Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na korzystne wróżby pogodowe na sobotę proponowałbym jakąś dłuższą (dłuższą niż latanie po mieście, ale bez przesady) przejażdżkę powiedzmy od 9-10 do godzin okołomszalnych :buttrock: czyli w zależności od tego czy bedziemy chcieli zdążyć na mszę czy nie, do13-14 z minutami. Myslę, że długość trasy nie mogłaby przekraczać 200-250 km (na 4 godziny to chyba rozsądne).

 

Czy byłby ktoś chętny??

 

Jesli tak to zdecydujcie się w miarę wczesniej, bo jeszcze pasowałoby jakąś sensowną traskę ustalić...

A pozatym mam "ofertę zatrudnienia" :buttrock: i jeśli nic nie wyjdzie z sobotnich przelotów to może się na nią zdecyduje... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto juz odstawilem a tu mowia ze ma byc pod 20st w tym tygodniu  :buttrock:

wiedziałam że tak będzie, mhm mhm

chętnie bym się zabrała z Wami wcześniej na tą "okrężną drogę do kościoła"  . Czy mógłby ktoś znieść moje towarzystwo jako plecaczka???

:roll: nie będzie Wam przypadkiem potrzebny fotograf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zgłosiły sie dwa plecaczki, i żaden kierownik jednośladu...

Witam,ja niestety jeszcze nie wiem czy w sobote będę miał czas polatać przed mszą.Oczywiście na msze jade motocyklem.Pogoda będzie podobno ok.Jak co to u mnie jest jedno wolne miejsce(ale czwartek,piątek będę wiedział czy z wami pośmigam).

p.s jutro gdzieś się spotykacie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś znieść moje towarzystwo jako plecaczka???
nie będzie Wam przypadkiem potrzebny fotograf?

 

To Ci arcyciekawe zjawisko...

Jak na razie zgłosiły sie dwa plecaczki, i żaden kierownik jednośladu...

Panowie... Duch w narodzie zamar(z)ł :buttrock:

 

E, no ja jak zwykle profilaktycznie się nie odzywam, ale jeśli warunki pogodowe dopiszą itepe itede, to zapewne się pojawię popilnować motocykli i kulnąć się w jakąś traske. A i miejsce dla plecaczka się znajdzie :buttrock:

 

Hough !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ja tu nowy ale chętny.

Ostatnio w niedzielę na Czyżynach kogoś poznałem i ktoś poznał mnie ale generalnie to dopiero się wkręcam. Podobno moja dwukolorowa XJ jest rozpoznawalna więc jeśli ktoś mnie widział to wie, że nie podszywam się pod motocyklistę.

 

Pozdrawiam

Groch

 

ps. Nie miejcie mi za złe jak będę się czasem wpraszał na spotkania albo wyprawy. Lubię jeździć tak bardzo, że świetnie bawię się sam ale jak jest ktoś chętny na trasie to tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię jeździć tak bardzo' date=' że świetnie bawię się sam ale jak jest ktoś chętny na trasie to tym lepiej.[/quote']

 

Milo czasami uslyszec takie slowa. Zupelnie jakbys mi je wyjal z gardla :buttrock: Jazda w pojedynke daje duzo satysfakcji, no nie? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci arcyciekawe zjawisko...

Jak na razie zgłosiły sie dwa plecaczki, i żaden kierownik jednośladu...

Panowie... Duch w narodzie zamar(z)ł

 

 

Trza ratowac wizerunek motocyklisty polskiego, wobec tego oswiadczam, ze z dziką przyjemnoscia przyjme w me skromne siodlo plecaczka, ktory nie ma transportu.

Oferuje pelną atrakcji i przygod trase Krakow :arrow: kosciolek :arrow: Krakow :buttrock: . Jako porządna firma, gwarantuje podrózujacym przytarcie

sliderow w nowo nabytych spodniach :buttrock: . (Ok ok , zartowalem).

Plecaczek musi miec kask, wyjezdzam po 13.

 

Zapraszam na PW.

 

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuje pelną atrakcji i przygod trase Krakow kosciolek Krakow . Jako porządna firma, gwarantuje podrózujacym przytarcie

sliderow w nowo nabytych spodniach . (Ok ok , zartowalem).

Plecaczek musi miec kask, wyjezdzam po 13.

Hieh, jeśli jakiś plecaczek chce przezyć wspaniałą przygodę przyjechania pod kościółek na 50cc bzykadle to ja nawet moge fajny kask zabrać z domu :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałam że tak będzie' date=' mhm mhm [/quote']

nie boj, nie boj

ten tydzien to juz tak ostatnie podrygi. podejrzewam ze do soboty pogoda i tak sie popsuje, wiec nigdzie nie pojedziecie, o! :)

Pavka - jak ty mozesz puszczac zone sama z jakimis obcymi facetami, w dodatku na moto? przeciez kazdy motocyklista to pijak i zlodziej, bo kazdy pijak to zlodziej ;)

 

Zdrv

 

ps. jesli ktos ma pozyczyc motorek na sobote to ja chetnie :mrgreen: :buttrock: :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w niedzielę na Czyżynach kogoś poznałem i ktoś poznał mnie

 

Czołem' date=' m.in. mnie poznałeś :)

 

Nie miejcie mi za złe jak będę się czasem wpraszał na spotkania albo wyprawy

No co ty ;D, pogniewamy się :buttrock:

 

Widzę, że plecaczki to wszyscy chętnie wezmą, ale pod kościół. :)

A o ile ja umiem czytać to plecaczki chcą się gdzieś przejechać przed mszą.

I na razie widzę, że ewewntualnym chętnym jest tylko Fugazi.

Przy okazji: u mnie też jest z tyłu miejsce - chyba, że ktoś się brzydzi jeździć rozwalonym GSem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...