taki piekny dzien ze zal bylo go zmarnowac

i pojechalismy z zona na Słowacje na baseny z ciepła woda - Beszeniowa

no suuuper woda jak w wannie 39 C , mozna siedziec calydzien ,

a i trasa niczego sobie , wyczaiłem piekna droge przez góry ,

15 km nonstop winkle i serpentyny , normalny kosmos , jazda cały czas w pochyleniu i te widoki z przełeczy

mniam normalnie cudo , trasa to Kraków - CHyżne - Tresna - Podbiel ( tu skret w lewo) -

- Zuberec - Beszeniowa w jedna strone to nie wiecej niz 150 km

 

moze wyskoczymy w nastepny weekend >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie stety nie bylem w sobote na zlocie w Bielsku, ale za to dzis bylem w Korzkwi na ognisku :mrgreen: i bylo bardzo fajnie :banghead: Dzieki wielkie za mile spotkanie, mam nadzieje ze nastepnym razem bede do konca...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczaiłem piekna droge przez góry[...]trasa to Kraków - CHyżne - Tresna - Podbiel - Zuberec - Beszeniowa w jedna strone to nie wiecej niz 150 km

tak znamy...

tamtedy jechalismy jak byl wypad na slowacje w lipcu (ale ciebie nie bylo). rewelacyjna droga.

a Beszenowa tez fajna sprawa.:banghead: tylko da sie posiedziec,nic poplywac.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, melduję się po zlocie :mrgreen:

Impreza w sumie fajowa, ale ziąb spieprzył klimat (przynajmniej dla mnie). Było palenie gumy (tradycyjnie wygrał Kudłaty ex aequo z Owsikiem), zapasy na beczkach, później koncert Ligi Dusz (to też tradycja), później miała byc nocna niespodzianka :banghead: , ale domarzłem tak, że zebraliśmy sie ok. 21 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to dzis bylem w Korzkwi na ognisku :mrgreen:

na ognisku byłeś nie w Korzkwii' date=' a w dolince Kluczwody :banghead:

Było miło, a fotki już są na stronce :twisted:[/quote']

 

.....eeee to nie wazne gdzie, ale bylem :mrgreen:

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się melduję (wiecie dlaczego dopiero teraz :banghead: ).

Dzięki za fajną wycieczkę (moja potrzeba paradowania została zaspokojona :banghead: ), ale jakby był jeszcze w tym roku jakiś zlot to możnaby sie wybrać i zostać na zlocie a nie tylko na paradzie. Wycieczka może nie była szybka, ale ekonomiczna :banghead: GS wziął 4,6L/100km :D

 

15 km nonstop winkle i serpentyny , normalny kosmos , jazda cały czas w pochyleniu i te widoki z przełeczy

mniam normalnie cudo , trasa to Kraków - CHyżne - Tresna - Podbiel ( tu skret w lewo) -

- Zuberec - Beszeniowa w jedna strone to nie wiecej niz 150 km

 

moze wyskoczymy w nastepny weekend >?

 

No pogodę zapowiadaja na przyszły weekend świetną więc trza gdzieś jechac na cały dzień (albo dwa...)

 

czemu Ruff jest łysy??

Jestem łysy, bo jak w sobote zciągnąłem kask i zobaczyłem sie w lusterku to umarłem ześmiechu i coś z tym trzeba było zrobić :D

 

UWAGA APEL !!!

ZACZNIJMY PLANOWAĆ WYJAZD NA PRZYSZŁY WEEKEND !!!

może ciepłe źródła - na moto zimno to dpbrze by było 4litery wygrzać), a może jakiś zlot gdzieś jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to dzis bylem w Korzkwi na ognisku :mrgreen:

na ognisku byłeś nie w Korzkwii' date=' a w dolince Kluczwody :banghead:

Było miło, a fotki już są na stronce :twisted:[/quote']

 

.....eeee to nie wazne gdzie, ale bylem :mrgreen:

 

 

Ja tez byłem przekonany ze jedziemy do Korzkwii, do tad jak zobaczylem tabliczke "Biały Koscioł" :banghead:

 

 

A dzisiaj jest dzien radosci gdyz o 11:30 mialem egzamin praktyczny... i zakonczyl sie powodzeniem :banghead: Czekamy teraz na odbior swistka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj jest dzien radosci gdyz o 11:30 mialem egzamin praktyczny... i zakonczyl sie powodzeniem Czekamy teraz na odbior swistka

 

Gratulacje :banghead: Na następnym spotkaniu bez flaszki się nie pojawiaj :banghead:

 

UWAGA APEL !!!

ZACZNIJMY PLANOWAĆ WYJAZD NA PRZYSZŁY WEEKEND !!!

może ciepłe źródła - na moto zimno to dpbrze by było 4litery wygrzać), a może jakiś zlot gdzieś jest...

 

Ja w najbliższy weekend odpadam :banghead: będe usiłował sprzedać troche rupieci na motobajzlu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA APEL !!!

ZACZNIJMY PLANOWAĆ WYJAZD NA PRZYSZŁY WEEKEND !!!

może ciepłe źródła - na moto zimno to dpbrze by było 4litery wygrzać), a może jakiś zlot gdzieś jest...

no ja tez odpadam, jade odwiedzic rodzinna pyrlandie :banghead:

dzis z filipem i ruffem zrobilismy runde Krakow->Wieliczka->Dobczyce->Mogilany->krakow, ale jak jest ciemno i zimno to dupowato sie jezdzi.

zycze milego weekendowego wypadu.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na Barciach?

W ostateczności może by spotkania w Osadzie przenieść na inny dzień' date=' ponieważ czasami ciężko być w 2 miejscach jednocześnie.[/quote']

mnie osobiscie Barcie nie odpowiadaja, przynajmniej nie we wtorek. :?

ostatnio jak tam bylismy (wlasnie we wtorek) to czulem sie troche tak, jakbysmy sie wpieprzali na cudza impreze.

Osada jest ok - mozna sie spotkac dzis. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...