Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

a może jesteście chetni na impreze taneczną w tą sobote w knajpie CarpeDiem2.knajpa w klimacie motocyklowym,potańczyć można a w sobote jest DJ który głównie rokowe kawałki puszcza.może wasze 4 litery po sezonie wsiodle należałoby rozruszać?apeluje do damskiego część formu!wyciągnijcie facetów!i jaaaaazdaaaaaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

a może jesteście chetni na impreze taneczną w tą sobote w knajpie CarpeDiem2.knajpa w klimacie motocyklowym' date='potańczyć można a w sobote jest DJ który głównie rokowe kawałki puszcza.może wasze 4 litery po sezonie wsiodle należałoby rozruszać?apeluje do damskiego część formu!wyciągnijcie facetów!i jaaaaazdaaaaaa![/quote']

ja byc moze bede w krakowie w sobote to wpadne bo mam jechac tam bna impreze

;) ;) ;)

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zeznaje ICM jutro ma byc bez deszczu i średnio 13-14 stopni (max 15-16).

A między 9 a 15 ma byc powyżej 10 stopni.

W związku z powyższym sugerowałbym jakis przelocik.

Tak od 10 do 14 maksymalnie, ale z uwagin na temperatury może byc krótszy i z częstym przystankami na ciepła herbate...

Są chętni ??

 

P.S.

Odpowiedzi dzisiaj do jakieś 18, a potem juz tylko sms, bo jak zwykle odcięty bedę od netu do poniedziałku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba zakonczylem sezon2004. 10 000tys km, bez gleby, awarii i wiekszych przygod.

 

Dzis zrobilismy z Ruffem i Cosmosquikiem(?) mała traske.

Kraków>Trzebinia>Olkusz>Krakow. Troche zimno bylo ale tfardym trzeba byc a nie miętkim.....;)

 

A senior Ruff mial dzis małe spotkanie z ....niebieskimi ludzikami w zielonych kamizelkach...

Wspomogł budżet panstwa i swoje konto punktowe ;) 100pln i 4 pkt ;) >> a mialo byc 500 i 10pkt; (105 na 50)

 

Wszystkim którzy jeszcze smigaja zycze podgrzewanych manetek i ciepłych skarpet od MIKOŁAJA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też dzisiaj sobie pośmigałam, ale rzeczywiści:

"to już koniec, nie mam już nic, jesteśmy wolni możemy iść (ale niestety nie jechać ;) )"

jak to śpiewają Elektryczne Gitary.

 

Było zimno okropnie i jakoś także panów w mundurkach sporo (raz ich nawet minęłam z zawrotną prędkościa, ale opuścili tylko kopary ... jakby mówiąc: to na motórach jeszcze jeżdżą :? i obyło się bez mandatu ... UFFF :twisted: ).

Może jeszcze jutro pośmigam coś, ale to już będzie naprawdę HARDCORE :twisted:

 

Pzdr dla niebojących się zimy i zimna

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...