Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja odpadam bo jestem w rzeszowie, a przypadkiem w ten weekend nie sa rzyki party??

chyba muzyk zarzucal linkiem do tematu, i szykuje sie niezla impreza!!

widze ze dzisaj nic neiw ypalilo - mejbi next time, ja wracam dopiero kolo wt/sr przyszla wiec do tego czasu odpadam, jak wroce to mozna by na kazimiez czy gdziez popoludniu posmigac

;)

p.s.niech zyje moj plecaczek Kasia!!dzisiaj jezdzilem z mlodszym bratem po miescie-jest sporo wiekszy i ciezszy odemnie...nie latwa sztuka, a jak mocniej odkrecilem to mi przednie kolo zaczynalo skakac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co do pienin to mozna w niedziele (podobno lepsza pogoda bendzie ) traske mniejwiecej jakas znalazlem zachaczymy o zamek Wiśniczu Kamienie Brodzińskiego potem mozna zliczyć zapore na Rorznowskim kilka miejsc m,oze jeszcze znajde podrodze no i zapore i zamek w Czorsztynie mozna zaliczyć 3 korony jakk czsu starczy no i jakbysmy mieli wszyscy paszporty to na slowacje mozna wpasc do Czerwonego klasztoru i moze jeszce jakas jaskinie zaliczyć ;) a co do miejsca spotkania to mozna tam gdzie ostatnie w krakowie pod Zakopianka a potem do Myślenic po Matka i Dragona (nie martw sie ja pojade na wystawke zawsze goscia an przecinaku predzej bendą łapać :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja ostatnio jak jechalem z Roziem i Pavka i Pavkowa do myslenic to ledwo za nimi nadazylem zgurki ich doganiałem ale na prostej mialem problemy :lol: a co do wyjazdu to ja na 99% pojade chyba ze gdzies na jakims winklu sie wyłoze do niedzieli ;) (zartowałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie moge jechac, bo maszyna idzie do serwisu w niedziele:(

a szkoda, bo chetnie bym gdzies polatal, a nie chce za bardzo jezdzic przed serwisem,zeby czegos przypadkiem nie spier....ic.

 

ps.23:20 i wlasnie ktos na Kobierzynskiej wchodzi na obroty :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he tak trzymać ;) ja bende jechal z przodu tak ze bendzie spoko jeszcze czeba sie umuwic o kturej godzinie bo jakbysmy pojechali wczesnie z rana to moze by Pavka pojechał z nami tak myśle ze w jedna strone do 3 godzin nam zejdzie bo troche pozwiedzamy a z powrotem to w 2 sie zmiescimy z sama jazda oczywiscie moze nam sie uda wyrobic przed 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co do pienin to mozna w niedziele (podobno lepsza pogoda bendzie ) traske mniejwiecej jakas znalazlem zachaczymy o zamek Wiśniczu Kamienie Brodzińskiego potem mozna zliczyć zapore na Rorznowskim kilka miejsc m,oze jeszcze znajde podrodze no i zapore i zamek w Czorsztynie mozna zaliczyć 3 korony jakk czsu starczy no i jakbysmy mieli wszyscy paszporty to na slowacje mozna wpasc do Czerwonego klasztoru i moze jeszce jakas jaskinie zaliczyć  :D  a co do miejsca spotkania to mozna tam gdzie ostatnie w krakowie pod Zakopianka a potem do Myślenic  po Matka i Dragona (nie martw sie ja pojade na wystawke zawsze goscia an przecinaku predzej bendą łapać  :lol:  )

 

faktycznie w niedzielę ma być lepsza pogoda, więc jeśli nie macie nic przeciwko - byłby to IMHO lepszy termin wyjazdu

mam tylko uwagę do planowanej trasy, a raczej ilości atrakcji: naprawdę myślicie, że to się uda zrobić? IMHO nie bardzo... ale może ja pesymista jestem

tertio: na słowację nie trzeba paszportów. tylko czy trzeba zieloną kartę? bo tego nie wiem

quatro: miejsce spotkania - jeśli to bp na zakopiance, przy pętli na borku fałęckim, to ostatnio wyjeżdżając czterołapym z kraq was widziałem :D

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko moze byc na BPlatwiejszy dojazd co do atrakcji to zobaczymy jak czas pozwoli bo faktycznie troche tego jest mozna naprzyklad slowacje odpuscic no jak uwazacie ja tylko podalem kilka przykladów gdzie mozna wpaść bo naprawde troche tego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie odebrałemten durny plastik i teraz jestem juz uczciwa motocyklista.

No i widzę, że się zdecydowaliście na konkretny termin wyjazdu, teraz jeszcze kwestia czasu. Godzina wyjazdu i takie tam.

 

Jutro rano odbiorę jeszcze pocztę i dobrze by było gdyby godzina była już ustalona. Ja jadę do domu poza Kraków i rano w niedzielę sobie spokojnie dojechać mogę.

 

A godzina najlepsza na wyjazd to ok 10 - 12 , sie mnie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...