Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK, jutro rano, jesli nie bedzie prało żabami lecę do Gródka n. Dunajcem. To nie tak daleko od Szczawnicy. Możemy połÂšczyć siły.

DziĹ wieczorem i w weekend nie mam dostepu do internetu - więc jesli uformuje się peleton - PROSZE O SMS (z bramki, nr tel. w profilu) O KTÓREJ I SKÂĽD WYJAZD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może rano wycieczka (jeśli nie będzie lało  )

 

Witam,dobra wycieczka jedno dniowa-O KTÓREJ WYJAZD I Z KĄT? Pasaowało by wyjechać z rańca, a wieczorkiem skoczyć do Polo na grila.

 

p.s dzisiej jak o 6.00 wracałem z pracy(ulewa jak tlalala)telefon mi szlak trafił :twisted:

zalało go w plecaku :cry:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może rano wycieczka (jeśli nie będzie lało  )

 

Witam,dobra wycieczka jedno dniowa-O KTÓREJ WYJAZD I Z KĄT? Pasaowało by wyjechać z rańca, a wieczorkiem skoczyć do Polo na grila.

 

p.s dzisiej jak o 6.00 wracałem z pracy(ulewa jak tlalala)telefon mi szlak trafił :twisted:

zalało go w plecaku :cry:

 

Pozdrawiam

to mówisz że wykręcałeś tel. czyli w lecaku rzydałyby się odwodnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może zbiórka tradycyjnie na BP przy Zakopiance, o 10.30?

Matek, możemy Cię prosić żebyś podjechał ok 10.oo na to BP przy Makro (tam gdzie się parę razy żegnaliśmy)?, bo się w trójkę nie zabierzemy (czyli plecaczek dotarł :)). mam nadzieję że jakby co to telefon wysechł i działa? napiszcie czy Wam to pasuje to wyślę smsa PeterSowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wyschniecie :> i się pozbieracie po grillu u Polo II

Cała nasza wycieczka zamkneła się w dystansie 15 km.....tzn do BP i z powrotem :)

Tak lało że nie było sensu dalej jechać, ale kur..a jak dojechałem z powrotem do domu to się ładnie (w miare) zrobiło.

Nie mogłem zmarnować takiej okazji i pojechałem do Witkowic w błocie się potaplać :twisted: kilka ślizgów było ale w takim błocie to nic szczególnego :)

 

Gril u Pola dopiero za kilka godzin :) więc jutrzejszy poranek do najmilszych może nie należeć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóżmy że prognozy się sprawdzą - te na dzisiaj się sprawdziły :) - i jutro się uda wyjechać z Krakowa... spotkajmy się tak jak dzisiaj 10.30 na BP, okey? widzimy się zaraz na grillu. w każdym razie wersja słowacka dla nas odpada, bo moja siostra nie ma paszportu (ani oczywiście dowodu :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy w Pininy, ale przez Wieliczke/Dodczyce. Zbiórka pod hitem (teraz Tesco) o 12.

Byśmy się do Was dołączyli, bo w 2 lub 3 maszyny na Słowację się nie będziemy brać.

Tylko napiszcie gdzie i o której się dołączyć, bo do Krakowa trafię, ale gdzie ten hit (Tesco) to nie wiem gdzie jest.

Z mapy mi wychodzi, że jak będziemy jechać z Wadowic, to wlecimy pomiędzy Myślenicami a Krakowem, to może Matek by na nas gdzieś tam zaczekał przy wlocie.

 

Czekam na info. Jakby co, to mój telefon zaraz wrzucę do profilu.

Pozdrówka i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wlecimy pomiędzy Myślenicami a Krakowem, to może Matek by na nas gdzieś tam zaczekał przy wlocie.

Hej,zróbmy tak jak wylecicie na dwupasmowke -tam będe czekał zaraz przy wjeżdzie na poboczu około godz 11.05(+,- 10 min).Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...