Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Matek napisz co i jak z Dragonem - co on w ogóle wywinął ??

a wiec straty w ludziach nie ma,Dragon troszke poobijany(dobrze ze mial mundurek),a sprzet no cóz;lampa rozwalona,kierunki,klamka,liczniki nie wiem czy kiera nie krzywa,zwiechy-bylo juz ciemno wiec tak tylko luklem.Motocykl zostal w garazu u jakiegos goscia.

A co on zrobil?Wygladalo to tak ze po wyjechaniu na wzniesienie byl delikatny zakret w lewo widocznie sie przestraszyl(mial za duza szybkosc)i nie zlozych hondy pojechal prosto-hamowal i glaba,dobrze ze tam byl plac przed sklepem,a nie drzewo lub jakis obiekt wolno stojacy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Dzięki za wspólną przejażdżkę Osadnicy.

Ze wstydem przyznaję, żę dwuletnie czytanie tematyki moto

w internecie nie zdołało mnie naprowadzić na to forum.

Znalazłem dopiero teraz jak padł serwer FP i już wiedziałem

czego szukać.

Zdjęcia ze spotkania będą tu:

http://www.jackdata2.republika.pl/moto/motopage.html

dotychczasowe też tam są.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się kto pierwszy nie wytrzyma i odnowi "kompanów" :D

Wygląda na to, że wracamy do obiegu - moto dziś odebrane z serwisu (chociaż chyba trzeba będzie -jeszcze po chorwacji- prostować lagi :? )

Od weekendu kolejny urlopik, pora się wybrać nad morze 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chociaż chyba trzeba będzie -jeszcze po chorwacji- prostować lagi :? )

I tam' date=' przewrażliwieni chyba jesteście, jak już coś to poszły na półkach, ale wydaje mi się, że zostały już naprostowane.

Sprawdźcie to, ale nie szukajcie dziury w całym, bo IMHO dobrze jest.

 

Wy też zrobili�cie fikołka?

E tam od razu fikołka... ER-5 lekko 'opuściła drogę' ;)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Wiem ale na trzy dni nie mogę.

Bawcie się dobrze.

Trudno pojadę znowu sam' date=' pewnie gdzieś dalej.

Zobaczymy

 

 

Jacek[/quote']

A na dwa dni możesz?? Przecież możesz dojechać np. w sobotę do nich. Ja na 50% tak właśnie zrobię. Trzeba będzie tylko trochę pokombinować :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo! Kurde, pech chciał ze wczoraj złapałem gume z tyłu :roll: Jest niewielkie przeciecie od szkła (ok 3-4mm) Dokulałem sie z uchodzacym powietrzem do garazu, wycjalem szkiełko i w momencie zeszło wszystko :D Taka pogoda a ja siedze w domu na dupie i h** mnie strzela! I mam pytanie czy bawic sie w wulkanizacje tego? Czy prawie nowa D208 jest skazana na wymiane? :) I jezeli warto łatac takie rzeczy, to moze zna ktos dobrego wulkanizatora w kraku ktory to dobrze zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...