Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to przenosiny z domu dziecka - z tego co tam popisalismy to chyba zaczelo sie od propozycji piwka a przerodzilo w propozycje wycieczki na sprzetach - wiec wybierzmy ejdna z tych opcji :)

kryspinow - interesting, ale spotkajny sie w hucie zeby bylo kawalek do przejechania :)

 

a z grilem to zobacze jak bedzie bo 14 mam egzamin... mzoe zajrze ale nie wime czy na nocke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczelo sie od propozycji piwka a przerodzilo w propozycje wycieczki na sprzetach - wiec wybierzmy ejdna z tych opcji :)

kryspinow - interesting' date=' ale spotkajny sie w hucie zeby bylo kawalek do przejechania :D[/quote']

Zawsze mozemy jechac do Kryspinowa przez Niepolomice, Wieliczke, Wadowice i co tam jeszcze bedzie po drodze. :)

Jednak spogladajac na prognoze pogody (wg mnie jedyna sprawdzajaca sie jak dotad to http://meteo.icm.edu.pl ) to nie zapowiada sie ciekawy tydzien :flesje: :D

Zobaczymy co przyniesie weekend.

 

Pozdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie-strasznie przepraszam za zamiszanie z propozycjami wyjazdow- bylem optymistycznie nastawiony do sesji, ale oczywiscie wszaystko wzielo ostro w leb :)

ale nadal jestem optymista i licze ze uda mi sie gdzies wyrwac w sobote jezlei bedzie ladnie

proponuje Bedzin-w ten weekend odbywa sie tam turniej rycerski, i jest to cos co wg. mnie fajnie zobaczyc, poniewaz zjezdza sie tam wiele roznych bractw rycerskich z calej polski,

wszyscy chodza w strojach, o ile trafimy czasowo, mozna obejrzec walki turniejowe i wiele innych atrakcji

 

tylko co z pogoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest na slasku za Dobrowa Gornicza - wiec raczej nie daleko, plan: zebrac sie z krakowa,

pojechac, posiedziec na miejscu, i wrocic, pytanie w jakich godzinach, ja sproboje sie dokladniej dowiedziec co i kiedy jest przewidziane-na pewno kolo poludnia bedzie parada,

a jakos pod wieczor spektakularna bitwa, wczesniej - po objedzie bedzie turniej i pewnie dokonczenie turnieju w niedziele, w zeszlym roku byl tez turniej loczniczy....

wypytam kumpli ktorzy tamjada, jak ich zlapie to moze bede mial jakies konkrety,

nie ma co sie zrywac o swicie, ani wracac po nocy - reszta w rekach pogody :)

jakies propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze ten turniej trwa 2 dni (sobote i niedziele) tak?

bo patrzac na prognoze,to niedziela ma byc w miare ladna,wiec jesli nie wyjdzie w sobote to mozna sie przesunac na niedziele?

pasuje?

Zbyhoo - w niedziele pracujesz? :D

 

Pozdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05,06 czerwca sa Dni Dziedzictwa Kulturalnego Małopolski. Bede otwarte obiekty zabytkowe zwykle nie dostepne do zwiedzania.

Proponuje w Niedziele zwiedzić - przedstawiam do wyboru:

1. Dwor Klasycystyczny w Modlnicy

2 Pałac Konopkow w Wieliczce

3.Zespol Dworsko Parkowy w Tomaszowicach-piekny kompleks -siedziba prywatna-wedlug mnie interesujące udostepnione do zwiedzania tylko w te dwa dni. :!: :!:

 

W okolicy Krakowa

1. Pałac w Paszkówce - Wadowice

2.Bazylika sw.Andzrzeja Apostoła w Olkusz

 

W sobote niestety nie mam czasu o 18 musze byc w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...